Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Paulina Sykut na swój ślub szykuje dwie suknie

Utworzony przez Aneczka89, 27 lipca 2011 r. o 20:59 Powrót do artykułu
Puławy już się nie mogą doczekać... WOW!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie będzie menu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie róbmy z gówna perfumerii!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiiiiellllkkkkiiiieeeee mi haaalllloooooo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paulino całe Puławy trzymają kciuki za Was!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coz od kobiety sie nic nie wymaga, dla ludzkosci moze byc NAGA..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kogo obchodzi jakaś paulina sykut? i jej dwie suknie i jakiś ślub
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK DZIAD ODŻYJE TO CIĘ TORBĄ ZABIJE!!!!!!!!MOŻE DAŁABY MAŁY DATEK NA GŁODNE DZIECI W PUŁAWACH!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aneczka89 napisał:
Puławy już się nie mogą doczekać... WOW!!!
Ojojojjj,nie widziała d... słońca,i zgorzała od gorąca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jurek napisał:
Paulino całe Puławy trzymają kciuki za Was!
Mów za siebie lizusie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dwey napisał:
a kogo obchodzi jakaś paulina sykut? i jej dwie suknie i jakiś ślub
Głównie kogoś z dziennika wschodniego bo uparcie publikuje artykuły na ten temat. To już kolejny. Niedługo pewnie wszyscy dowiemy się jakie buciki kupiła... makabra...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dwey napisał:
a kogo obchodzi jakaś paulina sykut? i jej dwie suknie i jakiś ślub
No właśnie - bardziej mnie by zaiteresowało, czy będzie miała majtki na du***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o bosche !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO TO KOGO INTERESUJE. NIECH WIESNIACZKA NAWET ZAŁOŻY WOREK PO ZIEMNIAKACH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech dalej się wychwala.Nie ma przyjaciół.Jest nie lubiana tu i tam.....A ile te małżeństwa trwają???Parę miesięcy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyszłam za mąż,zaraz wracam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te wasze wypociny i zastanawiam się skąd w was tyle zawiści? A osobie podpisującej się AEQAW chcę powiedzieć, że nie pochodzenie (wiejskie, czy miejskie) świadczy o człowieku, ale jego wychowanie i kultura osobista. Tobie brak i jednego i drugiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewa napisał:
Czytam te wasze wypociny i zastanawiam się skąd w was tyle zawiści? A osobie podpisującej się AEQAW chcę powiedzieć, że nie pochodzenie (wiejskie, czy miejskie) świadczy o człowieku, ale jego wychowanie i kultura osobista. Tobie brak i jednego i drugiego.
Zawiści???A skąd w tej Sykut tyle tupetu???Puławy to też ludzie biedni,głodne dzieci...itd...Czym się wychwala,kim ona znowu jest.Zamknęła by gębę a nie na prawo i lewo rozpowiada jaka to ona bogata!!!Chałturzyła po dancingach grosze zarabiała...Dama...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chodzi o to by najeżdżać na Paulinę Sykut, jako człowieka... ...bo wcale nie wiecie, czy inicjatywa artykułów wychodzi od niej. Ja stawiam raczej na inicjatywę jakiegoś dziennikarza, który puka do Pauliny Sykut z pytaniami więc wiadomo, że ona grzecznie opowiada. Ja tam do niej nic nie mam. Jeśli inicjatywa wychodziła by od pani Pauliny to byłoby dziwne i smutne zarazem. Drażni mnie tylko fakt robienia przez Dziennikarza jakiegoś szumu wokół tej sprawy... Równie dobrze można zapytać panią Helenkę ze spożywczaka o ślub, buciki... ale tego się nie czyni, bo zawód "sprzedawca w spożywczym" nie jest na ekranie TV więc z założenia nikt nie zna pani Helenki więc po co o niej pisać?..., a dziwnym trafem, każda twarz, która pracuje na ekranie TV to już warte zainteresowania nie wiedzieć tak naprawdę dlaczego... każdy zawód bowiem jest dobry, jeśli rzetelnie wykonywany. W dzisiejszym świecie liczy się tylko komercja, więc artykuł tego typu być może z dziennikarskiego założenia wzbudzi ciekawość by "kupić gazetkę", czy kliknąć link. Niestety. Smutne, ale prawdziwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozsądnie robi - mój znajomy (troszkę żul) - też na wesele bierze dwa garnitury - ...tak na wypadek jakby jeden zażygał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...