Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
chyba wykonam jej BRAMĘ :] oczywiście w połączeniu kameralności z ekskluzywnością... hahaha
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jajca sobie robicie ? A co mnie obchodzi jakaś "gwiazda" TV Polsat ?
0
Jak nie kronika policyjna to ogłoszenia matrymonialne.
0
to na pewno jest kariera ?
0
Gwiazda Polshit'u i wszysko jasne.
0
Paulino zejdż na ziemię i nie bujaj w obłokach.
0
Kogo to obchodzi ??? W drzwiach do kuchni zepsuła mi się klamka i kogo to obchodzi...
0
o boże .....chyba sie pochlastam ..... nożem od ciasta !!!!
0
pawel napisał:
Kogo to obchodzi ??? W drzwiach do kuchni zepsuła mi się klamka i kogo to obchodzi...
Nic dodać nic ująć
0
Wiadomość powinna się ukazać w poniedziałek na pierwszej stronie wszystkich gazet. Coś niesamowitego..Ślub! Wowwww..
0
ale "jednym szeptem" Mirka Czyżykiewicza odśpiewała w IDOLU koncertowo! fajna laska.
0
a kto to jest ??
0
jakbym chciała czytać takie newsy, to bym weszła na pudelka...
0
HIT SEZONU - DZIENNIK WSCHODNI TO JUŻ DNO
0
A ja idę za chwilę do kibla wysrać się.
0
Paulino,Paulino jak ty kiedyś pięknie śpiewałaś.Szkoda,wielka szkoda.
0
A wiecie, że Paulina nie zdała w którejś tam klasie?
0
a ja wiem kto się z nią w ósmej klasie całował
0
Wiecie co? Czy naprawdę jest się czym ekscytować? Czy pani Paulina naprawdę ma aż takie osiągnięcia by trąbić o niej na portalu? Ona po prostu dostała się do Polsatu i jak to w życiu - jak się już wstąpi za próg, to dalej i dalej... Ja tam jej dobrze życzę, niech zarabia na chlebek w taki sposób - mówiąc za niebieskim ekranem, prowadząc programy (pogodynka, gale), ale czy warto tak o tym trąbić? Każdy orze jak może. Górnik Tadzik zapier***a w kopalni i jakoś nikt o nim nie gada! Dlaczego? Dzięki Tadzikowi prąd mamy! Bez obrazy, ale taka praca to każdy by chciał. Pogadać na ekranie. Straszna robota. Tak się przyjęło, że jak jakaś buzia wejdzie do telewizji i poprowadzi program, to od razu szum h.j wi o co...
0
Doktor napisał:
A ja idę za chwilę do kibla wysrać się.
Czekamy z niecierpliwością na relację głupka z kibla.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: