Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pionki: 29-letni motocyklista z Dęblina wjechał pod auto. Zginął na miejscu

Utworzony przez serNick, 30 marca 2010 r. o 20:16
Patison napisał:
Uważam że motocykliści są ekstremalnie niebezpieczni. Żeby nauczyć ich pokory, zawsze gdy mnie wyprzedzają "dawcy nerek" wrzucam lewy kierunkowskaz i leciutko odbijam kierownicą. Oczywiście nie robię manewru, lecz chcę tylko takiego przestraszyć. Jak poczuje mróz w żyłach to już drugi raz się zastanowi przed niebezpiecznym wyprzedzaniem - a dzięki temu dłużej będzie żył. Polecam w.w. trick wszystkim kierowcom. Szkoda chłopaka. Pozdrawiam.
idiota to za mało powiedziane..... jak bedziesz mnie wyprzedzał a ja bede jechał tirem to nie wrzuce wogóle kierunkowskazu tylko od razu zajadę ci droge zebys zjechal na drzewo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jednego imbecyla na 2 kółkach mniej. Nie miałem nic przeciwko motocyklistom, do puki jeden taki deb*** na ścigaczu podczas mojego manewru skrętu nie urwał mi lusterka... Dodam że skręcałem na skrzyżowaniu i przed i za była linia ciągła. Po porstu w znacznej większości motocykliści to skończeni idioci, a zamiast naklejek typu patrz w lusterka, niech sami zaczną myśleć. Patrz w lusterka. Idioci na motorach są wszędzie.
Zginął człowiek a ty piszesz ze jednego imbecyla mniej? ty jestes chory człowieku i powinienies sie leczyc!!!! ulzylo ci ze tak napisales? zazdroscisz nam, motocyklistom ze jezdzimy szybciej niz twoj zaporozec?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Nieważne ! Lepiej powiedzcie co tam z organami ? Nadadzą się ?
Twuj nr IP zostaje w tym momencie namierzony i skończą się raz na zawsze twoje wpisy.Spodziewaj się niedłógo kilku Panów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xd napisał:
Twuj nr IP zostaje w tym momencie namierzony i skończą się raz na zawsze twoje wpisy.Spodziewaj się niedłógo kilku Panów
naucz sie pisac !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, szkoda mi komentować niektórych wypowiedzi, ręce opadają, sam jestem motocyklistą i zgodzę sie że trafiają się małolaci bądź osoby które nie powinny wsiadać na 2 kółka, ale Panowie nie można wszystkich traktować w ten sam spoóśb i wrzucac do tego samego worka. A taki kolega jak patison, robiąc takie manewry na drodze jak opisuje, przepraszam jestem w miare wyrozumiały ale za takie cos sam bym ci urwa lusterko, "oczywiście w przenośni" tylko ze w tym wypadku role się odwracają i taki motocyklista sobie myśli która to matka zjadłą tyle śniegu by takiego bałwana ulepić ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wrzucajcie wszystkich motocyklistów i przedstawicieli do jednego worka. Wśród zarówno jednych i drugich są też ludzie którzy normalnie jeżdżą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam wypowiedz takiego imbecyla ktory mowi ze dobrze sie stało ze zginoł motocyklista to odrazu jestem za eutanazja , ciekawe jaki był bys kozak jak zginoł by Twoj syn czy brat , wez sie Obrzynie ogarnij i nie odzywaj sie wogole jak masz takie wypociny pisac , Ze ty niby wielki kierowca Tira i co ty soba reprezentujesz , powiem Ci krótko na kompie kazdy mocny , ze niby anonimowy , a założe sie internetowy pajacu ze w realu nie wytrzymałbys 5 s walki Cioto jeb..... Wogole rzycze Ci szybkich odwiedzin kolegów tragicznie zmarłego kolegi [*] Rodzinie zmarłego wielkie wyrazy wspołczucia , trzymajcie sie jakos ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motocykliści ! apeluję do Was. Musicie zrozumieć, że na polskich drogach (wąskich,dziurawych, i z głębokimi koleinami) nie ma miejsca dla Was. Decydując się na jazdę podejmujecie decyzję jak saper. Mała pomyłka i śmierć. Ja dawno przestałem jężdzić motocyklem bo to jest samobójstwo. Mój szwagier zrobił to samo, teraz kolekcjonuje motocykle. Uzbierał ich około 12szt. a jeżdzi tylko po swojej posesji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda chłopaka. Motocykliści są różni tak jak różni są kierowcy samochodów. Są idioci w BMW (wczoraj taki mało mnie nie stuknął w tył bo baran pędził 120 za złamanie karku po mieście) , są idioci w calibrach w golfach,są dziadki-kapelutki gdzie po zaciągnięciu kapelusz na oczy i zakupieniu innego auta niż trabat nie wiedzą,że lekkie ! dotknięcie gazu powoduje przyśpieszenie auta. Motocykliści w swym gronie też mają szaleńców i kaskaderów ale nie oznacza to pisana o zmarłym jako deb*** itp. Już nie raz widziałam latające lub szurające motory prosto na mój samochód i tylko uciecza na pobocze mnie ratowała ale...... Świata nie zmienimy,rozumu nie nauczymy trzeba tylko samemu uważać i myśleć za kierowców z przodu,z tyłu,z boku. A jak ma się ograniczone myślenie to pozostaje czterokołowy wózek z supermarketu. Szkoda chłopaka i znów to niech będzie nauczka dla innych motocyklistów. P.S To pisała baba ,któa ma prawo jazdy i ma samochód terenowy.Pewnie też mnie zlinczować bo powinnam stać przy garach i pomykać fiatem 126p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baba napisał:
Szkoda chłopaka. Motocykliści są różni tak jak różni są kierowcy samochodów. Są idioci w BMW (wczoraj taki mało mnie nie stuknął w tył bo baran pędził 120 za złamanie karku po mieście) , są idioci w calibrach w golfach,są dziadki-kapelutki gdzie po zaciągnięciu kapelusz na oczy i zakupieniu innego auta niż trabat nie wiedzą,że lekkie ! dotknięcie gazu powoduje przyśpieszenie auta. Motocykliści w swym gronie też mają szaleńców i kaskaderów ale nie oznacza to pisana o zmarłym jako deb*** itp. Już nie raz widziałam latające lub szurające motory prosto na mój samochód i tylko uciecza na pobocze mnie ratowała ale...... Świata nie zmienimy,rozumu nie nauczymy trzeba tylko samemu uważać i myśleć za kierowców z przodu,z tyłu,z boku. A jak ma się ograniczone myślenie to pozostaje czterokołowy wózek z supermarketu. Szkoda chłopaka i znów to niech będzie nauczka dla innych motocyklistów. P.S To pisała baba ,któa ma prawo jazdy i ma samochód terenowy.Pewnie też mnie zlinczować bo powinnam stać przy garach i pomykać fiatem 126p
Nareszcie jakiś rozsądny komentarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Asfalcie patrz w lusterka !!! Motocykliści (potencjalni zabójcy) są wszędzie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten człowiek nie zginął,on się sam zabił.Bo samobójców dzielimy na tych świadomych i nieświadomych chojraków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patison napisał:
Uważam że motocykliści są ekstremalnie niebezpieczni. Żeby nauczyć ich pokory, zawsze gdy mnie wyprzedzają "dawcy nerek" wrzucam lewy kierunkowskaz i leciutko odbijam kierownicą. Oczywiście nie robię manewru, lecz chcę tylko takiego przestraszyć. Jak poczuje mróz w żyłach to już drugi raz się zastanowi przed niebezpiecznym wyprzedzaniem - a dzięki temu dłużej będzie żył. Polecam w.w. trick wszystkim kierowcom. Szkoda chłopaka. Pozdrawiam.
Mam nadziej imbecylu, że nastepnym razem jak wrzucisz kierunek w lewo to Ci dziadek wyjedzie z prawej, i bedfziesz sie tłumaczył świnio po co wrzucałeś kierunek. Lusterka masz jeszcze całe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mania napisał:
Ten człowiek nie zginął,on się sam zabił.Bo samobójców dzielimy na tych świadomych i nieświadomych chojraków.
idz stad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokój jego duszy [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jednego imbecyla na 2 kółkach mniej. Nie miałem nic przeciwko motocyklistom, do puki jeden taki deb*** na ścigaczu podczas mojego manewru skrętu nie urwał mi lusterka... Dodam że skręcałem na skrzyżowaniu i przed i za była linia ciągła. Po porstu w znacznej większości motocykliści to skończeni idioci, a zamiast naklejek typu patrz w lusterka, niech sami zaczną myśleć. Patrz w lusterka. Idioci na motorach są wszędzie.
Ale masz fantazje pajacu Przeciez Ty w zyciu za kierownica zadnego pojazdu nie siedziales, a wymyslasz takie bajki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Brak wyobraźni przeważnie kończy się tragedią, której mogłoby nie być, gdyby choć trochę człowiek pomyślał, co czyni, co ryzykuje...... pospieszył - ale na tamten świat.
Twoim wpisem powinna się zainteresować policja (i zainteresuje).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zastanówcie się co piszecie nie wiem wogole po co takie komentarze są, bo tylko robią dym. Nie wiecie jak było na prawdę więc po co takie komentarze z waszej strony. Wiadomo że w Polsce motocyklista ma przekichane, choć nie tylko bo i każdy użytkownik naszych dróg. Niech już nikt nie docieka jak to się stało i niech to bedzie przestrogą dla innych że każda jazda jest niebezpieczna. A koledzę zapalę świeczkę [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoczywaj w pokoju(*) .... Kondolencje dla rodziny wiem co przeżywaja tez straciłam pare lat temu bliska osobe;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robię rocznie ok. 40 000 km na motocyklu i 60 000 km autem... nie wiem czy to dużo czy mało, nieważne. idiotów nie brakuje po obydwu stronach, a fakt jest taki, że żeby przeżyć, trzeba umieć jeździć i umieć myśleć za innych. Wasze boksowanie się na necie da tylko tyle, że podsunie i jednym i drugim nowe pomysły na zaszkodzenie sobie i jeszcze większe chamstwo na drogach. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...