Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pawkin spodobał się jurorom Must be the music. Teraz czeka na głosy (wideo)

Utworzony przez ja, 25 marca 2013 r. o 16:20
nasze bloki sa zajebiste ! hahaha zal.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkiem fajny występ życzę dalszego sukcesu w dalszych odcinkach programu.Celebrytka Cora jak zwykle swoją wypowiedzią o prowincji zepsuła dobry humor ,,prowincjonalnym,, widzom.Brak kultury i dobrego wychowania.Ktoś by pomyślał iż pozująca na nastolatkę starsza Pani urodziła się w samym centrum Nowego Jorku!!!!! Doprawdy żenujące zachowanie-wstyd!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale chłopaki wymiatali nareszcie godni następcy budki i bajmu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prowincjonalna to jest pseudo sztuka która ta kobieta w bialych wlosach uprawia a nie Lublin,obrzydzila mi ta wypowidzia ten program
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
nasze bloki sa zajebiste ! hahaha zal.pl
zal.pl to sa takie parówki jak ty, co ty soba reprezentujesz? co stworzyles? powiem ci, nic, jestes sfrustrowanym czlowieczkiem co potrafi tylko krytykowac czyjas prace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolo napisał:
ale chłopaki wymiatali nareszcie godni następcy budki i bajmu
Nie rozśmieszaj mnie proszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezly janusz z ciebie napisał:
zal.pl to sa takie parówki jak ty, co ty soba reprezentujesz? co stworzyles? powiem ci, nic, jestes sfrustrowanym czlowieczkiem co potrafi tylko krytykowac czyjas prace
O tak bede chwalic "rapera" co do komerchy leci, a pewnie wczesniej nawijal ze sie nie sprzeda osmieszyl tylko miasto ! Lublin przeprasza za Starszego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto wymiatał??następcy budki i bajmu?nie rozśmieszaj mnie...w Lublinie jest wiele lepszych kapel.nic nowego.w sumie to ich skrytykowali a dali im 4 x tak.gdybym nie widziała tych zielonych taków myślałabym że nie przeszi słuchajac wypowiedzi.słaaabe to ich granie i tyle,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ania222 napisał:
kto wymiatał??następcy budki i bajmu?nie rozśmieszaj mnie...w Lublinie jest wiele lepszych kapel.nic nowego.w sumie to ich skrytykowali a dali im 4 x tak.gdybym nie widziała tych zielonych taków myślałabym że nie przeszi słuchajac wypowiedzi.słaaabe to ich granie i tyle,
Słyszałaś pełne wypowiedzi jurorów? Czy tylko te w Polsacie i na nich się wzorujesz? Zapewniam Cię, że w Polsacie usłyszałaś tylko z 15% ich wypowiedzi . Reszta została wycięta na potrzeby programu, a zapewniam, ze wypowiedzi jurorów były o wiele przychylniejsze niż można było sądzić z tej "zajawki", którą oglądałaś w TV. Zazdrość jakaś przemawia przez Ciebie i tyle ;P.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezly janusz z ciebie napisał:
zal.pl to sa takie parówki jak ty, co ty soba reprezentujesz? co stworzyles? powiem ci, nic, jestes sfrustrowanym czlowieczkiem co potrafi tylko krytykowac czyjas prace
Ta kupa o "naszych zajebistych blokach" to ma być niby praca ? BUHAHAHA ! Weź mnie dziecko nie rozluźniaj, bo mam daleko do kibla ! Taki syf muzyczny w normalnym kraju nie powinien mieć prawa być wpuszczany do jakiejkolwiek TV, tylko takie parówy i kastraci umysłowi jak ty w życiu tego nie pojmą, bo jesteś na to zwyczajnie za głupi/a !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weźcie się ludzie ogarnijcie. Jak jesteście tacy mocni to idźcie do MBTM i sami lepiej zaśpiewajcie. Ciekawe czy dostaniecie chociaż jedno "TAK". Jak dla mnie Pawkin świetnie sobie poradził. Fakt, słychać w głosie Andrzeja trochę stresu ale nic dziwnego. Przejdźcie się mądrale na koncert, to zobaczycie czy faktycznie jest to takie dno za jakie uważacie. 100% z Was się zdziwi, bo zespół wymiata! Liczę na to, że dojdą do finału bo naprawde na to zasługują, trzymam kciuki i codziennie leci 10 głosów Chłopaki powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...