Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Paulina Rybak została Miss Lata 2010 Dziennika Wschodniego

Utworzony przez wtf, 5 września 2010 r. o 20:02
Wniosek z tego mamy taki, że panowie z lubelskiego nie mają dobrego gustu... Tyle pięknych dziewczyn kręci się po woj.lubelskim a do finału przeszło 10 kobiet z "niższej półki" ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Czytelnicy Dziennika Wschodniego i MM Lublin za najpiękniejszą uznali 24-letnią Paulinę Rybak z Lublina. Miss Lata zdobyła aż 1871 głosów!" Nie byłbym tego taki pewny czy to czytelnicy wybrali. Wg mnie ten konkurs nie powinien tak wyglądać, bo z jednego numeru można było wysłać nieograniczoną ilość smsów, więc ona sama czy jej rodzina mogła "wybrać"... Jestem pewny, że tak było z kandydatkami które w rankingu zajmowały pierwsze miejsca. Najładniejsza, z numerem 57, widać grała fair, była prawie na samym końcu, niestety Ale gratuluję wszystkim. Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie więcej zdjęć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Blondyneczki najfajniej się prezentowały na dzisiejszym finale. Byłem,widziałem, było na kim "oko zawiesić" :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te blondyneczki jeszcze w miare ale ta czarna pokraka z prawej co ona tam robi?? długa jak miesiąć chuda jak wypłata, pewnie chłopaczek sporo popłynął na smsy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pepe napisał:
Te blondyneczki jeszcze w miare ale ta czarna pokraka z prawej co ona tam robi?? długa jak miesiąć chuda jak wypłata, pewnie chłopaczek sporo popłynął na smsy
nie masz gustu, ta brunetka najfajniejsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nono gosia jest niezle:DD: brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdecznie gratuluję Małgosi Zawiślak i jej rodzicom która znalazła czas i pomagała nam nawet w czasie swoich wyborów zbierać dary dla dzieci z Wilkowato sympatyczna miła dziewczyna , nie pisalismy o tym aby nie była to kryptoreklama ; Gratuluję Angelice Brzyskiej i jej rodzinie która tak goraco ją dopingowała obie Panie są z Dzielnicy Czuby wiec jeżeli dodamy ze w Radzie Dzielnicy Czuby Pólnocne mamy jeszcze vice Miss Polski jako Radną Agnieszke Ratyńską- Kowalewską to trzeba być dumnum że na Czubach sa takie ładne miłe i sympatyczne dziewczyny ! Super impreza i zabawa podziekowania dla Redakcji Dziennika Wschodniego i Mojego Miasta byłem widziałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super impreza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdeczne gratulacje dla Pauliny Rybak!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluje Gocha!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki bazyl z tej pauliny!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomek napisał:
Jaki bazyl z tej pauliny!!!!!
Bazyl to ty masz na drugie,i nie wypowiadaj sie szczeniaczku o kims kogo nie znasz.Czasami spruboj pomyśleć zanim coś napiszesz. To naprawde nie boli..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomek napisał:
Jaki bazyl z tej pauliny!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No trzeba przyznać, że "miss" nie jest najładniejsza z dziewczyn które były w finale. Ona nie powinna wygrać, ale cóż... Wina redakcji, zła organizacja konkursu, a zwłaszcza sposobu głosowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt, nie powinna wygrać ... Dziewczyna w żołtej sukience miałą najlepsze predyspozycje na zdobycie pierwszego miejsca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...