Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Partia Palikota z nikłym poparciem. Tylko 4 proc.

Utworzony przez le roi soleil, 2 października 2010 r. o 12:08
autopromocja to za mało na politykę...polityczny plankton nic więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy prorok będzie lewitował dla swoich wyznawców? Tak z ciekawości pytam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4% to nic jak na partię, która jeszcze nie istnieje. PSL ma mniej a ma 30 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja na pewno bede głosowac na Palikota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie rację...wszyscy "za"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UUUU to w Polsce mamy tylko 4% kopletnych idiotów ?? szczerze myślałem ze więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I te oczy palikota w poszukiwaniu rozumu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jest żle ,jak na początek...chociaż to ryzyko podziwiam !! ale..jeszcze trochę przed nami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odejście Palikota to zagrywka Platformy po to, aby w przyszłości nie stracić władzy i nie odpowiadać za zdradę, zaniedbania i przekręty. Fachowcy od nocnej zmiany doszli do wniosku, że to dobry sposób na utrzymaniu większości po wyborach tj. nowa wielka koalicja PO, SLD, PSL i partia Palikota przeciw wszystkim patriotom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie ktos wyraza poglady wiekszosci polakow. mowi wprost i glosno o tym co inne partie boja sie mowic. goraco popieram jestem jego goraca zwolenniczka , moja mama i dorosle dzieci. bede dopingowac ta partie i calym sercem jestem z palikotem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeju musze koniecznie sobie zalatwic zaswiadczenie o glosowaniu poza miejscem zamieszkania. Ostatnio tez glosowalam na niego, ale teraz ten glos bedzie mial duze znaczenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁOPATOLOGICZNA EKSTREMA PO-BOLSZEWICKA DLA SKRAJNYCH KRETYNÓW. I TO BY BYŁO NA TYLE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powtórzę pytanie bom ciekaw - czy prorok lewitował? Niektórzy wyznawcy (sądząc z wyrażonych opinii) zdążyli już wrócić z nabożeństwa - może zechcą opowiedzieć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Januszu , masz mój głos , byleś nie zmienił swego zdania jak wygrasz . !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo panie Januszu! Prosto w ślady Leppera! Jeszcze raz brawo. Dyzma Palikot i Spółka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Januszu, do boju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grazyna napisał:
nareszcie ktos wyraza poglady wiekszosci polakow. mowi wprost i glosno o tym co inne partie boja sie mowic. goraco popieram jestem jego goraca zwolenniczka , moja mama i dorosle dzieci. bede dopingowac ta partie i calym sercem jestem z palikotem
Tak myślę, ze 5 klasa podtstawówki by Cię przerosła. Lech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lech napisał:
Tak myślę, ze 5 klasa podtstawówki by Cię przerosła. Lech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lechu nie wciskaj ciemnoty,że myślisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...