Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bylam na sztyce teatralnej w ubieglym roku w Lublinie, w ktorej fantastycznie grar swoja role Piotr Cyrwus. Pozniej bylo spostanie z aktorami. Bardzo, bardzo mile wspominam Pana Piotra.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Piotrze nie mam nic do ciebie , ale postaci którą grasz nie trawię i dlatego nie oglądam tego serialu.
0
Cyrwus do niczego więcej się nie nadaje jak na odtwórcę Rysia-jego rola w Panu Tadeuszu pożal się Panie Boże.....nie nie graj Pan dalej Rysia bo z czegoś przecież musisz żyć.
0
akma napisał:
Bylam na sztyce teatralnej w ubieglym roku w Lublinie, w ktorej fantastycznie grar swoja role Piotr Cyrwus. Pozniej bylo spostanie z aktorami. Bardzo, bardzo mile wspominam Pana Piotra.
Na "sztycy" ? teatralnej może i by mi się spodobał ale jako odtwórca sztuki teatralnej już dużo mniej.
0
To jak żyje czy nie, bo zdjęcie takie wskazujące, moż jakieś oficjalne potwierdzenie "z tamtej strony"
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: