Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot: Mam teczki "Jara" Kaczyńskiego

Utworzony przez Prawica Narodowa, 25 kwietnia 2009 o 09:48
Populizm i Socjalim to partia etatystów, biurwokratów - to partia autentycznej lewicy która pod prawice sie podszywa w sojuszy z Pastorem Wspólnoty "Kościół toruński nijakim Wielebnym Tadeuszem Rydzykiem prawdziwa prawica w Polsce to Libertas i UPR a o Pisie i RM On jednak postanowił obdarzać swoim poparciem osoby, których ani na tych drogach krzyżowych, ani na innych nabożeństwach nie dałoby się spotkać. Wszystko to w imię interesów przedsięwzięcia medialnego, które prowadzi. W ostatnich latach bardziej zachowuje się jak biznesmen medialny niż jak prorok głoszący trudną naukę Ewangelii. (...) Prawo i Sprawiedliwość zostało poparte przez dyrektora Radia Maryja już po tym, gdy zniweczyło akcję na rzecz konstytucyjnego wzmocnienia ochrony życia. Już po tym, gdy głosowało przeciw dużej uldze prorodzinnej w podatku dochodowym od osób fizycznych, gdy głosowało przeciw gwarancjom prawnym dla święcenia niedzieli, już po tym, gdy odrzuciło kodeksową karalność pornografii. Wkrótce po tym poparciu PiS zagłosowało za traktatem lizbońskim, którego przesłanie jest wprost przeciwne ideom propagowanym na falach Radia Maryja. Jeżeli to nie jest biznes, to co to jest? Dziennik (21 IV 2009)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prawica Narodowa napisał:
Populizm i Socjalim to partia etatystów, biurwokratów - to partia autentycznej lewicy która pod prawice sie podszywa w sojuszy z Pastorem Wspólnoty "Kościół toruński nijakim Wielebnym Tadeuszem Rydzykiem prawdziwa prawica w Polsce to Libertas i UPR
Libertas to też Sobecka, a Sobecka to RM i Rydzyk.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Znowu niewypał!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Eurosocjalista POlikot został zadaniowany przez wierchuszkę P.O. do narobienia szumu wokół Jarosława by z mediów zniknął temat obecnych prac ministerstwa finansów nad nowym PeOwym POdatkiem od POsiadania POjazdów, który ma POdobno POgłaskać bogatych wyborców P.O. PO 100zł i POwalić POzostałych biedaków i nieszczęśników POsiadających POjazd z 1992 POtworną kwotą 3000 PLN. Bardzo mnie cieszy, że POlikot z POwodzeniem ośmiesza P.O. i Lodalicjanta Z.S.L. jednak z drugiej strony ośmiesza on skutecznie całą Lubelszczyznę. Gontarczyk, Cenkiewicz czy Zyzak są historykami a POlikot jest tylko błaznem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To co widać to zwykły śmieć, okradł żonę okrada Polaków i powinien siedzieć w więzieniu - na Południowej. Ale tak się nie stanie bo............... wszyscy poczynając od Tuska (finansował jego książkę) do wszystkich wiejskich lubelskich decydentów których trzyma w kieszeni. Patrz - student płaci kilkanascie tysiecy na kamapanie - TO SĄ CUDA TUSKA - I BEZ KOMENTARZA CIEMNIAKI - W PUŁAWACH FLAISŃSKI "załatwił" 1,3 MILIONA dla żony - tzn. jest operatywny. Tak robią wszyscy złodzieje z PO. A motłoch jest nieoperatywny. Aby żyło się lepiej - złodziejom z PO.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
KGB kontrolowało demontaż komunizmu JAK SB BUDOWAŁA NOWĄ POLSKĘ... Prywatyzacja pod dyktando służb specjalnych to tylko niektóre tematy nie ma przypadków zdobywania pieniędzy przy okazji Ci co znają prawdę ach brzydzę się tym wszystkim mafia rządzi tym krajem
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: