Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parkingi w Lublinie. Plaza wprowadza opłaty za parkowanie

Utworzony przez crx, 8 października 2010 r. o 08:54
Wystarczy zwolnić z opłat pon-pt po 16.00 i w weekendy.Myślę,że jest to chyba najsensowniejsze rozwiązanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm pytanie jak rozpoznać kto jest klientem plazy a kto sobie tylko parkuje???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W wielu miejscach jest tak, że kupuje się bilet parkingowy, idzie się na zakupy i tam odliczają tą kwotę biletu z rachunku. Tak właśnie rozpoznaje się klienta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z jednej strony skończy się darmowy parking dla okolicznych cwaniaczków (tzw. lubelskich biznesmenów), z drugiej zaś Olimp zaraz podchwyci pomysł.
Ostatnio edytowany 8 października 2010 r. o 09:26
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
W wielu miejscach jest tak, że kupuje się bilet parkingowy, idzie się na zakupy i tam odliczają tą kwotę biletu z rachunku. Tak właśnie rozpoznaje się klienta.
To ja pójdę, kupię lizaka za 1zł, a potem przy kasie pokażę bilet parkingowy powiedzmy za 3zł i dostanę jeszcze 2 zł reszty. A potem wyjadę, jeszcze raz wjadę i znowu 2 zł kieszeni. Kurcze, dziesięć takich akcji i pizza za friko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Pleskot mówił też we wrześniu 2010, że opłaty za parking zostaną wprowadzone najwcześniej za rok oraz, że będą one pobierane także od klientów CH. Przedstawiciele inwestora, który miał budować CH Plaza mówili też przed rozpoczęciem inwestycji, że parking pod CH będzie bezpłatny dla mieszkańców. CH powstało w końcu w miejscu istniejącego parkingu. Czy przedstawicielom tak poważnej firmy wypada robić z gęby cholewę (jak to się potocznie mówi) ? Ucieszą się na pewno zarządcy innych centrów handlowych. Już widzę te bilbordy "u nas parking za darmo". heh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Charliefrown napisał:
z jednej strony skończy się darmowy parking dla okolicznych cwaniaczków (tzw. lubelskich biznesmenów), z drugiej zaś Olimp zaraz podchwyci pomysł.
wokół Olimpu nie ma Śródmieścia z tysiącami miejsc pracy i wąskich uliczek bez miejsc do parkowania. Olimp raczej prze-chwyci klientów-nikt nie będzie się stresował, ze musi coś kupić, bo ni e opłaca się przyjeżdżać na oglądanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To ja pójdę, kupię lizaka za 1zł, a potem przy kasie pokażę bilet parkingowy powiedzmy za 3zł i dostanę jeszcze 2 zł reszty. A potem wyjadę, jeszcze raz wjadę i znowu 2 zł kieszeni. Kurcze, dziesięć takich akcji i pizza za friko.
aleś ty głupi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
W wielu miejscach jest tak, że kupuje się bilet parkingowy, idzie się na zakupy i tam odliczają tą kwotę biletu z rachunku. Tak właśnie rozpoznaje się klienta.
A jak pójdę na zakupy, ale nic nie kupię (bo np. nie będzie mojego rozmiaru, bo mi się nic nie spodoba), to kto mi zwróci pieniądze za bilet?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba się jakoś odkuć po wydaniu tych 6 baniek dla miasta. Oferta tego CH nie jest na tyle atrakcyjna żeby płacić jeszcze za parking. Zyska Olimp, jedynie z kinem może być problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł bardzo dobry. Czasami, przyjeżdżając do Plazy koło południa, nie można znaleźć wolnego miejsca, chociaż w sklepach klientów prawie nie widać. Więc kto zajmuje miejsca parkingowe? Cwaniaki, którym szkoda gdzie indziej wydać paru złotych na parking (ale na terenówki czy BMW - już nie). Tylko jak będą oddzielać klientów Plazy od tych, którzy przez Plazę tylko przychodzą w drodze do pracy czy do innych miejsc poza centrum handlowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iwona napisał:
A jak pójdę na zakupy, ale nic nie kupię (bo np. nie będzie mojego rozmiaru, bo mi się nic nie spodoba), to kto mi zwróci pieniądze za bilet?
Nikt ! Tylko klienci mogą zmienić stanowisko władz CH. Zakupy można zrobić gdzie indziej, Olimp, Galeria Orkana itp. Poza kilkoma wyjątkami asortyment jest taki sam w Plazie. Bez łaski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To ja pójdę, kupię lizaka za 1zł, a potem przy kasie pokażę bilet parkingowy powiedzmy za 3zł i dostanę jeszcze 2 zł reszty. A potem wyjadę, jeszcze raz wjadę i znowu 2 zł kieszeni. Kurcze, dziesięć takich akcji i pizza za friko.
Widzę, że czytanie ze zrozumieniem sprawia ci ogromne trudności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, w końcu dla kupujących będzie miejsce na parkingu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie. Przyjeżdżam czasem do kina i muszę brać jakąś masakryczną poprawkę czasową na znalezienie miejsca do zaparkowania. Jak mam szczęście, to po paru kółkach trafię na kogoś, kto akurat wyjeżdża. Ostatnio - kuriozum - widziałem gościa, który stał jak kołek na stanowisku i pilnował miejsca dla kogoś. Po prostu - odechciewa się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co sadzicie o szatni w plazie mi sie nawet ten pomysl podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie miałem NIGDY sytuacji żeby nie było wolnego miejsca do zaparkowania. A parkuję o bardzo różnych godzinach. Jeżeli potrzebujesz brać poprawkę czasową na zaparkowanie w Plazie to być może musisz się udać na kurs doszkalający z parkowania/jazdy po mieście. Prawdopodobnie jesteś jednym z tych delikwentów co parkują na 1.5 miejsca, najczęściej z podlubelską rejestracją ale bywa też, że auta z rejestracją LU są tak zaparkowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kuban napisał:
a co sadzicie o szatni w plazie mi sie nawet ten pomysl podoba
Podoba mi się ale powinna być płatna żeby okoliczni mieszkańcy i osoby pracujące w pobliżu nie korzystały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni zrobić jak w innych marketach tj. bezpłatnie np 3 godziny na zarobienie zakupów a dłuższy postój płatny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grześ napisał:
Nie miałem NIGDY sytuacji żeby nie było wolnego miejsca do zaparkowania. A parkuję o bardzo różnych godzinach. Jeżeli potrzebujesz brać poprawkę czasową na zaparkowanie w Plazie to być może musisz się udać na kurs doszkalający z parkowania/jazdy po mieście. Prawdopodobnie jesteś jednym z tych delikwentów co parkują na 1.5 miejsca, najczęściej z podlubelską rejestracją ale bywa też, że auta z rejestracją LU są tak zaparkowane.
jak ktoś jeździ maluchem, to się wszędzie zmieści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...