Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Paulina Pszech w Top Model: Nago wcale nie jest łatwo. Kulisy programu

Utworzony przez wszyscy za mna, 7 października 2010 o 14:09 Powrót do artykułu
WYP
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Komercyjne ZOO czyli małpy na wybiegu. Ot i całe przesłanie tego programu. Po prostu rewelacja (czytaj: idiotyzm).
0
zboczeni ludzie i psychopaci robią takie zdjęcia, potem drudzy oglądają
0
wez lepiej wroc do robienia pizzy haha . panoszysz sie jak bys tam byla najwazniejsza zgrywasz nie wiadomo kogo. myslisz ze jak opowiedzialas swoja historie o smierci matki , {co jest oczywiscie przykre}to myslisz ze ciebie tylko takie cos spotkalo?! jak cie widze na ekranie to mi sie nie dobrze robi.
0
widziałam fragment, kiedy pozowały ze zwierzętami. Jednej trafił się ..taki wielki karaluch, który w dodatku ja ugryzł. Dziewczyna o mało zawalu nie dostała, ale twardo siedziała. NO bo KARIERA MODELKI ponad wszystko Trochę mnie śmieszy ten program. A w szczególności pewne osoby z jury
0
już się zaczęło polskie bagienko... co wam przeszkadza, nie podoba się to nie oglądające. Dla mnie super laska, trzymam za nią kciuki
0
trzeba bylo sie nie pchac na salony bo po wypowiedzi wisdac,ze to za wysokie progi jak na jej nogi:/ takze uwazam,ze jest zbyt pewna siebie i opowiadanie o sqwoich przezyciach to branie lusdzi na litosc-nic wiecej,ot taka gra,bo aktoreczka jest niezla...
0
Czy DW już upadł tak nisko, że nie ma o czym inny pisać, tylko o jakiejś bezmózgiej, zarozumiałej dziuni z prowincji która wyżej sra, niż d*** nosi ?!?!
0
Jejku, no ładna z niej dziewczyna chociaż przyznam szczerze, ze programu nie oglądałem ani razu. Widziałem ją tylko na fotkach w gazetach. I właśnie - to zaczyna robić się dziwne, że w każdym wydaniu lubelskiej gazety musi być artykuł o Paulinie i programie. Na prawdę już sobie przyswoiliśmy fakt, że lublinianka bierze udział w programie w tvn i na prawdę nie ma potrzeby bombardować ludzi tymi informacjami.
0
Jaką karierę chce zrobić to naiwne dziecko?
0
A czy przypadkiem jeszcze jedna dziewczyna (Emilka, ta co ma dziecko) nie jest tez z Lublina? Dlaczego na sile promuje sie tylko jedna z dziewczyn??
0
pavvel napisał:
Na prawdę już sobie przyswoiliśmy fakt, że lublinianka bierze udział w programie w tvn i na prawdę nie ma potrzeby bombardować ludzi tymi informacjami.
Najciekawsze jest to, że w programie są dwie Lublinianki, a prasa usilnie promuje tą głupszą i brzydszą. Myślę, że ktoś musi mieć chody, tam gdzie trzeba.
0
emilia urodzila sie w lublinie a mieszzka w warszawie, wiec zadna z niej lublinianka. pozdrawiam
0
ludzie a kto tę babę tak wymazał
0
d*** napisał:
emilia urodzila sie w lublinie a mieszzka w warszawie, wiec zadna z niej lublinianka. pozdrawiam
Ja bym powiedział, że żadna z niej Warszawianka
0
yogi napisał:
ludzie a kto tę babę tak wymazał
No chyba okresu dostała?
0
Top Model to była żenada... Mam nadzieję że nasza kochana stacja już nam powtórki nie zaserwuje
0
nie wiem jak można robic z siebie taką głupią tlenioną lalunię.przecież ona wcale nie jest ładna tylko ma tone pudru na ryju,doczepione włosy i myśli że jest fajna.żal patrzec.przeciez jest tyle ładnych dziewczyn na ulicy a biorą takie straszydło.no ale tatuś ma pieniążki wiec córeczka dostaje co chce.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: