Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pierwsza publiczna wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego po katastrofie pod Smoleńskiem

Utworzony przez Pawel, 6 maja 2010 o 11:44
zdradzi pewnie imię pierwszej damy na wypadek zwycięstwa
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pierwszą damą będzie facet !!!!!
0
Witamy J.Kaczynskiego ....hurrrraaaaa. Na szczescie ten "tytan" intelektu wypowiada sie publicznie, a to oznacza, ze zaraz notowania PiS pojda w dol! Zalosny czlowiek z zalosnego towarzystwa nieudacznego elektoratu!
0
kolego Slawek W. do jego intelektu to tobie daleko.... Nie jestem za PiS-em ale takie wypowiedzi naprawdę mi nie smakują Gdybyś ty miał takie wykształcenie jak on to byś nie siedział przed kompem i pisał durne komentarze Pozdrawiam poseł z PO
0
~gość~ napisał:
Pierwszą damą będzie facet !!!!!
NIEPRAWDA!!!!! KOT BEDZIE!!
0
O tym jakie Kaczynscy maja poszanowanie w kraju i za granica czlowiek myslacy mogl zobaczyc po smierci brata miliony ludzi szanowalo jego brata w Gruzji ,czechoslowacji na Ukrainie czy Litwie oraz amerykanie czy Anglicy lubia ludzi konsekwetnych dbajacych o swoj kraj a nie miekczaki tuypu premier
0
######blogmedia24.pl/node/29064 warto przeczytać - wypowiedź Rosjanina
0
lucypher napisał:
NIEPRAWDA!!!!! KOT BEDZIE!!
NIE RÓBCIE SCEN NOWĄ PIERWSZĄ DAMĄ MA BYĆ JACYKOW! SPOTYKAJĄ SIĘ OD DAWNA A PO WYBORACH MAJĄ ZALEGALIZOWAĆ SWÓJ ZWIĄZEK!!!
0
och jaki on pinkny i mundry
0
Oto widok zapiekłego, zawziętego oraz jedynego prawego i sprawiedliwego !
0
~GOŚĆ~ napisał:
kolego Slawek W. do jego intelektu to tobie daleko.... Nie jestem za PiS-em ale takie wypowiedzi naprawdę mi nie smakują Gdybyś ty miał takie wykształcenie jak on to byś nie siedział przed kompem i pisał durne komentarze Pozdrawiam poseł z PO
O czym ty mówisz człowiecze? Co w polityce ma do rzeczy wykształcenie? Popatrz na Leppera! ( zresztą zastępcy pana premiera Jarosława Kaczyńskiego )
0
~GOŚĆ~ napisał:
Ciekaw jestem jakie jest Twoje wykształcenie i intelekt PiSowska mendo podszywająca się pod PO... Pewnie mierne skoro masz czas siedzieć przed kompem i czytać czyjeś durne komentarze na temat swojego GURU...
0
Goguś napisał:
Ciekaw jestem jakie jest Twoje wykształcenie i intelekt PiSowska mendo podszywająca się pod PO... Pewnie mierne skoro masz czas siedzieć przed kompem i czytać czyjeś durne komentarze na temat swojego GURU...
A jakie ty masz BUCU ???????????
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: