Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pierwsze milonga dla tangueros

Utworzony przez Dario, 7 lutego 2008 r. o 18:36
"Tango to elitarny, zmysłowy taniec dla inteligentnych i dojrzałych ludzi. Tango to trzyminutowy romans z kobietą na oczach tłumu. Tango to pionowy wyraz poziomych pragnień..." Oto jakie jest tango... - Który mięsień tanguero jest wiodący ? - Serce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
być może do najinteligentniejszych nie należę i wprawnego wzroku nie posiadam ale może ktos jeszcze nie doszukał sie bliższych danych dotyczących miejsca i godziny spotkań z tangiem? Bardzo prosze o uściślenie, bo pojawią się tylko osoby zaproszone przez organizatorów i po cóż ta reklama w prasie:) pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozmowy w tango (niedokończone… zresztą) Tango, bez słowa , ciał tancerzy rozmowa… o emocjach różnych o uwodzeniu o przyjaźni o miłości o nieważkości… o radości o zazdrości i o złości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniele widzieć, jak rozwijają się w Polsce kolejne ośrodki skupiajające ludzi zafascynowanych tangiem argentyńskim. Trzymam za Was kciuki i mam nadzieję do zobaczenia wkrótce na lublińskich parkietach!! Pozdrowienia dla Uroczej Organizatorki! )) Andrzej /Wrocław/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TAK APROPO JA TAńCZYć TANGO NAUCZYłAM SIę W SZKOLE pANA jacka jelinka http://www.jelinek.com.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...