Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot zawiadamia prokuraturę ws. krzyża przed pałacem prezydenckim

Utworzony przez gerd, 28 lipca 2010 r. o 12:12
Czy ten pan może w końcu zmienić adres zamieszkania i zameldowania na niezwiązany z Lublinem i Lubelszczyzną? Swoją drogą, rozumiem gazety, że jest sezon ogórkowy, ale boję sie juz otwierać lodówkę. Ile można o nim pisać? Facet przecież nie zrobił w życiu nic ważnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bravo Palikot! Tylko nie "w sprawie krzyża" tylko szerzenia faszyzmu pod krzyżem - reszta się zgadza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak jak z informacją o gotowej już decyzji środowiskowej w/s budowy lotniska? A może to tak jak z odpowiedzialnością za sprawy "przetargów" na zakup nowych samolotów dla VIP-ów? A może to tak z zasadnością wykreślenia z "ustawy o oświacie" zapisu gwarantującego, że rodzice nie będą musieli co roku kupować nowych podręczników? Ciekaw jestem czy kulisy sprawy "zakupu" Embraerów oraz "wyparowania" zapisów o podręcznikach z ustawy oświatowej poznamy od krajowych organów czy ze stron WikiLeaks? "Nie zdejmę Krzyża z mojej ściany" Autor nieznany 1. Nie zdejmę Krzyża z mojej ściany Za żadne skarby świata, Bo na nim Jezus ukochany Grzeszników z niebem brata. Ref.: Nie zdejmę Krzyża z mego serca, Choćby mi umrzeć trzeba, Choćby mi groził kat, morderca, Bo Krzyż to klucz do nieba. 2. Nie zdejmę Krzyża z mojej duszy, Nie wyrwę go z sumienia, Bo Krzyż szatana wniwecz kruszy, Bo Krzyż to znak zbawienia. Ref.: A gdy zobaczę w poniewierce Jezusa Krzyż i ranę, Która otwiera Jego Serce, W obronie Krzyża stanę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie pośle, a może by Pan w końcu posprzątał wokół swojej kamienicy na starówce, zamiast marnować energie na jakieś bzdury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andziuś napisał:
Bravo Palikot! Tylko nie "w sprawie krzyża" tylko szerzenia faszyzmu pod krzyżem - reszta się zgadza
"Andziuś", a może "'Głuptuś"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że to zgłosił. Dość już wykorzystywania krzyża do innych celów niż religijnych. Krzyż dla wielu stał się tylko wymówką do szerzenia swoich chorych ideologii, i powinni za to odpowiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DW powiela tego chama ? ?Nie klikajmy, nie wchodźmy na żadne strony, na których pojawia się człowiek o nazwisku, które już dziś jest synonimem obraźliwej ksywy czy też intymnej części męskiego ciała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzucaja sie na Pana Palikota jak burki łańcuchowe,a ten czlowiek walczy stawiając siebie i swoich bliskich na ataki o zwykłe podstawowe ludzkie prawa jak;przyzwoitość,wolnośc słowa i przekonań,niezależnośc,wolnośc do swoich przekonań.Gdzie my zaszliśmy?,że Palikot musi używać takich atrybutów aby dotrzeć do ludu.Jak nas skundliła ta agresywna bezrefleksyjna masa wyznawców rydzykologii i kaczologii ,tych sekt i ich wyznawców.Lublin powinien być dumny z tego człowieka a nie z kołtunów z KUL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wy Żydzi" to antysemickie stwierdzenie?? Chyba dala nich samych - oni uwielbiają wszelkie antysemickie przejawy, wręcz nie mogą bez tego żyć..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam doświadczyłem na własnej skórze do czego zdolna jest ta skołtuniona zdewociała mierzwa mieniąca się "obrońcami krzyża". Podpadłem im nie byle jak, gdyż ośmieliłem się spacerować po warszawskim Krak.Przedm. w niebieskiej koszulce. A jak wiadomo - na ten kolor ubierają się wszyscy (i wyłącznie) żydzi. Palikot ma rację. Tylko że w odróżnieniu ode mnie on ma znaną twarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blue_collar napisał:
Sam doświadczyłem na własnej skórze do czego zdolna jest ta skołtuniona zdewociała mierzwa mieniąca się "obrońcami krzyża". Podpadłem im nie byle jak, gdyż ośmieliłem się spacerować po warszawskim Krak.Przedm. w niebieskiej koszulce. A jak wiadomo - na ten kolor ubierają się wszyscy (i wyłącznie) żydzi. Palikot ma rację. Tylko że w odróżnieniu ode mnie on ma znaną twarz.
Chciałeś pojechać po nich, ale się nie udało Niebieski w wierze katolickiej to symbol Maryi a Ty już podpuszczasz, że zostałeś zaatakowany hehe co za bajeczki Za długie oglądanie TVN szkodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot to człowiek który ma odwagę i mówi o tym, o czym duża część społeczeństwa myśli tak jak on.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Chciałeś pojechać po nich, ale się nie udało Niebieski w wierze katolickiej to symbol Maryi a Ty już podpuszczasz, że zostałeś zaatakowany hehe co za bajeczki Za długie oglądanie TVN szkodzi.
Acha, więc jako nosiciel symbolu Maryi zostałem uznany za żyda, wroga krzyża itp. Świętokradztwem, które popełniłem było zatrzymanie się na chwilę i próba przeczytania inskrypcji, którymi pokryte było (jest?) podnóże krzyża i nieprzeżegnanie się w tym "świętym miejscu". Opryskliwie nakazano mi opuścić to miejsce. Ponieważ nie dałem się sprowokować i nie wdałem w pyskówkę, zostałem uznany za nie-Polaka, nie rozumiejącego języka. A skoro nie Polak i w dodatku ubrany na niebiesko.... To nie jest moja nadinterpretacja, tylko słowa tych zidiociałych bigotów i bigotek, niektórych całkiem młodych, które za plecami słyszałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Jezus był Żydem, Maria była Żydówką z jednej strony Katolicy oddają niesamowitą cześć osobom z tego narodu, z drugiej strony wielu uważa Żydów za coś najgorszego, propagują nienawiść, antysemityzm, a słowo "Żyd" w ich ustach jest wyrazem obraźliwym. I gdzie tu miłość? O której na kartach Pisma Świętego pisali żydowscy prorocy i apostołowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu Paliknot nie mam ochoty o nim czytac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo panie Palikot. Państwo powinno być neutralne, a nie krzyż i kościół i jedyna słuszna wiara. Nienawiść niektórych sięgnęła zenitu, w imię krzyża gotowi są zabijać... takie społeczeństwo. Pozdrowionia dla Wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie..., ciszej nad tym panem... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojtek napisał:
Palikot to człowiek który ma odwagę i mówi o tym, o czym duża część społeczeństwa myśli tak jak on.
a gdybym powiedział o tobie, że jesteś dureń, śmieć społeczny, to prawdopodobnie również powiedziałbym to, co myśli o tobie część twoich znajomych, a ty się wcale nie obrazisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blue_collar napisał:
Sam doświadczyłem na własnej skórze do czego zdolna jest ta skołtuniona zdewociała mierzwa mieniąca się "obrońcami krzyża". Podpadłem im nie byle jak, gdyż ośmieliłem się spacerować po warszawskim Krak.Przedm. w niebieskiej koszulce. A jak wiadomo - na ten kolor ubierają się wszyscy (i wyłącznie) żydzi. Palikot ma rację. Tylko że w odróżnieniu ode mnie on ma znaną twarz.
a kto nie wierzy niech wpisze w google "Jakub Schulmann"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co na to ŻYD Jakub Schulmann - sprawdz w google
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...