Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
brawo chłopaki!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bardzo dobrze
0
Brawo chłopaki. Żeby tylko komuś teraz nie przyszło do głowy was oskarżyć za jakieś tam nielegalnie postępowanie...
0
bardzo dobrze pijaków trzeba tepic za kierownicą
0
Jak można kogoś tak nazwać po takim czynie!? Wyobraź sobie jakby ten kierowca strzelił autem w Ciebie... rozumiem ze nie miałbyś żadnych pretensji do niego ;)
0
"Powiedział, że mój syn źle się zachował, i że jest ciekawy, co bym zrobiła, gdy to mnie zabrali prawo jazdy. Ręce mi opadły – opowiada pani Elżbieta." - ciekawe co by zrobił ten "PAN" jakby to jemu pijany kierowca zabił dzieci...no comment's
0
ciekawe co mieszkańcy tej połukowskiej wsi powiedzą na temat nie zabierania kluczyków temu kierowcy z powiatu łukowskiego... http://www.dziennikwschodni.pl/wypadki/n,1000170683,wypadek-na-al-tysiaclecia-pijany-kierowca-wjechal-w-pieszych-na-przejsciu-zdjecia-wideo.html
0
Jak ludzie mogą mówić że to zle ze tak zrobili?! Popieram, pijanych kierowców trzeba tępić! Przez jednego pijanego może zginąć wiele osób a samemu pijanemu kierowcy przeważnie nic sie nie dzieje. Nikt z ludzi nie moze decydować o czyimś życiu
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: