Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
E-ink czyli czytnik elektroniczny i po problemie, jeśli chodzi o negatywny wpływ LCD.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a jak prundu nie będzie ?
0
jest jeszcze jeden argument na nie - teraz tylko czekać, aż pojawi się nowe zjawisko, podręcznikowe piractwo :> ...i podręczniki za darmo, dla każdego.
0
Nauczmy myślenia,wyciągania wniosków,czytania ze zrozumieniem,znajomości ortografii i zasad pisowni oraz gramatyki,pisania i liczenia. Tych umiejętności nie zastąpi komputer,pendrive etc.Wszystkie te wspaniałe wynalazki nie zastąpią zdolności i umiejętności używania mózgu.Tak wystarczy,że zabraknie energii elektrycznej i jesteśmy w ciemnej d....Jak czytam takie głupoty to mnie osłabia.Jeszcze trochę,a zapomnicie języka w gębie-o ubogim słownictwie nie chcę już nawet pisać.Ten brukowy jest coraz bardziej popularny(nie znaczy akceptowany)
0
wprowadźcie ujednolicony system podręczników - jak dawniej - będzie ekologicznie. skończyłam liceum i nie mam co zrobić z toną książek, bo co roku wprowadzane są inne (zmiana wydawnictwa, wydania). poza tym podręczniki w internecie sprawdzają się tylko u studentów, kiedy to niezbędne są informacje z kilku stron, a nie cały podręcznik. osobiście nie potrafię uczyć się z komputera. jestem nieco zaniepokojona tym, co się dzieje...
0
Bez prundu czytnik działa, to tak jakby książka papierowa. Osobiście jestem zdania, że nauka z książki jest bardziej efektywna, więcej dystraktorów, a to akurat utrwala pamięć świeżą. Czytnik do lektur, dłuższych opracowań jak najbardziej OK.
0
zatroskana napisał:
wprowadźcie ujednolicony system podręczników - jak dawniej - będzie ekologicznie. skończyłam liceum i nie mam co zrobić z toną książek, bo co roku wprowadzane są inne (zmiana wydawnictwa, wydania). poza tym podręczniki w internecie sprawdzają się tylko u studentów, kiedy to niezbędne są informacje z kilku stron, a nie cały podręcznik. osobiście nie potrafię uczyć się z komputera. jestem nieco zaniepokojona tym, co się dzieje...
Zgadzam się z tym co piszesz. Te zmiany w oświacie od lat wnoszą wiele złego.To żadna reforma,a uwstecznianie się. Zauważcie jak zubożałą wiedzą legitymują się dzisiaj licealiści.Wyniki matur powinny wiele dać do myślenia-zresztą nie tylko bo sprawdzian szóstoklasistów i testy gimnazjalistów również. Podążamy w niewłaściwym kierunku.Sprawa podręczników to już czysty biznes.
0
Kolejny krok do uwsteczniania dzieciaków.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: