Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pielęgniarki będą mogły wypisywać recepty na określone leki

Utworzony przez Pacjent, 17 kwietnia 2014 o 11:39
.....a pielęgniarki z tytułem magistra korespondencyjnego będą mogły wykonywać drobne zabiegi aby lekarze mieli więcej czasu na przyjmowanie w prywatnych gabinetach po 50 osób w 3 godziny. To już nie jest śmieszne tylko straszne.Leki stale przyjmowane przypisać - rozumiem.Ale badania, ordynowanie ( czyli jak mniemam przypisywanie z zaleceniami co do ich przyjmowania) to już jakaś kpina.No i znalazł się sposób na rozładowanie kolejek u lekarzy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
myślę że jest to bardzo dobry pomysł, ponieważ pielęgniarki kończąc studia mają w swoich kompetencjach taki coś jak badania fizykalne pacjenta czyli takie jak wykonuje każdy lekarz, bardzo często to własnie pielęgniarka wie więcej o pacjencie niż lekarz ma też bardzo ogromną wiedzę na temat chorób lecznia i profilaktyki. Myślę ze to bardzo dobry pomysł ponieważ ten zawód jest czymś innym niż większości się wydaje, on nie polega na pielęgnacji i higienie pacjenta ale przede wszystkim na leczeniu czego większość osób nie wie
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: