Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Andrew John Wiles otrzyma od Króla Norwegii nagrodę Nobla w postaci Medalu Abela, za fałszywy dowód Wielkiego Twierdzenia Fermata. Oszust zgarnie 700 000 USD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli 3^{2} + 4^{2} = 5^{2}, to jedynym rozwiązaniem tego równania jest trzyelementowy zbiór parami względnie pierwszych liczb naturalnych [3,4,5]. Równanie to nie ma trzech rozwiązań, lecz dokładnie jedno. Z równania Fermata dla n=4, A^{4} + B^{4} = C^{4} absolutnie nie wynika, że liczba naturalna C musi być równa pierwiastkowi z liczby naturalnej c, gdyż hipotetyczne rozwiązanie [A,B,C] nie musi być równe rozwiązaniu [A,B,c]. Hipoteza A^{4} + B^{4} = c^{2} jest zupełnie inną hipotezą od równania Fermata dla n=4 i wcale z nie nie wynika, iż c=C^{2}. To oznacza, że nikt na świecie nie udowodnił WTF dla n=4, oprócz mnie. Również tylko ja jedyny na świecie udowodniłem WTF dla wykładników będących nieparzystymi liczbami pierwszymi. Dlatego Nobel dla Wilesa jest najbardziej ponurą hańbą dla ludzkości, której elementy biją brawo podłym oszustom. Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Delta jest u Wilesa równa kwadratowi iloczynu trzech potęg z równania Fermata. Podstawy tych potęg nie są zdefiniowane na mocy przesłanek, więc nie jest możliwe uzyskanie sprzeczności. Brednie Wilesa zostały przyjęte przez kłamców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hello neutral wanted to give you a facile heads up. the printed matter in your advise seem to be constant in error the mesh in ie. ******babykillingsworth.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
colossal gen sharing ******babykillingsworth.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...