Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Paulina Rybak została Miss Lata 2010 Dziennika Wschodniego

Utworzony przez wtf, 5 września 2010 o 20:02
Wniosek z tego mamy taki, że panowie z lubelskiego nie mają dobrego gustu... Tyle pięknych dziewczyn kręci się po woj.lubelskim a do finału przeszło 10 kobiet z "niższej półki" ....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Czytelnicy Dziennika Wschodniego i MM Lublin za najpiękniejszą uznali 24-letnią Paulinę Rybak z Lublina. Miss Lata zdobyła aż 1871 głosów!" Nie byłbym tego taki pewny czy to czytelnicy wybrali. Wg mnie ten konkurs nie powinien tak wyglądać, bo z jednego numeru można było wysłać nieograniczoną ilość smsów, więc ona sama czy jej rodzina mogła "wybrać"... Jestem pewny, że tak było z kandydatkami które w rankingu zajmowały pierwsze miejsca. Najładniejsza, z numerem 57, widać grała fair, była prawie na samym końcu, niestety Ale gratuluję wszystkim. Powodzenia.
0
a gdzie więcej zdjęć?
0
Blondyneczki najfajniej się prezentowały na dzisiejszym finale. Byłem,widziałem, było na kim "oko zawiesić" :-)
0
Te blondyneczki jeszcze w miare ale ta czarna pokraka z prawej co ona tam robi?? długa jak miesiąć chuda jak wypłata, pewnie chłopaczek sporo popłynął na smsy
0
Pepe napisał:
Te blondyneczki jeszcze w miare ale ta czarna pokraka z prawej co ona tam robi?? długa jak miesiąć chuda jak wypłata, pewnie chłopaczek sporo popłynął na smsy
nie masz gustu, ta brunetka najfajniejsza
0
nono gosia jest niezle:DD: brawo
0
Serdecznie gratuluję Małgosi Zawiślak i jej rodzicom która znalazła czas i pomagała nam nawet w czasie swoich wyborów zbierać dary dla dzieci z Wilkowato sympatyczna miła dziewczyna , nie pisalismy o tym aby nie była to kryptoreklama ; Gratuluję Angelice Brzyskiej i jej rodzinie która tak goraco ją dopingowała obie Panie są z Dzielnicy Czuby wiec jeżeli dodamy ze w Radzie Dzielnicy Czuby Pólnocne mamy jeszcze vice Miss Polski jako Radną Agnieszke Ratyńską- Kowalewską to trzeba być dumnum że na Czubach sa takie ładne miłe i sympatyczne dziewczyny ! Super impreza i zabawa podziekowania dla Redakcji Dziennika Wschodniego i Mojego Miasta byłem widziałem.
0
super impreza!
0
Serdeczne gratulacje dla Pauliny Rybak!!!!!!!!!!!
0
Gratuluje Gocha!
0
Jaki bazyl z tej pauliny!!!!!
0
tomek napisał:
Bazyl to ty masz na drugie,i nie wypowiadaj sie szczeniaczku o kims kogo nie znasz.Czasami spruboj pomyśleć zanim coś napiszesz. To naprawde nie boli..........
0
tomek napisał:
0
No trzeba przyznać, że "miss" nie jest najładniejsza z dziewczyn które były w finale. Ona nie powinna wygrać, ale cóż... Wina redakcji, zła organizacja konkursu, a zwłaszcza sposobu głosowania.
0
Fakt, nie powinna wygrać ... Dziewczyna w żołtej sukience miałą najlepsze predyspozycje na zdobycie pierwszego miejsca...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: