Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parczew > Nastolatkowie z marihuaną

Utworzony przez SMOK, 9 grudnia 2007 o 11:04
................
Ostatnio edytowany 10 grudnia 2007 o 13:41
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Cwaniaki policyjne Sprzedawczyki policyjne Chłopczyki policyjne ...... konfidenci .......... policyjne
Ostatnio edytowany 10 grudnia 2007 o 13:42
0
Tragedia, to się nazywa dopiero prostactwo, jak nie potrafisz pisać z sensem i zgodnie z zasadami netykiety to nie ośmieszaj się na forum i swoje bluzgi zachowaj dla siebie i kumpli. Marycha w rozsądnych ilościach jest dla ludzi, ale na pewno nie jest dla dzieci bo powoduje zanik szarych komórek w mózgu, co zresztą widać jak się przeczyta powyższe wpisy.
0
I tak dalej aż zabraknie amunicji W imieniu swoim i wszystkich - .......... Przesłuchania policyjne Układy policyjne Tajniaki policyjne Cwaniaki policyjne Sprzedawczyki policyjne Chłopczyki policyjne Jebnięci konfidenci ....... policyjnE
Ostatnio edytowany 10 grudnia 2007 o 13:42
0
Heheh, też mi twórczość, fajnie tak popisać deb***izmy na forum a przed prawdziwymi psami trzęsiesz gaciami, frajerze
0
K... napisał:
I tak dalej aż zabraknie amunicji W imieniu swoim i wszystkich - H.W.D. P Przesłuchania policyjne Układy policyjne Tajniaki policyjne Cwaniaki policyjne Sprzedawczyki policyjne Chłopczyki policyjne ..... konfidenci ...... policyjnE H.W.D.P !!!!!!
A może o tobie i tobie podobnych tak: - głąby, - oszołomy, - bohaterzy na pokaz, - nieuki, - tchórze w razie czego, - maminsynki, - bezrobotni w przyszłości, - element kryminalny teraz i w przyszłości, - kandydaci na cweli w celi, - ciemniaki niewymowne, - konfidenci niebawem, - chłopcy na posyłki, - frajerzy, - osły patentowane, - nie nadający się do niczego, - bez zawodu, - bez szans, - bez nadziei, - bezmózgi. Wystarczy?
Ostatnio edytowany 10 grudnia 2007 o 13:44
0
jasio napisał:
A może o tobie i tobie podobnych tak: - głąby, - oszołomy, - bohaterzy na pokaz, - nieuki, - tchórze w razie czego, - maminsynki, - bezrobotni w przyszłości, - element kryminalny teraz i w przyszłości, - kandydaci na cweli w celi, - ciemniaki niewymowne, - konfidenci niebawem, - chłopcy na posyłki, - frajerzy, - osły patentowane, - nie nadający się do niczego, - bez zawodu, - bez szans, - bez nadziei, - bezmózgi. Wystarczy?
uwazaj sobie co mowisz ty .... poje***y !!!!!!!!!11
Ostatnio edytowany 10 grudnia 2007 o 13:43
0
k.... napisał:
uwazaj sobie co mowisz ty ... poje***y !!!!!!!!!11
Aha, to ten ciemniak niewymowny się odezwał. bez odbioru.
Ostatnio edytowany 10 grudnia 2007 o 13:43
0
HWDP wszystkimi jabenym psom ja pochodze z tad tu jest moj front pier***ony dzielnicowy wyruszył na łowy dzis cała ekipa jest nie w sosie ziomm dostał 48 cela no i kraty ja pale dzisiaj za niego baty moze jeden pies jest nie kumaty gieniek a ty nie zrobisz ze mnie szmaty HWDP je***e katy mozesz pier***ic o jakims protokole zioma wolnosc wole patrzre na prawde ktora czesto w oczy kole akcja z cykorem to było pozno wieczorem usłyszalem dzwiek zamykajacych sie dzwi co zlego to nie my złe wsciekłe je***e psy nie dajecie spokoju nie dajecie zyc dzis jeden drugiego na komedzie bedzie kryc nawet jak zostanie spałowany ja Hip hopem opetany kartka długopis cztery sciany dzielnicowy po cywilu zakamuflowany z komedy przez starych odbierany na prawo chomik zapłakany frajer zaje***y w jego strone celownik skierowany
0
To ten tekst je***a policja w parczewie jest wszędzie sie czaji nawet tam terz łapie niewinnych i to jest the best do dupy te prawa i ten koniec terz węszą jak szczury tam gdzie ich nie chce MOJE PRAWA KTÓRE ŁAPIE ,KTÓRE LUBIE ----M.T.J.P....H.W.D.P
0
jaki frajer po**bany rejcip
0
Parczew to największe zadupie z największą ilością najgłupszych niedouczonych głupków, ćpającyh maryśkę i wąchająchh klej. Tak to bieda kuma się z głupotą. Oni dlatego przeklinają, bo nie rozumią i nie znają poprawnej polszczyzny. Dzieci ulicy, gnojki z prowincji.
0
Zamiast całorocznego czekania na przemarsz orkiestr podwórkowych i sztucznej hodowili twórcow ludowych w Parczewie pora pomyśleć o profilaktyce. Policja zrobiła swoje. Teraz trzeba jakiś atrakcyjny dla młodzieży program profilaktyczny i kulturowy. Co robili tam pedagodzy i tzw. wychowawcy? Może poseł Dudziński pomoże realnie wraz ze swoim burmistrzem w takim programie ze specjalistami. Bo Piwonia czerwieni się ze wstydu.
0
"Dam ci pięćdziesiąt centów za twe słowa, piećdziesiąt centów abyś długopis schował" heheheh, Twórco!
0
jasio napisał:
Parczew to największe zadupie z największą ilością najgłupszych niedouczonych głupków, ćpającyh maryśkę i wąchająchh klej. Tak to bieda kuma się z głupotą. Oni dlatego przeklinają, bo nie rozumią i nie znają poprawnej polszczyzny. Dzieci ulicy, gnojki z prowincji.
Nie sposób się nie zgodzić, wiadomo, że bluzgać każdy może, bo tak najprościej, jednak pewne rzeczy wymagają innego poziomu myślenia a to zbyt dużo dla takiego małolata który w życiu jednej książki nie przeczytał i nie przeczyta a uważa się za artystę.
0
ku*** frajerzy je***i! Ładnie się wypowiadac na temat tego miasta do huja! Stuff był i bedzie palony wiec ku*** zachowaj te komentarze dla siebie! H.W.D.P !
0
co ty sobie myślisz zam jesteś bezmuzgiem itd...aż żal
0
A nie jesteś bezmózgiem? Udowodnij, bo jak do tej pory kiepsko ci to idzie.
0
tobie kiepsko idze jest mi porostu ciebie żal i tyle że h**
0
masz ku*** cos do mojego miasta toi masz cos do mnie i do moich ziomkow. ku*** nie znasz nas to sie ku*** nie wypowiadaj na ten temat!!!!!!!!!! zrozumiales to sku***synie !!!! H.W.D.P TOBIE I I PSOM
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: