Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pierwszy stopień alarmowy wprowadzony w Polsce. Uważaj na dziwnie zachowujące się osoby

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 lipca 2016 r. o 08:58 Powrót do artykułu
Co to za kretynskie nazwy : ALFA, BRAVO, CHARLIE i DELTA?? A gdzie ustawa o języku polskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To miedzynarodowe oznaczenia od liter A, B, C, D... Po to mówi sie DELTA zamiast De / Di, zeby byla pewność  (np. przez radio) ze nie jest to Be/Bi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małpują od amerykańców te oznaczenia stopni alarmowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od jakiegoś czasu doświadczam, że język polski nie jest w Polsce językiem urzędowym. Jest nim natomiast język angielski i w niektórych sytuacjach ukraiński... A teraz nasza kochana Pani Premier mnie w tym tylko utwierdza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwracam uwagę, że kilka osób dziwnie się zachowuje - Jarosław, Antoni. Zróbcie coś z tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady... jest to uznany międzynarodowy kod literowy pozwalajacy uniknąć pomyłek wynikajacych z różnych warunków techniznych przesyłu informacji slownej głosowej, zrozumiały dla większosci ludzi NA SWIECIE. Polska jest jednynie jego niewielką cząską i śmiesznym wręcz było by wymagać, aby cały świat do Polski sie w tej materii dostosowywał, a chodzi też tu o to, aby ososby z zagranicy, bedące akurat w Polsce, również zrozumiały, co jest grane. Acz owszem, zaistniała w Polsce maniera nazywania byle czego bardzo szumnie "z angielska" (swego czasu francuzczyzna była modna), która to maniera i mocno śmieszy i czasem nawet denerwuje - jakbyśmy własnych, rodzimych określeń się nie dorobili... taka prymitywna (i wulgarna jakże często) ubogość językowa, schematyzm wypowiedzi jest, wsród Polaków, coraz powszechniejszy - niestety... a przecież sposób wypowiadania się jest odwzorowaniem sposobu MYŚLENIA. Nie tylko - "jak ciebie widzą, tak o tobie piszą" - ale też:  jak ciebie SŁYSZĄ - tak oceniają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie jak urzędnicy realizują - nakazane procedury ??? Czy sprawdzają np. toalety, kosze na śmieci, kąciki gospodarcze ??? Czy jak zwykle w tym kraju wszyscy mają wszystko w ............. . PA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE !!! Bojkotujcie mecze Górnika w Lublinie!!! Działacze Górnika Łęczna traktują nas jak debili. We wtorek ogłosili że bilety na poniedziałkowy mecz z Lechią są sprzedawane w salonikach Kolportera i w kasach Stadionu Arena. Do dzisiaj ani w Saloniku przy Tysiąclecia nic nie wiedzą i nie sprzedają, a kasy stadionowe są zamknięte i ani ogłoszenia ani informacji. Nie będę chodził na mecze skoro ktoś ze mnie robi debila!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem ostatnia takich. Wozili trumnę po Lublinie i odprawiali nad nią gusła i zabobony... w środku ponoć był zmarły. Nie wiem gdzie to zgłosić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem bardzo dziwnie zachowującą się osobę. Ma kilkadziesiąt lat, nosi siwy warkoczyk i brodę i podskakuje w różnych miastach. Ale to chyba był po prostu idiota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest taki maly, dziwny, widac go w sejmie..... czasami staje z ipadem na mownicy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem ostatnio kilka dziwnie zachowujących się osób, baba z broszką, karzeł w czarnym garniturze około siedemdziesiątki i facet z brodą mający dostęp do broni ze wzrokiem szaleńca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...