Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pierwszaki 2010 - zagłosuj na ulubioną klasę

Utworzony przez jerzy jacek, 14 października 2010 r. o 18:39
Głosuję na moją ulubioną kl 1 c ze SP nr 38 im. H. Sienkiewiczana LSM-ie.Rodzice w tej klasie są wspaniali, a Pani Wychowawczyni też zapowiada się nieźle!. Były spotkanie integracyjne, wycieczka, ślubowanie i klasa jak na razie na medal.Dzieciaki są super. Oby tak dalej. Rodzice liczę na wasze smysy szef trójki klasowej :)jjb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też chętnie zagłosowała bym na moją ulubioną klasę,ale niestety ze szkoły nr38 zabrakło klasy 1d.Dlaczego?to pytanie do DZIENNIKA WSCHODNIEGO.Pozdrawiam.Mama pierwszoklasisty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety nie można wejść na stronę podaną w regulaminie. 1.5. Wszystkie zdjęcia klasowe zostaną opublikowane na stronie internetowej www.dziennikwschodni.pl/pierwszaki. Wynik: "Nie znaleziono strony o podanym adresie."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszamy za niedogodności. Strona wymieniona w punkcie 1.5 regulaminu już działa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ela napisał:
Też chętnie zagłosowała bym na moją ulubioną klasę,ale niestety ze szkoły nr38 zabrakło klasy 1d.Dlaczego?to pytanie do DZIENNIKA WSCHODNIEGO.Pozdrawiam.Mama pierwszoklasisty.
Od Dyrekcji Szkoły otrzymalismy informację, że nie wszyscy rodzice dzieci z kl.Id wyrażają zgode na publikację zdjęcia grupowego klasy,dlatego tej klasy zabrakło w plebiscycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W rankingu jest podany zły numer kodu przy Klasie 1A ze Szkoły Podstawowej nr 38 im.H.Sienkiewicza prawidłowy kod to KL.42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie nowe zdjęcia finalowej 10 ?????? czekamy !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ia - SZ.P 20 do ataku Rodzice , znajomi ,przyjaciele , koledzy ... cały Lublin !!!! Liczę na Wasze głosy/smsy - prezydent 3klasowej SMS - KL.16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojdat napisał:
Ia - SZ.P 20 do ataku Rodzice , znajomi ,przyjaciele , koledzy ... cały Lublin !!!! Liczę na Wasze głosy/smsy - prezydent 3klasowej SMS - KL.16
Drodzy Rodzice z klasy I c ze Szkoły Podstawowej nr 38 im. H. Sienkiewicza. Ja Was nie muszę na szczęście zagrzewać do głosowania![b]Nasza klasa jest dość dobrze zintegrowana.[/b] Pracujemy cały czas dobrze od 1 września, nie dla rankingu, ale dla dobra naszych Dzieci. Ufajmy,że to co dzieci robią w szkole z p. wychowawczynią Grażyną Młodzikowska-Suryś sprawia nam wiele radości i już by starczyło! Jestem spokojny. Proszę o monitorowanie tzw. "rywalizacji". Tutaj ważna jest roztropność! Wytrzymajmy spokojnie do końca głosownia ! Ostateczny wynik będzie też sprawdzianem nas rodziców! "Rywalom" gratulujemy zapału. Pamiętajmy o jednym to tylko jest zabawa naszym kosztem , ale akceptujemy ją , o ile nas na to stać! Wygra zasobniejsza kieszeń i bardziej zmobilizowana społeczność szkolna. Odwagi. Pozdrawiam wszystkich z okazji Świąt Bożego Narodzenia, obyśmy z oczu nie stracili to co najważniejsze w życiu, a w Nowym Roku niech pojadą na wycieczkę ci,którzy tak bardzo chcą - szef trójki klasowej -Jerzy Jacek Bojarski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Organizatorzy zabawy rankingu? To jakieś nieporozumienie by już podawać trzeci termin zakończenia głosowania i to w trakcie trwania rankingu! Dlaczego tak się dzieje? Czy ktoś mi na to moje pytanie może odpowiedzieć? Dla mnie jest to rzecz niedopuszczalna by zmieniać reguły gry? Rzuca to bardzo złe światło na tych, którzy to robią i czynią z siebie mało wiarygodnymi i nieodpowiedzialnymi.Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić? -ale chyba mam rację niestety! Pozdrawiam mam nadzieję,że ktoś Pierwszaków za to przeprosi!!! Bo Dzieci są na to bardzo czułe i nie rozumieją tego, a mój syn Stasio powiada, ze to niesprawiedliwe:)! i słusznie. Łączę wyrazy zażenowania zaistniałą sytuacją Jerzy Jacek Bojarski (w swoim imieniu)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jerzy jacek napisał:
Drodzy Rodzice z klasy I c ze Szkoły Podstawowej nr 38 im. H. Sienkiewicza. Ja Was nie muszę na szczęście zagrzewać do głosowania![b]Nasza klasa jest dość dobrze zintegrowana.[/b] Pracujemy cały czas dobrze od 1 września, nie dla rankingu, ale dla dobra naszych Dzieci. Ufajmy,że to co dzieci robią w szkole z p. wychowawczynią Grażyną Młodzikowska-Suryś sprawia nam wiele radości i już by starczyło! Jestem spokojny. Proszę o monitorowanie tzw. "rywalizacji". Tutaj ważna jest roztropność! Wytrzymajmy spokojnie do końca głosownia ! Ostateczny wynik będzie też sprawdzianem nas rodziców! "Rywalom" gratulujemy zapału. Pamiętajmy o jednym to tylko jest zabawa naszym kosztem , ale akceptujemy ją , o ile nas na to stać! Wygra zasobniejsza kieszeń i bardziej zmobilizowana społeczność szkolna. Odwagi. Pozdrawiam wszystkich z okazji Świąt Bożego Narodzenia, obyśmy z oczu nie stracili to co najważniejsze w życiu, a w Nowym Roku niech pojadą na wycieczkę ci,którzy tak bardzo chcą - szef trójki klasowej -Jerzy Jacek Bojarski
Człowieku wrzuć na luz.Myślałem,że reprezentuje Pan amway a tu poważny były i niedoszły radny.Czy to frustracja -podpisywanie się szef trójki klasowej.Więcej wydacie na te sms niż to wszystko warte.Rozwagi bo jak przegracie to dzieci tego nie zrozumieją i potrzebny będzie psycholog
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam zachęcam bardzo wszystkich rodziców klasy 1f ze SP 43 do glosowania na nasza klasę. Nagroda dla naszych dzieci jest warta zachodu. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam przyjemność być przewodniczącą trójki w klasie integracyjnej , gdzie dzieci i pedagodzy są wspaniali. W pełni zasługują na nagrody w tym" niekończącym się głosowaniu' Z przyjemnością ja i Rodzice braliśmy w nim udział. W tej chwili wartość naszych esemesów przekroczyła koszt nagród w tej ZABAWIE a plebiscyt nie wiadomo czy skończy się przed wakacjami. Organizatorzy robią chyba wszystko by tak było. Gratuluję wytrwałym i ZDESPEROWANYM!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ju napisał:
Człowieku wrzuć na luz.Myślałem,że reprezentuje Pan amway a tu poważny były i niedoszły radny.Czy to frustracja -podpisywanie się szef trójki klasowej.Więcej wydacie na te sms niż to wszystko warte.Rozwagi bo jak przegracie to dzieci tego nie zrozumieją i potrzebny będzie psycholog
Przyjacielu z reguły na anonimy nie odpisuje, ale zapewniam Ciebie, ze traktujemy to tylko jako zabawę, ale informuje niezależnie od tej zabawy w naszej klasie wydarzyło się dużo więcej dobra niż Tobie się w głowie pomieści. Nie sądź z pozoru, ani z pogłosek...nie jesteśmy oszołomami. wiem jakim narzędziem są rankingi i media.. :)Bez względu na wynik swoje już osiągnęliśmy.Pozdrawiam wszystkich Rywali również zostało jeszcze 13 minut wiec śle dalej smsy:) Jerzy Jacek Bojarski ps. a psycholog nam jest naprawdę nie potrzebny:)))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...