Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ALE frajerzy. Tylko frajer tak się zachowuje. Pastuchy bały się twarzą w twarz stanąć z gościem więc zniszczyli mu auta. Śmierdzi od nich z daleka frajerem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dlaczego wyłączyliście i pousuwaliście komentarze pod artykułem PRAWYBORY?????? Czy to tylko u mnie nie działają? Czy ktoś widzi tam komentarze??
0
A może chodziło o aferę korupcyjna z fryzjerem w którą to Pan Rachwal był zmieszany z tego co pamiętam.
0
ja bym powiedzial ze jeden z nich to z pewnoscia baran ;) ślusarski i sawala to pozostali imprezowicze Gratuluje poziomu. Z pewnoscia beda z nich rownie dobrzy trenerzy co kopacze (auta)
0
oj naiwniacy .. jeszcze w komunie piłkarz musiał opłacać trenerowi, jeśli chciał zabłysnąć na murawie, pomimo tego, że był dobrym zawodnikiem. ludzie gdzie wy mieszkacie, najgorsze, ze w tym syfie są naiwniacy co ciągle wieżą w to, że świat jest sprawiedliwy i cool.  Dalej tkwijcie w tym syfie i mówcie, że jest ok.  pozdrow.  Andrzej
0
to są koledzy...? pseudokoledzy chyba
0
Żeby rozwalić auto rurze bardasznej  i frajerowi czyli  ochroniarzowi z klubu to rozumiem ale piłkarzowi ????
0
Bartosz Ślusarski, Grzegorz Baran, Szymon Sawala hehe
0
cipy żelowe a nie piłakrze
0
Banda prostaków. To tacy niby sportowcy, wstyd, brak jakiejkolwiek przyzwoitości.
0
Prostaki... Mam nadzieję, że nie dość że za przestępstwo odpowiedzą karnie, to jeszcze zapłacą za wszystkie zniszczenia z nawiązką...
0
.....bardzo interesująca będzie postawa PZPN w tej haniebnej sprawie! Zachowanie chuligańskie nie licuje z zawodem trenera!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: