Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot zamówił w OBOP sondaż o katastrofie w Smoleńsku

Utworzony przez obserwator, 8 lipca 2010 r. o 17:40
Szczerze mówiąc coraz bardziej Pana podziwiam.I lepiej niech pańskie przesłanie nie trafia do pospolitej gawiedzi.Im wystarczą od czasu do czasu wybory,seriale telewizyjne i szukanie wsparcia wśród współplemieńców by narzekać na wszystko i wszystkich!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogląd na przyczynę katastrofy jest taki, jakie są informacje na ten temat i w związku z tym nie ma sensu robić jakiś badań. Moja pierwsza myśl jak usłyszałem o katastrofie: latali złomem (bo często słyszało się o złym stanie technicznym rządowych samolotów) i "dolecieli". Później (jak przypomniano o locie do Gruzji): Prezydent kazał lądować. Potem okazało się, że nie było żadnego planu na wypadek złych warunków w Smoleńsku i samolot był opóźniony: Być może piloci chcieli zrobić przysługę i starali się nie doprowadzić do opóźnienia uroczystości. Następnie: Coś było źle z informacjami z wieży kontrolnej, czyli winna obsługa lotniska. Ostatnio: są ogromne trudności z uzyskaniem od Rosjan informacji o przebiegu i wynikach śledztwa, nie mamy materiałów, rzeczy osobistych ofiar... Czyli Rosjanie coś ukrywają, a jeśli ukrywają, to wina jest po ich stronie....(zaniedbania, zamach...) Jak widać moje przypuszczenia zależą od tego, co usłyszę w mediach, bo za każdym razem mam inne informacje. Które przypuszczenia są prawdziwe, a które czystą spekulacją - nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W każdym statku powietrznym ostateczny głos ma kapitan załogi lub jak kto woli dowódca.Nieważne czy był na niego wywierany wpływ czy też nie.Przy takich warunkach posadzenie maszyny stanowiło nielada wyzwanie -wierzcie mi.Po prostu się nie udało.I to by było na tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję sondaż w OBOP: Czy Janusz P. to: BUC?, PROSTAK?, SZPION?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
Proponuję sondaż w OBOP: Czy Janusz P. to: BUC?, PROSTAK?, SZPION?
Nie warto - wynik oczywisty: 33,3% do 33,3% do 33,3% (0,1% - nie wiem)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot powinien zamówić sondaż nie tylko w OBOP, czy jest głupi czy nie: wynik 100%, że jest głupi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
palikot powinien w kabarecie wystepowac.wstyt w zadnym panstwie takiego pajaca nie maja w polityce jak u nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andriej Iłłarionow: były doradca Władimira Putina - pisze "Rzeczpospolita"....Był jednym z pięciu sygnatariuszy listu rosyjskich dysydentów wyrażającego zaniepokojenie przebiegiem śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej. Oto urywki wywiadu..... Cyt: Dlaczego rosyjskim władzom miałoby zależeć na śmierci Lecha Kaczyńskiego? - Chcę myśleć, że rosyjski rząd nie maczał palców w tej katastrofie. Nie można jednak zapominać o wydarzeniach, które doprowadziły do tego, że Lech Kaczyński poleciał do Katynia 10 kwietnia, a nie 7. Najpierw prezydenckie zaproszenie do Auschwitz w upokarzający sposób odrzucił Dmitrij Miedwiediew. A po zaproszeniu przez Władimira Putina na uroczystości do Katynia Donalda Tuska robiono wszystko, by nie przyleciał na nie Lech Kaczyński. Te okoliczności pokazują, że w najlepszym razie toczono z Polską grę, która miała upokorzyć jedną część polskiego społeczeństwa i ustanowić dobre, specjalne relacje z drugą. Działania rosyjskich władz można uznać za ingerencję w wewnętrzne sprawy Polski. Taką politykę rosyjskie władze uprawiały od kilku lat, nie traktując polskiego prezydenta z szacunkiem, który należy się każdej głowie państwa.Czym naraził się Kaczyński? - Wojna o polskie mięso, opóźnienie porozumienia między Rosją a UE czy fakt, że był on głównym sprawcą tego, iż Rosja nie zwyciężyła podczas ataku na Gruzję. Jeszcze ważniejszy był jednak jego udział w czyszczeniu wojskowych służb wywiadowczych z ludzi, którzy byli związani z rosyjskimi służbami. To była największa wina Kaczyńskiego i nie ma wątpliwości, że w Rosji dla niektórych osób było to niewybaczalne. Czy chce pan powiedzieć, że służby specjalne podjęłyby ryzyko organizacji zamachu na prezydenta? Nie brzmi to wiarygodnie. - Toteż ja wcale nie myślę, że tak było. Ale gdy w 2004 roku w Katarze został zamordowany Zelimchan Jandarbijew (były prezydent Czeczenii – red.), wiele osób też nie mogło uwierzyć, że stały za tym rosyjskie władze. Również w 2004 roku mało kto myślał, że kandydat na prezydenta Ukrainy Wiktor Juszczenko może zostać otruty. A w 2006 roku nikt sobie nie wyobrażał, że ktoś mógłby zorganizować morderstwo w centrum Londynu z użyciem radioaktywnego polonu. Dwa lata później nikt się nie spodziewał, że rosyjskie wojska przekroczą uznawaną na całym świecie granicę niepodległego państwa, że będą okupować znaczną część gruzińskiego terytorium i zdecydują się na bombardowania, w których zginęły setki ludzi. Mógłbym tak wymieniać i wymieniać. A o co chodzi w państwa apelu wzywającym do obrony polskiej niepodległości? Pana zdaniem jest ona zagrożona?- Patrząc na to, jak przebiega śledztwo w sprawie katastrofy, nie widzę żadnych prób ratowania polskich interesów. Nie mówię, że Polska nie powinna mieć przyjaznych stosunków z innymi krajami, w tym z Rosją. W przeciwieństwie do rosyjskich władz nie wskazuję, na kogo powinni głosować Polacy. Uważam tylko, że niezależnie od tego, kto będzie u władzy, nie powinien rezygnować z obrony polskiego interesu narodowego. Wówczas relacje polsko-rosyjskie będą mogły być oparte na wzajemnym szacunku. Niestety, wygląda na to, że polskiemu rządowi bardziej zależy na udawaniu, że ma dobre relacje z rosyjskimi władzami, niż na odkryciu prawdy. Tymczasem dobre stosunki można zbudować na prawdzie, nie na kłamstwie....... " Brak słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~TINA~ napisał:
palikot powinien w kabarecie wystepowac.wstyt w zadnym panstwie takiego pajaca nie maja w polityce jak u nas.
Polska jako jedyny kraj wyjęta jest spod rygoru poprawności politycznej i historię Polski można bezkarnie fałszować, szargać i używać sobie na Polakach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='gość~' date='11.07.2010, 18:02:48' post='314576'] Dzięki Ci za post,zgadzam sie w 101% dziękuję ( w www.polonica.pl mamy wszystko).Lista straconych i nie wygodnych jest większa. Sługusom sowieckim zależy oby Polska była biednym,uzależnionym krajem ze skłóconym, ogłupionym narodem.Ludzie lgną do kapitalizmu (którego podstawą jest liberalizm) tak jak muchy do gówna.Bo to ich naturalne środowisko, tam czują się dobrze żyje. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...