Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Partia Palikota z nikłym poparciem. Tylko 4 proc.

Utworzony przez le roi soleil, 2 października 2010 o 12:08
autopromocja to za mało na politykę...polityczny plankton nic więcej
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A czy prorok będzie lewitował dla swoich wyznawców? Tak z ciekawości pytam...
0
4% to nic jak na partię, która jeszcze nie istnieje. PSL ma mniej a ma 30 lat.
0
ja na pewno bede głosowac na Palikota
0
Macie rację...wszyscy "za"...
0
UUUU to w Polsce mamy tylko 4% kopletnych idiotów ?? szczerze myślałem ze więcej.
0
I te oczy palikota w poszukiwaniu rozumu
0
nie jest żle ,jak na początek...chociaż to ryzyko podziwiam !! ale..jeszcze trochę przed nami
0
Odejście Palikota to zagrywka Platformy po to, aby w przyszłości nie stracić władzy i nie odpowiadać za zdradę, zaniedbania i przekręty. Fachowcy od nocnej zmiany doszli do wniosku, że to dobry sposób na utrzymaniu większości po wyborach tj. nowa wielka koalicja PO, SLD, PSL i partia Palikota przeciw wszystkim patriotom.
0
nareszcie ktos wyraza poglady wiekszosci polakow. mowi wprost i glosno o tym co inne partie boja sie mowic. goraco popieram jestem jego goraca zwolenniczka , moja mama i dorosle dzieci. bede dopingowac ta partie i calym sercem jestem z palikotem
0
Jeju musze koniecznie sobie zalatwic zaswiadczenie o glosowaniu poza miejscem zamieszkania. Ostatnio tez glosowalam na niego, ale teraz ten glos bedzie mial duze znaczenie
0
ŁOPATOLOGICZNA EKSTREMA PO-BOLSZEWICKA DLA SKRAJNYCH KRETYNÓW. I TO BY BYŁO NA TYLE...
0
Powtórzę pytanie bom ciekaw - czy prorok lewitował? Niektórzy wyznawcy (sądząc z wyrażonych opinii) zdążyli już wrócić z nabożeństwa - może zechcą opowiedzieć...
0
Panie Januszu , masz mój głos , byleś nie zmienił swego zdania jak wygrasz . !!!!!!!!!
0
Brawo panie Januszu! Prosto w ślady Leppera! Jeszcze raz brawo. Dyzma Palikot i Spółka
0
Panie Januszu, do boju!
0
grazyna napisał:
nareszcie ktos wyraza poglady wiekszosci polakow. mowi wprost i glosno o tym co inne partie boja sie mowic. goraco popieram jestem jego goraca zwolenniczka , moja mama i dorosle dzieci. bede dopingowac ta partie i calym sercem jestem z palikotem
Tak myślę, ze 5 klasa podtstawówki by Cię przerosła. Lech
0
Lech napisał:
Tak myślę, ze 5 klasa podtstawówki by Cię przerosła. Lech
0
Lechu nie wciskaj ciemnoty,że myślisz.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: