Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
polskich piosenek świątecznych to nie łaska przypomnieć ? ciekawe czy Niemcy tak promują amerykańską kulturę ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
na jak słyszę Last Christmas - to mi się niedobrze robi
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PAT -ologiczna Historia KUL -ędy: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli jak można (z) BAWIĆ LUDZI nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! Zakładając wszelkie Niebieskie Teorie z faKULtetów Filozofii, Teologii i pozostałych PAT-ologicznych opartych o KSIĘGĘ (z) BAWIENIA KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC pozwoli sobie zauważyć, że JEZUS NIE ISTNIAŁ bo co mogło powstać z faktu jak biblijna MAŃKA (g) RUCHAŁA Z GOŁĘBIEM I (z) BAWIŁA ŚWIAT ? – nycz! Wzchodzac z tego założenia KUL awy i PAT ologiczny pół ŚWIAT (ek) NAUKOWY z faKULtetu gineKULogii Kościelnej pier ...niczył głupoty muzyKULogii Kościelnej . Ci z muzyKULogii pod istniejące melodyje podłożyli teksty lub ułożyli nowe melodyje pasujące do teorii faKULtetu gineKULogii Kościelnej. Tak powstała miesznka gineKULogii z muzyKULogią była początkiem popularnej KUL ędy! Podobnie przecież powstało Ciało Pańskie (miesznaka wody z mąką)..., a nawet Krew Pańska... i tu KULejny problem typu "KREWNIACY", bo krew badają laboratoria, a Krew Pańską POLICJA ! Poza tym Jezus nie był Bogiem bo Bóg to akurat coś innego... i taka to już Historia (z) BAWIENIA zamknięta w Tajemnicy SZOPKI, a każden, który skończy faKULtet gineKULogii Kościelnej odstawia niezłą szopkę ... i śpiewa KUL ędy! - Nycz dodać, nycz ująć! Jednym słowem KUL-awi i PAT-ologiczni Hab.(itowi) mają nie po KUL ei w głowie! Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami. Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – Oni są Śmieszni! Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. Zostańcie z B(L)OGIEM Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mnie sie ten tekst grafomański Cliffa Richarda akurat podoba, ale jakiś niewidomy grafoman na początku napisał "kolendy". Wstyd !!!!! niech ten prześmiewca sprawdzi słownik.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: