Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
z całym szacunkiem, ale co to za sportowiec, który po takim biegu płyny uzupełnia piwem?... żenujące zdjęcie i postawa, to jest propagowanie sportowego trybu życia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jeśli organizatorzy częstują to nie wypada odmówić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z całym szacunkiem, ale co to za sportowiec, który po takim biegu płyny uzupełnia piwem?... żenujące zdjęcie i postawa, to jest propagowanie sportowego trybu życia?
Żenujący to jest Twój komentarz. Brałem udział w tym biegu, nota bene nazywał się "półmaraton chmielakowy" i był rozgrywany podczas Chmielaków Krasnostawskich.  Atmosfera była super i o dziwo po biegu nie zauważyłem hord biegaczy odurzonych alkoholem. Też pozwoliłem sobie na kubeczek piwka od organizatorów, podobnie jak chyba większość zawodników. Zapewniam jednak, że jeśli organizatorzy uznają taką postawę za "niesportową" to oczywiście zwrócę otrzymany medal ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maraton OK ale Chmielaki nie specjalnie, jestem na każdych Chmielakach od 1 bo jestem urodzonym krasnostawianinem , ale dzisiejsze ad. 2015 to jakaś porażka, gdzie te browary, nawet polskich nie ma, Jagiełło sprzedaje piwo po 7 zeta reszta też, jakiś tanie pseudo piwo ale cena 2 euro za flaszkę to lekka przeginka , w każdym markecie po 3,5 zł max, a reszta to połączenie odpustu z tanim żarciem każy chce zarobic krocie, ale ta formuła juz sie przeżarła, szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za menda skasowała mój komentarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po najlepsze nietypowe recenzje piw zapraszam na: www.piwnakompania.wordpress.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z całym szacunkiem, ale co to za sportowiec, który po takim biegu płyny uzupełnia piwem?... żenujące zdjęcie i postawa, to jest propagowanie sportowego trybu życia?
Czesc Witek co slychac?Dawno piles pod sklepikiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...