Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot: Martwię się, że wódka Palycot może być złej jakości

Utworzony przez ire, 30 czerwca 2009 r. o 11:44
Moim zdaniem złej jakosci i nalicznych VAT według nastroju i humoru co obecnie wszystko jest dozwolone tzw bezprawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten oszołom zasługuje na taką sławę, może jakiś producent papieru toaletowego umieści wizerunek POosła na swym produkcie byłoby to miłym prezentem dla Donka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do roboty wy nieroby z PO a nie tu lansujecie się i rozpijacie ten niezorientowany naród polski precz z tą Tuskowa hołotą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki wzór taka i wódeczność!!!!!! Kroki prawne???? Jezusicku!!! Ten palicośtam wziął to do siebie!!!! Patrzcie jaki honorny!!! SZKODA TYLKO, ŻE NIE JAKO POSEŁ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na butelce z denaturatem,to jest dobrej jakości trunek dla wizerunku tego Ludzia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heheheheh, kto mieczykiem wojuje od mieczyka ginie Palycot heheheheheeh, beygoryay hahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paligłup nie musi się martwić. Ja np. nie wezmę tej wódki do ust, bo wszystko co ma jakiś związek z paligłupem wywołuje u mnie odruch wymiotny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziecinada piss
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grzesio napisał:
Paligłup nie musi się martwić. Ja np. nie wezmę tej wódki do ust, bo wszystko co ma jakiś związek z paligłupem wywołuje u mnie odruch wymiotny.
Ciekawe po czym jeszcze masz odruch wymiotny jak weźmiesz do ust... Piss
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...