Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot: Martwię się, że wódka Palycot może być złej jakości

Utworzony przez ire, 30 czerwca 2009 o 11:44
Moim zdaniem złej jakosci i nalicznych VAT według nastroju i humoru co obecnie wszystko jest dozwolone tzw bezprawie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ten oszołom zasługuje na taką sławę, może jakiś producent papieru toaletowego umieści wizerunek POosła na swym produkcie byłoby to miłym prezentem dla Donka.
0
Do roboty wy nieroby z PO a nie tu lansujecie się i rozpijacie ten niezorientowany naród polski precz z tą Tuskowa hołotą
0
Jaki wzór taka i wódeczność!!!!!! Kroki prawne???? Jezusicku!!! Ten palicośtam wziął to do siebie!!!! Patrzcie jaki honorny!!! SZKODA TYLKO, ŻE NIE JAKO POSEŁ!!!
0
Na butelce z denaturatem,to jest dobrej jakości trunek dla wizerunku tego Ludzia.
0
heheheheh, kto mieczykiem wojuje od mieczyka ginie Palycot heheheheheeh, beygoryay hahahahaha
0
Paligłup nie musi się martwić. Ja np. nie wezmę tej wódki do ust, bo wszystko co ma jakiś związek z paligłupem wywołuje u mnie odruch wymiotny.
0
Dziecinada piss
0
grzesio napisał:
Paligłup nie musi się martwić. Ja np. nie wezmę tej wódki do ust, bo wszystko co ma jakiś związek z paligłupem wywołuje u mnie odruch wymiotny.
Ciekawe po czym jeszcze masz odruch wymiotny jak weźmiesz do ust... Piss
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: