Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wielkie mi halo, 135km...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacun-kolego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacun
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIELKI SZACUNEK DLA PANA PIOTRA - DLA PANA SŁOWO TO JEST SŁOWO - OBIECAŁ - WYKONAŁ - WIELKI ANTYSZACUN DLA PSEUDODZIENNIKARZYNY PAWŁA BUCZKOWSKIEGO - TEN TYTUŁ MÓGŁ WYMYŚLIĆ TYLKO NIEDOROZWÓJ. DLACZEGO TEKST O CZŁOWIEKU UCZĄCYM INNYCH ZDROWEGO TRYBU ŻYCIA ZMARNOWANO TYTUŁEM WYMYŚLONYM PRZEZ MIEDOROZWOJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratulacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje Piotrze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sport to zdrowie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem, jestem może nie do końca dobrze rozwinięty. Ale umysłowo w miarę dobrze się czuję. I w tytule nie widzę żadnego przekłamania. Biegnąc taki dystans - 141 km, ciężko oczekiwać od organizmu normalnego zachowania. No chyba, że liczył Pan na tytuł "Przebiegnij 141 km, będziesz zdrów jak ryba", ale każdy wie, że to niemożliwe. Tekst jest o bieganiu ekstremalnym po prostu. Pozdrowienia.  
WIELKI SZACUNEK DLA PANA PIOTRA - DLA PANA SŁOWO TO JEST SŁOWO - OBIECAŁ - WYKONAŁ - WIELKI ANTYSZACUN DLA PSEUDODZIENNIKARZYNY PAWŁA BUCZKOWSKIEGO - TEN TYTUŁ MÓGŁ WYMYŚLIĆ TYLKO NIEDOROZWÓJ. DLACZEGO TEKST O CZŁOWIEKU UCZĄCYM INNYCH ZDROWEGO TRYBU ŻYCIA ZMARNOWANO TYTUŁEM WYMYŚLONYM PRZEZ MIEDOROZWOJA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to nic współnego ze zdrowiem. Prosta droga do zrujnowania swojego ciała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak biegi przed październikowymi wyborami trzeba ćwiczyć....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jestem biegaczem amatorem man na koncie maraton i 2 polmaratony szacunek i podziw dla autora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...