Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot rozważy czy kandydować na prezydenta Polski

Utworzony przez nik, 10 lutego 2010 o 17:30
Tak jest! Paligłup na prezydenta!!!! W ramach tzw. "przyjaznego państwa" każdy dostanie plastikowy pistolecik oraz gumowego penisa! Jako załącznik przedwyborczy każdy popierający pajaca z Biłgoraja otrzyma jeszcze flaszkę mózgotrzepa. A tak na serio... Polacy są tak skur.... przez Partię Oszustów, tak umotani (celowo!) w przekręty tej rynsztokowej partyji, że nawet na takiego degenerata politycznego, jak paligłup zagłosują, byleby nie ponosić odpowiedzialności za swoje własne oszustwa. PARTIA OSZUSTÓW (PO) forever!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A jak dla mnie to może zostać prezydentem RP bo lepiej taki jak on niż ten kurdupel wyglądający jak M&M's z żoną o twarzy przepuszczonej przez maszynkę do mięsa
0
Palikot może zostać prezydentem - jak to mówią głupi ma szczęście więc szansa jest Ale co najwyżej Rzeczpospolitej Vibratorowej
0
Na pewno byłby lepszym pezydentem niż Kaczyński
0
CZY IDJOTA MOŻE KANDYDOWAĆ!
0
Marian napisał:
Na pewno byłby lepszym pezydentem niż Kaczyński
Palikot na prezydenta, taaaaak!!! taaak!!...taak!... tak!?..... , nie ważne kto byleby nie Kaczyński - ten poważny smutas wręcz, ani się z nim napić na chodniku nie można, ani nie ma poczucia luzu - nie nosi gadżetów na konferencje, nie robi happeningów ze świńskim ryjem w dłoni, nie mówi, że jest tym czy tamtym, kiepski z niego temat do rozrywki. Palikot na prezydenta- będzie wesoło i ... goło, ale tylko większej większości, bo niektórzy to dopiero będą mieli raj na ziemi. Bawmy się dalej, polityką oczywiście a już wkrótce nam do śmiechu nie będzie - i żeby nie było, że jestem z PiS, LPR, SLD czy jakiejś innej opcji, nic z tego - nigdy nie skusi mnie polityka dla poklasku, jam Polak i chcę żyć w normalnym kraju anie w Krainie Wiecznej Żenady.
0
Plac PO Farze w Lublinie - tam się możesz napić z POsłem
0
a ja uważam, ze Palikot to najlepszy kandydat Platformy Obywatelskiej, nawet od Tuska, a Komorowski to przy nim jest bez szans - mniej niż zero
0
~wyborca~ napisał:
a ja uważam, ze Palikot to najlepszy kandydat Platformy Obywatelskiej, nawet od Tuska, a Komorowski to przy nim jest bez szans - mniej niż zero
Jasne, że tak. Komorowski jest zbyt poważny, brak luzu, taki mdły, Polska potrzebuje ludzi kolorowych, by zniwelować szarzyznę życia.
0
Niestety, od pewnego czasu w drodze na szczyty władzy działa negatywna selekcja i to niezależnie od ugrupowania i opcji politycznych. Zasada jest prosta: im większym (tu wpisać wyraz powszechnie uważany za wulgarny) jesteś, tym wyżej zajdziesz i więcej osiągniesz.
0
Niech kandyduje.Nie będzie lepiej ale śmieszniej to napewno.
0
No cóż !Nie udało się w komisji"przyjazne państwo",zalegalizować bimberku także nie,to pozostało pobawić się w kandydowanie.No ale kandydat musi być czysty:nie powiązany z hazardem ,no i płacić podatki.A tutaj jak doniosłA prasa 4 mln tylko w Polmosie i sprawa jest rozwojowa?Chyba wystarczy wypić małpkę i przestać małpować szanowny pośle!
0
Co w tym dziwnego. Bardzo ceniony przez czołowych polityków. Palikot naszym lusterkiem. To Polska właśnie
0
Niech kandyduje , ma moj glos na 100%
0
kazdy tylko nie Kaczyńscy....
0
Chleba i igrzysk. Z chlebem moze byc różnie,ale igrzysk i nalewek nie zabraknie. VIVE CAESAR.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: