Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot o (i na?) kongresie Prawa i Sprawiedliwości

Utworzony przez Gość, 31 stycznia 2009 o 21:26
Do roboty a nie podwyżki rząd nierobom daje ! 400 zł sobie podniesliscie pensje, ludzie tracą prace a tu nie ma się czym poseł zajmować ?? Lubelszczyzna sie wstydzi za Palikota !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tylko kogo interesuje co Palikot ma do powiedzenia.Bo nie ma nic.
0
Palikot to jedna z niewielu rzeczy z których lubelszczyzna może być dumna. Brawo, Panie Januszu. A Pis- nigdy się nie zmieni. Gęsickiej kłamczuszce nos się wydłuża ;-)
0
JAROSŁW KACZYŃSKI SIĘ NIE ZGODZIŁ TO JA ZROBIĘ DLA WAS SPECJALNY PANEL DYSKUSYJNY ABYŚCIE nieUDACZNIKI TEŻ ZAISTNIELI W MEDIACH. TEMAT PANELU : - "jak efektywnie zarządzać szaletem miejskim " MIEJSCE panelu : - PARTER KOŁO WC damsko - męskiego PRELEGENT : - DONALD TUSK kandydat na KIEROWANIA SZALETU MIEJSKIEGO w Poznaniu CZAS : - 185 minut tyle co exposse DYSKUTANCI I GOŚCIE PANELU : - paliKOT o wyższości KUWETY nad SEDESEM - NOWAK jak zajmowanie tak eksponowanego stanowiska przekuć w SUKCES I PR. - NIESIOŁOWSKI jak się wypróżnia jad miłości - SCHETYNA ile przysługuje urlopu na tak odpowiedzialnym stanowisku PYTANIA GOŚCI : - zadam jako pierwszy pozwolicie Państwo CHĘTNY NA TO STANOWISKO "musi mieć wyższe wykształcenie i pięć lat doświadczenia w zarządzaniu" . PIERWSZY WARUNEK JEST SPEŁNIONY mgr JEST. ALE CO Z DOŚWIADCZENIEM W ZARZĄDZANIU CZY ABY TEJ SPRAWIE NIE BĘDZIE MUSIAŁ SIĘ WYPOWIEDZIEĆ TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY ? ODP. MOŻE BYĆ NA PIŚMIE A KTO MA NASTĘPNE PYTANIE
0
Edek napisał:
Palikot to jedna z niewielu rzeczy z których lubelszczyzna może być dumna. Brawo, Panie Januszu. A Pis- nigdy się nie zmieni. Gęsickiej kłamczuszce nos się wydłuża ;-)
Ten Palikot to powinien założyć kabaret a nie z sejmu i posłowania robić kabaret. Nie po to tam siedzi. Czego takiego ważnego poza ekscesami i wygłupami on dokonał? Jest politykiem i posłem -podobno- no i co robi?.. błaznuje, bo ma zadanie :Niszczyć opozycję. Tylko ja się pytam, czy tak ma wyglądać praca nad przeskoczeniem opozycji. Niech pokaże, jak powinno pracować się nad gospodarką, finansami, NAD CUDEM obiecanym, a nie dyskredytuje szkalując wszystkich wkoło, z własną osobą włącznie. A ty, drogi , klaszcz i się ciesz, zobaczymy jak długo będzie ci się to podobać. Niedługo ludzie w Polsce będą mówić - CUD, CUD.... że mnie nie zwolnili, że mi nie obniżyli pensji ( nad tym pracuje minister PO - by pracodawca mógł samowolnie obniżać pensje - dla dobra pracownika, oczywiście,(bo go nie zwolni)., że mam jeszcze co do garnka włożyć. CUD nad CUDAMI. A co do twojej euforii i poklasku dla wyczynów Palikota. Dzisiaj takich jak ty jest wieku - pośmiać się, wykpić, podstawić nogę, ale!!!! komuś, broń Boże tobie i podobnym. Zakłamanie, demoralizacja, ... A na ewentualny zarzut, że sejm jest kabaretem , odpowiem a’ konto :To nie zła wróżka czy czarnoksiężnik zrobili z Sejmu kabaret, a Palikot tylko się w nim dobrze odnalazł. To tacy jak Palikot zrobili z Sejmu kabaret .P.S. A ty się nie martw o nos Gęsickiej, pomyśl raczej o swojej przyszłości w tym kraju, w którym podstawowym zadaniem posła stało się BŁAZNOWANIE.
0
Do Edka... Jak słusznie sam zauważyłeś "rzecz" o nazwie Palikot jest z lubelszczyzny, ale nie sądzę żeby ta była z niego dumna... Bo jeżeli komuś imponuje robienie z siebie błazna i struganie durnia, to w ten sposób sam sobie wystawia świadectwo. Nie chcę nikogo obrażać, ale jeżeli ktoś popiera tego typu "politykę" w wydaniu tego -pożal sie Boże- posła, to oznacza, że poziom moralności wyciągnięty rodem z szamba i zakompleksionego infantylizmu jest obiektem jego westchnień i wzorcem do naśladowania.... to poprostu jest żałosne. Też jestem z lubelszczyzny (a nawet z ziemi biłgorajskiej) ... ale jest mi WSTYD a dumny jestem z tego, że nie głosowałem na tego ... ehhh..szkoda gadać. Pozdrawiam.
0
też Edek napisał:
Do Edka... i do tez edka
jesteście kretynami czy dopiero zaczynacie kretyństwo swoje?
0
TRZEŹWY napisał:
Ten Palikot to powinien założyć kabaret a nie z sejmu i posłowania robić kabaret.
gdybyś był choć trochę mądrzejszy to bys zauwazył gdzie jest kabaret .Od Palikota won smierdzoący gnoju, weź sobie pałę i się zpałuj z całym pisuarowym gównianym towarzystwem
0
rozumiem, że jesteś dumny z Krukówny od coś-tam-coś -tam? Rzecz, to kategoria. Palikot to zjawisko - jedyny uczciwy i prawdomówny polityk w Polsce. Ja na niego głosowałem i jestem z niego dumny. Natomiast wstyd mi za takie stworzynia jak Kaczyńscy, Brudzińscy, Cymańscy, sinonosy Karski-od-melexów. Aż mnie dreszcz obrzydzenia bierze jak się na nich patrzę i wstyd mi że ktoś po naszej stronie Wisły mógł wpaść na tak makabryczny pomysł jak głosowanie na nich. Pozdrawiam.
0
CAłA PO to wielki kabaret w gównach rolach p.NESIOłOWSKI I PALIKOT DYREKTOREM TUSK
0
antypisior walczący napisał:
gdybyś był choć trochę mądrzejszy to bys zauwazył gdzie jest kabaret .Od Palikota won smierdzoący gnoju, weź sobie pałę i się zpałuj z całym pisuarowym gównianym towarzystwem
DLA RÓWNOWAGI UMYSŁOWEJ I PSYCHO FIZYCZNEJ MOŻESZ ZABRAĆ GŁOS W PANELU DYSKUSYJNYM ŻYCZĘ DUŻO ZDROWIA TEMAT PANELU: "jak efektywnie zarządzać szaletem miejskim" ALBO POlecam plucie jadem miłości
0
Jasiek, co ty brałeś? Też tak chcę.
0
Edek napisał:
rozumiem, że jesteś dumny z Krukówny od coś-tam-coś -tam? Rzecz, to kategoria. Palikot to zjawisko - jedyny uczciwy i prawdomówny polityk w Polsce. Ja na niego głosowałem i jestem z niego dumny. Natomiast wstyd mi za takie stworzynia jak Kaczyńscy, Brudzińscy, Cymańscy, sinonosy Karski-od-melexów. Aż mnie dreszcz obrzydzenia bierze jak się na nich patrzę i wstyd mi że ktoś po naszej stronie Wisły mógł wpaść na tak makabryczny pomysł jak głosowanie na nich. Pozdrawiam.
No, no Palikot aż tak obfitujący w wielbicieli harem założył. Moje gratulacje dla naczelnego błazna jaśnieoświeconego Tuskocudaka.
0
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...UBLIN/831213364 poczytaj sobie, i klaszcz, klaszcz, klaszcz z podziwu nad TWOIM idolem Palikotem. Choroba- ta choroba - nie boli. Życzę dalej pogody ducha - TRZEŹWY - nie pisior!!!!.
0
...........uuuuuuuuu ale zajechało inteligencją. Ej koleś uważaj bo ci czerwoną podszewkę widać...
0
Edek napisał:
Nie miałem pojęcia, że z Lubelszczyzną jest aż tak źle
0
Już dobrze, spokojnie. Jasio wieczorem do ciebie przyjedzie i ci zrobi dobrze...
0
Edek napisał:
Owszem, zgadzam się z Tobą. Niewątpliwie Palikot jest zjawiskiem. Paranormalnym
0
A co ten P. dokonał? Tajemniczą kasę z miasteczka B. Ale jak? Badał to ktoś? Te platfusy nic dotąd nie pokazały, a jak fajnie miało byc?!. Ciekawe jak po kryzysie wypadną słupeczki w sondażykach. Już nie wystarczy szczerzenie się premierka i wygłupy chłopaka z Biłgoraja?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: