Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

pellet z jakiego sklepu

Utworzony przez moggo, 7 sierpnia 2017 r. o 13:28
Witam, chcę zrobić już zapasy pelletu drzewnego. Gdzie mozna kupic większą ilość? Zamawiał ktoś z Was z epellety.pl?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Ja zamawiam online.  Wchodzę na epellety.pl zamawiam płace i do czterech dni już go mam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobry sposób na zakup pelletu a w taki sposób to ten pellet przyjeźdza do kupującgo od dystrybutora czy z zakładu produkującego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wtedy producent pelletu musiałby się skupić na kliencie detalicznym i do każdego z osobna go dowozić a to już byłoby bezsensem przynajmniej z mojego punktu widzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najważniejsze jak dla mnie że wiem co kupuje a pellet prosto od producenta z ich strony internetowej to najlepsza oferta jak jest na rynku wiesz co kupujesz do tego jakośc jest zawsze taka sama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alek pellet zamówiony przez sklep internetowy epellety.pl jest dostarczany od naszego najbliższego dystrybutora. To pellet takiej samej jakości, który bezpośrednio wyjeżdża z taśmy produkcyjnej. Zachecam do zakupu naszego pelletu! Andrzej Wysocki eRzecznik marek Lava i Olimp - pelletu firmy Stelmet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam dawne nawyki jeszcze ze starych czasów i pellet tak jak kiedyś wyngiel nadal kupuję na składzie. Daleko nie mam a przy okazji znajomych się spotka. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
erzecznikstelmet napisał:
Alek pellet zamówiony przez sklep internetowy epellety.pl jest dostarczany od naszego najbliższego dystrybutora. To pellet takiej samej jakości, który bezpośrednio wyjeżdża z taśmy produkcyjnej. Zachecam do zakupu naszego pelletu!   Andrzej Wysocki eRzecznik marek Lava i Olimp - pelletu firmy Stelmet
Płatność jest przy odbiorze , czy musi być przedpłata?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a taki pellet ma "jakiś " termin ważności ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś napewno ma mi zostało z tamtego roku ale juz zrobiłem zapas na tą zimę w sklepie internetowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mikołaju wymagana jest przedpłąta. Nie wysyłamy pelletu "za pobraniem". Andrzej Wysocki eRzecznik marek Lava i Olimp - pelletu firmy Stelmet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maro napisał:
a taki pellet ma "jakiś " termin ważności ?
Witam! Konkretnego terminu ważności nie ma. Pellet można przechowywac długi czas i nie straci on swoich walorów opałowych. Pellet naszej firmy jest pakowany w hermetyczne worki, dzięki czemu jest zabezpieczony np. przed zawilgoceniem. Należy jednak właściwie go przechowywać - w miejscu wolnym od wilgoci. To pozwoli na uniknięcie jego zawilgocenia i utraty wartości kalorycznej. Andrzej Wysocki eRzecznik marek Lava i Olimp - pelletu firmy Stelmet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
erzecznikstelmet napisał:
Mikołaju wymagana jest przedpłąta. Nie wysyłamy pelletu "za pobraniem". Andrzej Wysocki eRzecznik marek Lava i Olimp - pelletu firmy Stelmet
 Dziekuje za odpowiedź. Jak zapakowany przywożony jest pellet? Czy potrzebny jest ktoś do rozładunku? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mikołaju, pellet zapakowany jest w worki, a dostarczany jest na palecie. Zatem istnieje możliwość postawienia go w wygodnym dla ciebie miejscu, np. w garażu. Andrzej Wysocki eRzecznik marek Lava i Olimp - pelletu firmy Stelmet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry sposób z kupnem pelletu online. Bez wychodzenia z domu można mieć opał w piwnicy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma problemu aby pellet przechowywać na zewnątrz jest on zapakowany hermetycznie w foliowe worki bynajmniej ten co ja kupuje z firmy Stelmet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Który pellet kupujecie olimp czy lavę? Nie mam dużego doświadczenia bo to dopiero nasz pierwszy sezon, czy dużo popiołu zostaje po pellecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popiolu właśnie za wiele nie zostaję a i bardzo czysto w kotłowni dlatego tak lubię pellet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Często kupuję przez internet a skoro jest możliwość też i opału to oczywiście to robię. Przed sezonem odwiedzam więc stronę: epellety.pl by po kilku dniach mieć pellet w kotłowni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrok napisał:
Który pellet kupujecie olimp czy lavę? Nie mam dużego doświadczenia bo to dopiero nasz pierwszy sezon, czy dużo popiołu zostaje po pellecie?
Dobrok, pellet Lava oraz Olimp charakteryzują się bardzo niską zawartością popiołu ≤ 0,7%. oznacza to, że po spaleniu 1 tony pelletu zostaje go max. 7kg. Andrzej Wysocki eRzecznik marek Lava i Olimp - pelletu firmy Stelmet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...