Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pandemia świńskiej grypy

Utworzony przez ~gość~, 12 czerwca 2009 r. o 07:59
Ciekawe które lobby koncernu farmaceutycznego wygrało tym razem, poprzednio przy ptasiej grypie byli to Francuzi może i tym razem też. Obłuda farmaceutów nie zna granic -finansowych- a Polak głupi szczepionkę kupi i zaszczepi się aby wspomóc biedne koncerny farmaceutyczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hm...ktoś tu kogoś ma za osła ,ja osłem nie jestem...co to za cyfry...jaka pandemia ????proszę państwa należy się bać tego że biznessfarmakologia zamieni nas na salami -przystawkę dla elit którym już jest zbyt ciasno na naszej matce ziemi ...bardziej wierzę w ten żart niż w powagę zagrożenia pandemią...życzę wszystkim z których chcą zrobić salami dużo dystansu i omijania szerokim łukiem punktów szczepień)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahahahHAHAHAHAHA AHAHHAHAHAH 140 OSÓB JAKI ŻAL WIĘCEJ NA wrzody chyba umiera JAKA EPIDEMIA? JAKA GRYPA? JAKI IDIOTA TO OPUBLIKOWAŁ ? MAM NADZIEJE ZE DOSTANE JESZCZE SZCZEPIONKE HAHAHAH AHAHAHAHhhahahaha uuuuuuuuuuuuuuuuu fuck N.W.O
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...