Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pasażer nie chciał okazać biletu, bo pociąg był przepełniony

Utworzony przez Rafcio, 26 lipca 2011 o 10:32
Cała prawda o PKP ... można dodać "bez komentarza"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
chciał się wykazać jaki zapobiegliwy. po co mówić że pasażerom coś się nie podoba skoro im się podoba.
0
Lublin - Gdańsk/Gdynia .... pociąg jedzie 11 godzin (około 600 kilometrów), czyli około 50 km na godzinę. 100 lat za Murzynami. A podobno mają być "szybkie koleje" w Polsce.
0
Jak to jest że w pociągach ludzi pełno a oni nie mają pieniędzy na nic? Bo z tego co wiem to nikt za darmo nie jeździ tylko trzeba kupić bilet. Co więc dzieje się z tymi pieniędzmi? Kto tym dziadostwem zarządza?
0
Franek napisał:
Jak to jest że w pociągach ludzi pełno a oni nie mają pieniędzy na nic? Bo z tego co wiem to nikt za darmo nie jeździ tylko trzeba kupić bilet. Co więc dzieje się z tymi pieniędzmi? Kto tym dziadostwem zarządza?
PLATFORMA Franku i niejaki Grabarczyk,beton nie do ruszenia.
0
Najgorsze jest to, że szykuje się wielka podwyżka cen PIWA! -> Zobacz szczegóły
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: