Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Patrząc na listę PSL a mieli 3 radnych z tego okręgu. Wychodzi- Walasek jedynka pewniak, Kapusta w Rykach mocny kandydat, Rzetelski poparcie Hetmana , mocny Janów i Puławy. A panu Dudziakowi dziękujemy 66 lat -wnuki bawić czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Piotrze jest pan znakomitym przedsiębiorcą, daj pan sobie spokój z polityką. Zawsze pana będą izolować, tacy jak pan są zagrożeniem. Wiem bo też to przeżyłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak Szanowny  Piotrze ! Nie bardzo widzę  w czynach to co opowiadasz o hetmanie . On dla siebie owszem robił i robi wiele natomiast dla PSL, dla województwa - szkodzi ! Więc nie podpieraj się takimi bo stracisz mój głos i całej mojej rodziny. A tak po prawdzie to  co masz z tego, oprócz satysfakcji - bycia radnym - wydawanie pieniędzy i !! Nic, hetman cię olewał i olewa więc po co ci to ! Masz z czego żyć i umiesz to robić to rób .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam głosować na PSL ale tego nie zrobię ponieważ PZL Świdnik przegrał przetarg na 70 śmigłowców który już jest znany  i został ukartowany a podali do wiadomości że będzie znany dopiero na wiosnę.Partia PSL wywodzi sie z Lubelszczyzny i tutaj ma największe poparcie więc je teraz szybko straci.Minister gospodarki Piechociński wszystkich zagranicznych inwestorów kieruje na zachód od Wisły a na Lubelszczyźnie nie pojawił się żaden od 7 lat odkąd PSL tu rządzi.Partia ta nie zasłużyła na nasze głosy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
codziennie jest reklama psl rzetelskiego ,nalezy dodać hetmana i.....pszenica 50zl 100 kg,jęczmień to samo,jabłka 20groszy itd..ta sitwa wpędza rolnika w nędzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten artykuł to płatna reklama Pana Piotra. Jeśli jest taki rzetelny i dużo zrobił dla Lubelszczyzny to po co wykupuje ustawiane wywiady? Przez takie akcję zniża się do najgorszego poziomu i psuje sobie reputację.   Pozdrawiam i życzę udanych wyborów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten artykuł to płatna reklama Pana Piotra. Jeśli jest taki rzetelny i dużo zrobił dla Lubelszczyzny to po co wykupuje ustawiane wywiady? Przez takie akcję zniża się do najgorszego poziomu i psuje sobie reputację.   Pozdrawiam i życzę udanych wyborów.
  komentarze jak widać też ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam polityka nie dla takich jak pan panie Piotrze.  Zrobił pan dużo dla ludzi zanim pan został radnym  i tak powinno zostać. Po co panu te igrzyska , oni walczą o byt . Pan dobrze sobie radzi w działalności na stoku , ludzie pana lubią.  Niech pan ucieka z polityki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...