Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pies pogryzł 6-latka. Chłopiec jest w stanie ciężkim

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 marca 2017 o 18:13 Powrót do artykułu
Po co hodują takie psy - uśpić
Zaloguj się, aby oddać głos
0
uśpić ***e...go kundla a właściciel do końca życia powinien płacić...
0
Nie znacie faktów,to was trzeba uśpić
0
Mam nadzieje, że taki potwór pogryzie twoje dziecko. Ciekawe czy też będziesz za psem. To nie człowiek, który "wyciągnie wnioski". Znowu pogryzie za jakiś czas i tyle.
0
kur..jak ja nie znosze tych kundli, gupich obsranych, zapchlonych kundli i ich glupich wlasciceli! ludzie! gdzie policja ! gdzie straz miejska- zajmijcie sie w koncu tymi pseudohodowlami, pelno tego w internecie a nikt nie widzi problemu, pelno amstaffow , rottweilerow - gdzie kontrola? powinny byc kontrolowane papiery skad taki kundel pochodzi. psy to najglupsze najdurniejsze zwierzeta na swiecie! Chlopcu zycze zdrowia, choc wiem jakie blizny na ciele i psychice zostawiaja taki przezycia:( a kundel do uśpienia! bez zadnego ALE!
0
Po co hodują takie psy - uśpić
0
uśpić ***e...go kundla a właściciel do końca życia powinien płacić...
0
Ten od krytyki 500+ poczułby satysfachę, gdyby pieskowi się udało. Co do właściciela i innych mu podobnych, trzymanie psa w takich warunkach jest karygodne. Przecież to zwierze było hodowane do zabijania. To tak jakby żołnierza ganić, że zabija. Czy pretensje mielibyście do odbezpieczonego granatu, czy do tego kto go w was rzucił? Odpowiedźcie sobie na to pytania. Szkoda psa, bo tak naprawdę powinien zostać uśpiony właściciel. I taka jest prawda :(
0
Jak to się mówi... kowal zawinił, a cygana powiesili. Taka jest prawda. Wszyscy ganią psa i współczują właścicielowi. A powinno być na odwrót. Może jutro sobie sprawię skorpiona i wypuszczę w piwnicy bloku... Czy nie tak postąpił właściciel?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: