Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Moja babcia od wielu lat choruje na Parkinsona. Trzęsą się dłonie i nie jest w stanie sama zjeść zupę czy utrzymać kubek z herbatą, by nie rozlać. By taka osoba sama mogła pić kiedy jej się cechce dobrze jest zrobić herbatkę w butelce z dziubkiem po dziecięcym "Kubusiu-play". Wygodny korek-nasadka nie zgubi się i jest bardzo wygodny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja te mam babcie kochana z ta choroba pakirsona w tamtym tygodniu we wtorek mojej babci się pogorszylo myslalysmy ze już umiera i umrze ale jak zaczynlam jescic do babci do zolu i muwilam mojej babci babciu walcz niepoddawaj się czekamy na ciebie masz nas wszystkich wracaj do zdrowia to powoli budzila się nawet moja babcia muwila ze jozek przyszedł mój dziadek sw pamięci babci maz a potem coraz kolejnego dnia poprawialo się budzila się dochodzila do siebie,otwierala oczka,zaczela glosno tez muwic i podnosila się bo lezy w lozku bo niemoze chodzic,je dzisiaj dużo zjadla moja babcia bo lubi zupke pomodorowa i miesko wszystko zjadla moja babcia modle się do boga o uzdrowienie bo nie wiem czy bog uzdrowi moja babcie i ze wyjdzie moja babcia z tej choroa ale to jest niemożliwe ale ja wierze w cuda i wiem ze bog mnie slucha i pomoze babci i może uzdrowi i ze będzie moja babcia wyzdrowieje a od wczoraj znowu zaczyna się babci chyba się pogarszać bo więcej spi,malo mówi i bardziej się trzesa rece a dzisiaj tez jak niemogla kupy zrobić nie wiem co to oznacza czy ze to jest już mojej babci zycie niechcialabym tego proszę o porade co to może oznaczac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mojej babci bardzo pomogła świetna lekarka z centrum medycznego chodzki w lublinie tutaj chyba jest albo na znanym lekarzu , nazywa się futyma -jędrzejewska, leczy chyba jeszcze w kraśniku.ma bardzo drobiazgowe podejście do syutacji ***s://portal.abczdrowie.pl/ jesli ktos ma jakiś problem neurologiczny to polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...