Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parada Równości przejdzie w sobotę ulicami Warszawy

Utworzony przez Janek1992, 14 czerwca 2013 o 09:37
(...)
Ostatnio edytowany 16 czerwca 2013 o 22:54
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Parada Równości... Parada wszelkiego brudu i chorób, zła i krzywdy dla człowieka... parada wypaczenia... ech taki to mamy świat
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kurwa co za ciemnogród w tej Polsce jesteśmy w Uni Europejskiej a zachowujemy się jak ludzie z epoki kamienia łupanego.Jestem gejem i jestem dumny z tego.Każdy człowiek ma prawo do miłości obojęnie jaką orientacje sobą reprezentuje,komu to nie pasuje to niech zamknie ryja i siedzi cicho.Pozdrawiam wszystkie Lesbijki  Gejów trans  i  Biseksualistów .Janusz63
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zoofil- zboczeniec, pedofil-kryminalista, nekrofil-zboczeniec. Kim dla was jest ktoś kto jest facetem i dmucha drugiego faceta lub jest kobietą i dmucha się z drugą kobietą!!!??? Jaka równość!!!??? Leczyć jak zboczeńców farmakologicznie albo zamykać jak kryminalistów!!! To nie jest normalne! na bezludną wyspe i zdechną śmiercią naturalną bo się nie rozmnożą! problem z głowy, a tak żeruja na naszych podatkach! potomka zero a nasze dzieci będą pracowały na zboczeńców! ich na nas nie!!!! Pytam gdzie równość!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Polska i Polacy ....Tylko tu takie rzeczy ! Nie dość, ze zacofani to jeszcze nietolerancyjni ! Brak wiedzy i strach przed nowym niektórych paraliżuje, niestety.  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ze StopGender.pl:   „W naszej ocenie cele lobby homoseksualnego na najbliższe lata to: - dążenie do penalizacji tzw. mowy nienawiści ze względu na orientację seksualną, - wprowadzenie do szkół tzw. edukacji seksualnej uwzględniającej poglądy ideologów LGBT na kwestię orientacji seksualnej, - zrównanie związków partnerskich z małżeństwem, - przyznanie parom homoseksualnym prawa do nieograniczonej adopcji dzieci. - zaostrzenie walki z ludźmi, środowiskami i instytucjami nie zgadzającymi się z poglądami środowiska LGBT i wyrażającymi publicznie swój sąd w tej sprawie.” *   Nie od razu domagają się oni tego wszystkiego, ponieważ wiedzą, że to powodowałoby liczne protesty. Ten plan będą realizować powoli. Pierw związki partnerskie, a po jakimś czasie - gdy już społeczeństwo będzie oswojone - małżeństwa i adopcja dzieci dla osób tej samej płci.  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ze StopGender.pl:   „Badania berlińskiego Instytutu im. R. Kocha pokazują, że geje stanowią w Niemczech 60 %, w Kanadzie 70 %, a w Indiach 86% chorych na AIDS. Ponadto aktywni geje 4 razy częściej popadają w depresję, 5 razy częściej w nikotynizm, 6 razy częściej próbują popełnić samobójstwo. Żyją przeciętnie, zależnie od form i intensywności swojej aktywności, o 8-20 lat krócej niż pozostali mężczyźni.”   „Ponieważ niemal 30% przypadków molestowania seksualnego dzieci jest popełnianych przez homoseksualnych lub biseksualnych mężczyzn, a mniej niż 3% Amerykanów identyfikuje się jako homoseksualiści lub biseksualiści możemy wnioskować, iż prawdopodobieństwo molestowania seksualnego dzieci przez homoseksualistę lub biseksualistę jest około dziesięciokrotnie wyższe niż przez heteroseksualistę.”   „Homoseksualiści rzadziej wchodzą w stałe związki, rzadziej pozostają wierni seksualnie partnerowi (jeśli mają stałego partnera), rzadziej pozostają w długotrwałych związkach, w porównaniu z heteroseksualistami. Doświadczają też wyższego poziomu przemocy domowej niż heteroseksualne pary małżeńskie" „Związki homoseksualistów trwają przeciętnie 1,5 roku i to jeszcze w czasie ich trwania mają oni średnio 12 innych partnerów.”  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ze StopGender.pl:   Tak było, jest i będzie i nikt tego faktu nie zmieni, że fizycznie jak również psychicznie pasują do siebie tylko kobieta i mężczyzna - o tym mówi biologia i nauka. Tylko taki związek potrafi przekazywać życie, które przedłuży istnienie rodzaju ludzkiego. I jak pokazuje wiele badań, najkorzystniejsze jest dla dziecka, gdy wychowują je biologiczni rodzice (patrz pkt.10).   # Nie mogą mieć dzieci ani dwie lesbijki, ani dwóch gejów - jest to niemożliwe. # Akty gejowskie są nienaturalne, ponieważ odbyt powstał tylko do jednego celu. # Męskie nasienie zostało stworzone po to, aby trafić do odpowiedniego miejsca w ciele kobiety, a nie do zakończenia układu pokarmowego drugiego mężczyzny. # W związku kobieta i mężczyzna nawzajem się uzupełniają. Przykłady: kobieta lepiej nadaje się do opieki nad małym dzieckiem, które nosiła w sobie 9 miesięcy; kobieta jako żona i matka dba o tzw. ognisko domowe; mężczyzna jest niezbędny do wychowania dorastających dzieci, ponieważ w tym okresie życia patrzą one przede wszystkim na swojego ojca.   Dwaj mężczyźni, czy dwie kobiety po prostu nie są w stanie stworzyć takiego związku jak mężczyzna i kobieta; dlatego też związki homoseksualne są mniej trwałe (patrz pkt.9).  
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: