Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Paulina Sykut na swój ślub szykuje dwie suknie

Utworzony przez Aneczka89, 27 lipca 2011 o 20:59 Powrót do artykułu
Puławy już się nie mogą doczekać... WOW!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A jakie będzie menu ?
0
Nie róbmy z gówna perfumerii!!!
0
wiiiiellllkkkkiiiieeeee mi haaalllloooooo!!!
0
Paulino całe Puławy trzymają kciuki za Was!
0
Coz od kobiety sie nic nie wymaga, dla ludzkosci moze byc NAGA..
0
a kogo obchodzi jakaś paulina sykut? i jej dwie suknie i jakiś ślub
0
JAK DZIAD ODŻYJE TO CIĘ TORBĄ ZABIJE!!!!!!!!MOŻE DAŁABY MAŁY DATEK NA GŁODNE DZIECI W PUŁAWACH!!!!!
0
Aneczka89 napisał:
Puławy już się nie mogą doczekać... WOW!!!
Ojojojjj,nie widziała d... słońca,i zgorzała od gorąca...
0
jurek napisał:
Paulino całe Puławy trzymają kciuki za Was!
Mów za siebie lizusie.
0
dwey napisał:
Głównie kogoś z dziennika wschodniego bo uparcie publikuje artykuły na ten temat. To już kolejny. Niedługo pewnie wszyscy dowiemy się jakie buciki kupiła... makabra...
0
dwey napisał:
No właśnie - bardziej mnie by zaiteresowało, czy będzie miała majtki na du***
0
o bosche !
0
A CO TO KOGO INTERESUJE. NIECH WIESNIACZKA NAWET ZAŁOŻY WOREK PO ZIEMNIAKACH.
0
Niech dalej się wychwala.Nie ma przyjaciół.Jest nie lubiana tu i tam.....A ile te małżeństwa trwają???Parę miesięcy...
0
Wyszłam za mąż,zaraz wracam!!!
0
Czytam te wasze wypociny i zastanawiam się skąd w was tyle zawiści? A osobie podpisującej się AEQAW chcę powiedzieć, że nie pochodzenie (wiejskie, czy miejskie) świadczy o człowieku, ale jego wychowanie i kultura osobista. Tobie brak i jednego i drugiego.
0
Ewa napisał:
Czytam te wasze wypociny i zastanawiam się skąd w was tyle zawiści? A osobie podpisującej się AEQAW chcę powiedzieć, że nie pochodzenie (wiejskie, czy miejskie) świadczy o człowieku, ale jego wychowanie i kultura osobista. Tobie brak i jednego i drugiego.
Zawiści???A skąd w tej Sykut tyle tupetu???Puławy to też ludzie biedni,głodne dzieci...itd...Czym się wychwala,kim ona znowu jest.Zamknęła by gębę a nie na prawo i lewo rozpowiada jaka to ona bogata!!!Chałturzyła po dancingach grosze zarabiała...Dama...
0
Nie chodzi o to by najeżdżać na Paulinę Sykut, jako człowieka... ...bo wcale nie wiecie, czy inicjatywa artykułów wychodzi od niej. Ja stawiam raczej na inicjatywę jakiegoś dziennikarza, który puka do Pauliny Sykut z pytaniami więc wiadomo, że ona grzecznie opowiada. Ja tam do niej nic nie mam. Jeśli inicjatywa wychodziła by od pani Pauliny to byłoby dziwne i smutne zarazem. Drażni mnie tylko fakt robienia przez Dziennikarza jakiegoś szumu wokół tej sprawy... Równie dobrze można zapytać panią Helenkę ze spożywczaka o ślub, buciki... ale tego się nie czyni, bo zawód "sprzedawca w spożywczym" nie jest na ekranie TV więc z założenia nikt nie zna pani Helenki więc po co o niej pisać?..., a dziwnym trafem, każda twarz, która pracuje na ekranie TV to już warte zainteresowania nie wiedzieć tak naprawdę dlaczego... każdy zawód bowiem jest dobry, jeśli rzetelnie wykonywany. W dzisiejszym świecie liczy się tylko komercja, więc artykuł tego typu być może z dziennikarskiego założenia wzbudzi ciekawość by "kupić gazetkę", czy kliknąć link. Niestety. Smutne, ale prawdziwe.
0
Rozsądnie robi - mój znajomy (troszkę żul) - też na wesele bierze dwa garnitury - ...tak na wypadek jakby jeden zażygał...
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: