Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Pieprzony sąd". Palikot odpowie za zniewagę?

Utworzony przez kinia, 14 października 2010 r. o 12:40
Żuka i Wojciechowskiego promuje a o kulturze osobistej zapomina od dłuższego czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto wysoko lata, ten nisko upada! Byłeś pieskiem Tuska i jego platformy oszustów i teraz cię załatwią. Zobaczysz teraz co może szary obywatel w tym kraju, Paligłupie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POWIEDZIAŁ TO CO WSZYSCY WIEDZĄ ŻE TEN ORGAN JEST TAK MARNY JAK TO PAŃSTWO I ŚWIADCZY TYLKO O ROZKŁADZIE NASZEJ PAŃSTWOWOŚCI .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
POWIEDZIAŁ TO CO WSZYSCY WIEDZĄ ŻE TEN ORGAN JEST TAK MARNY JAK TO PAŃSTWO I ŚWIADCZY TYLKO O ROZKŁADZIE NASZEJ PAŃSTWOWOŚCI .
Tak Właśnie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gustaw napisał:
kto wysoko lata, ten nisko upada! Byłeś pieskiem Tuska i jego platformy oszustów i teraz cię załatwią. Zobaczysz teraz co może szary obywatel w tym kraju, Paligłupie
Lata i będzie latał a twój idol latał i nie lata.Ty głupi pachołku Kłamczyńskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jadłem dzisiaj zupę, zupę mocno pieprzoną bo lubię na ostro. Czy zupa poda mnie do sądu za zniewagę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AQI napisał:
Tak Właśnie !
100/100 Panie Januszu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spoko, tym stwierdzeniem Sąd nie powinien się czuć urażony. Jest bardzo delkikatne, powiedziałbym niezasłużenie pieszczotliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wujek Heniek ma bardzo wyrobione zdanie o Sądzie ale go nie zacytuję bo się prawdziwi alfonsi mogą obrazić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PALIGLUPIE SAM UCZYNILES- (ponoć)TO PRZYJAZNE OBYWATELOWI PANSTWO!!DLATEGO MASZ TO; COŚ SAM NAM UCZYNIŁ LATAJAC Z PRĄCIEM(sztucznym)PO SEJMIE.GNEBILES PREZYDENTA KACZYNSKIEGO!TERAZ-BEDZIESZ GNĘBIONYM,KIJ ZAWSZE MIAL DWA KOŃCE!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PALIGLUPIE SAM UCZYNILES- (ponoć)TO PRZYJAZNE OBYWATELOWI PANSTWO!!DLATEGO MASZ TO; COŚ SAM NAM UCZYNIŁ LATAJAC Z PRĄCIEM(sztucznym)PO SEJMIE.GNEBILES PREZYDENTA KACZYNSKIEGO!TERAZ-BEDZIESZ GNĘBIONYM,KIJ ZAWSZE MIAL DWA KOŃCE!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kałach napisał:
Lata i będzie latał a twój idol latał i nie lata.Ty głupi pachołku Kłamczyńskiego.
a ja wiem kogo się trzymać i jestem mądrym pachołkiem Bredzisława Bachorowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja :) Swoją drogą, to zamiast prokuratura czas marnować, zajęła by się czymś pożytecznym. TV taśmy dać nie powinna, bo uległa zniszczeniu i co wtedy? Nie lubię Palikota, ale na jego przykladzie widać jak działają w Polsce organy ścigania, sądy, urzędy. Jak miał czelność się wyłamać, to trzeba mu dokopać. Dzięki temu jednak Palikot jest bliżej obywatela, szarego, bliżej ulicy jak to ostatnio mówią w tv .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Janusza Palikota stać na to by odważnie powiedzieć prawdę którą wszyscy znają tylko boją sie odezwać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...