Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parczew > Nastolatkowie z marihuaną

Utworzony przez SMOK, 9 grudnia 2007 r. o 11:04
................
Ostatnio edytowany 10 grudnia 2007 r. o 13:41
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cwaniaki policyjne Sprzedawczyki policyjne Chłopczyki policyjne ...... konfidenci .......... policyjne
Ostatnio edytowany 10 grudnia 2007 r. o 13:42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia, to się nazywa dopiero prostactwo, jak nie potrafisz pisać z sensem i zgodnie z zasadami netykiety to nie ośmieszaj się na forum i swoje bluzgi zachowaj dla siebie i kumpli. Marycha w rozsądnych ilościach jest dla ludzi, ale na pewno nie jest dla dzieci bo powoduje zanik szarych komórek w mózgu, co zresztą widać jak się przeczyta powyższe wpisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak dalej aż zabraknie amunicji W imieniu swoim i wszystkich - .......... Przesłuchania policyjne Układy policyjne Tajniaki policyjne Cwaniaki policyjne Sprzedawczyki policyjne Chłopczyki policyjne Jebnięci konfidenci ....... policyjnE
Ostatnio edytowany 10 grudnia 2007 r. o 13:42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heheh, też mi twórczość, fajnie tak popisać deb***izmy na forum a przed prawdziwymi psami trzęsiesz gaciami, frajerze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K... napisał:
I tak dalej aż zabraknie amunicji W imieniu swoim i wszystkich - H.W.D. P Przesłuchania policyjne Układy policyjne Tajniaki policyjne Cwaniaki policyjne Sprzedawczyki policyjne Chłopczyki policyjne ..... konfidenci ...... policyjnE H.W.D.P !!!!!!
A może o tobie i tobie podobnych tak: - głąby, - oszołomy, - bohaterzy na pokaz, - nieuki, - tchórze w razie czego, - maminsynki, - bezrobotni w przyszłości, - element kryminalny teraz i w przyszłości, - kandydaci na cweli w celi, - ciemniaki niewymowne, - konfidenci niebawem, - chłopcy na posyłki, - frajerzy, - osły patentowane, - nie nadający się do niczego, - bez zawodu, - bez szans, - bez nadziei, - bezmózgi. Wystarczy?
Ostatnio edytowany 10 grudnia 2007 r. o 13:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasio napisał:
A może o tobie i tobie podobnych tak: - głąby, - oszołomy, - bohaterzy na pokaz, - nieuki, - tchórze w razie czego, - maminsynki, - bezrobotni w przyszłości, - element kryminalny teraz i w przyszłości, - kandydaci na cweli w celi, - ciemniaki niewymowne, - konfidenci niebawem, - chłopcy na posyłki, - frajerzy, - osły patentowane, - nie nadający się do niczego, - bez zawodu, - bez szans, - bez nadziei, - bezmózgi. Wystarczy?
uwazaj sobie co mowisz ty .... poje***y !!!!!!!!!11
Ostatnio edytowany 10 grudnia 2007 r. o 13:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k.... napisał:
uwazaj sobie co mowisz ty ... poje***y !!!!!!!!!11
Aha, to ten ciemniak niewymowny się odezwał. bez odbioru.
Ostatnio edytowany 10 grudnia 2007 r. o 13:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HWDP wszystkimi jabenym psom ja pochodze z tad tu jest moj front pier***ony dzielnicowy wyruszył na łowy dzis cała ekipa jest nie w sosie ziomm dostał 48 cela no i kraty ja pale dzisiaj za niego baty moze jeden pies jest nie kumaty gieniek a ty nie zrobisz ze mnie szmaty HWDP je***e katy mozesz pier***ic o jakims protokole zioma wolnosc wole patrzre na prawde ktora czesto w oczy kole akcja z cykorem to było pozno wieczorem usłyszalem dzwiek zamykajacych sie dzwi co zlego to nie my złe wsciekłe je***e psy nie dajecie spokoju nie dajecie zyc dzis jeden drugiego na komedzie bedzie kryc nawet jak zostanie spałowany ja Hip hopem opetany kartka długopis cztery sciany dzielnicowy po cywilu zakamuflowany z komedy przez starych odbierany na prawo chomik zapłakany frajer zaje***y w jego strone celownik skierowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten tekst je***a policja w parczewie jest wszędzie sie czaji nawet tam terz łapie niewinnych i to jest the best do dupy te prawa i ten koniec terz węszą jak szczury tam gdzie ich nie chce MOJE PRAWA KTÓRE ŁAPIE ,KTÓRE LUBIE ----M.T.J.P....H.W.D.P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki frajer po**bany rejcip
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parczew to największe zadupie z największą ilością najgłupszych niedouczonych głupków, ćpającyh maryśkę i wąchająchh klej. Tak to bieda kuma się z głupotą. Oni dlatego przeklinają, bo nie rozumią i nie znają poprawnej polszczyzny. Dzieci ulicy, gnojki z prowincji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast całorocznego czekania na przemarsz orkiestr podwórkowych i sztucznej hodowili twórcow ludowych w Parczewie pora pomyśleć o profilaktyce. Policja zrobiła swoje. Teraz trzeba jakiś atrakcyjny dla młodzieży program profilaktyczny i kulturowy. Co robili tam pedagodzy i tzw. wychowawcy? Może poseł Dudziński pomoże realnie wraz ze swoim burmistrzem w takim programie ze specjalistami. Bo Piwonia czerwieni się ze wstydu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dam ci pięćdziesiąt centów za twe słowa, piećdziesiąt centów abyś długopis schował" heheheh, Twórco!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasio napisał:
Parczew to największe zadupie z największą ilością najgłupszych niedouczonych głupków, ćpającyh maryśkę i wąchająchh klej. Tak to bieda kuma się z głupotą. Oni dlatego przeklinają, bo nie rozumią i nie znają poprawnej polszczyzny. Dzieci ulicy, gnojki z prowincji.
Nie sposób się nie zgodzić, wiadomo, że bluzgać każdy może, bo tak najprościej, jednak pewne rzeczy wymagają innego poziomu myślenia a to zbyt dużo dla takiego małolata który w życiu jednej książki nie przeczytał i nie przeczyta a uważa się za artystę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** frajerzy je***i! Ładnie się wypowiadac na temat tego miasta do huja! Stuff był i bedzie palony wiec ku*** zachowaj te komentarze dla siebie! H.W.D.P !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty sobie myślisz zam jesteś bezmuzgiem itd...aż żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie jesteś bezmózgiem? Udowodnij, bo jak do tej pory kiepsko ci to idzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tobie kiepsko idze jest mi porostu ciebie żal i tyle że h**
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz ku*** cos do mojego miasta toi masz cos do mnie i do moich ziomkow. ku*** nie znasz nas to sie ku*** nie wypowiadaj na ten temat!!!!!!!!!! zrozumiales to sku***synie !!!! H.W.D.P TOBIE I I PSOM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...