Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piraci drogowi nie oszukają nowego prędkościomierza

Utworzony przez zenek, 7 czerwca 2013 o 09:53
''Jest duże prawdopodobieństwo że namierzy tylko jeden pojazd'' czyli nie na 100% pewności... a poza tym te wszystkie super urządzenia i tak na nic bo skąd mam pewność że pan milicjant namierzył mnie a nie kogoś innego a ja zostałem zatrzymany bo tak było np. wygodniej...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale nadal będą sprzedawać jeden i ten sam pomiar prędkości kilkunastu różnym kierującym  jak to się dzieje dzisiaj nagminnie, nadal będą grali w chuja i nie ma na nich bata !!
0
to ja pogratuluję policjantowi który w świetle dzienym będzie w stanie precyzyjnie namierzyć (wypatrzyć plamę światła laserowego na aucie) jeden konkretny pojazd z odległości 1 km .... politowanie mnie bierze jak to czytam.... W polsce nie prędkość jest główną przyczyną wypadków tylko ludzie którzy nie mając predyspozycji ani umiejetnoćci którzy dostają prawo jazdy - dla przykłądu zwykły spawacz żeby mógł wykonywac zawód przechodzi badania psychomotoryczne, a keirowca kat B. wcale choć większe jest prawdopodobieństwo ze moze komuś wyrządzić krzywdę przez brak predyspozycji, ot państwo polskie i jego debilne przepisy
0
jeżeli ktoś w teorii zrobił radarowa wiązkę laserową generująca kod, którego rzekomo nie da się podrobić to wiecie.. przyjdzie taki ktoś który nie wie, że się nie da i to zrobi :)  Tyle o technice.
0
jeżeli ktoś w teorii zrobił radarowa wiązkę laserową generująca kod, którego rzekomo nie da się podrobić to wiecie.. przyjdzie taki ktoś który nie wie, że się nie da i to zrobi :)  Tyle o technice.
Oni po prostu straszą i nie wiedzą co piszą,nie wiedzą jak bardzo technika dzisiaj poszła do przodu, zapomnieli chyba  że dzisiejszej dobie techniki ludzie już w kosmos latają. Zanim to wprowadzą na ulicę,to dużo wcześniej już będzie na TO antidotum.
0
Wiązką laserową po oczach? To piraci.? To coś znacznie gorszego.
0
zawsze chciałem , aby polscy naukowcy odkrywali nowe technologie, no ale z tym to już zupełnie przegięli ..
0
nie kombinuicie z radarami i fotoradarami Pokombinuicie z drogami Wybuduicie expresowki a wszyscy beda wam wdzieczni
0
spokojnie na wszystko znajdą sposób :) tylko czekać aż na allegro znajdą się urządzenia oszukujące ten radar
0
i co z tego... mogą sobie nawet odrzutowe lasery używać - i tak mam immunitet
0
Moze to laserowe cudo jest takie dokladne ale raczej na statywie bo w reku policjanta to na 99% na odleglosci 200-400 metrow to juz bedzie zamiatal oba pasy drogi w obu kierunkach.
0
IMMUNITET głupcy, lasery,pierdoły,mandaty,fotoradary , tylko dla gawiedzi i na inną swołocz !!!   ja jestem Pani........
0
i co przy otwarciu s17 złapali pirata 148 jechał panstwo pliicyjne radarowe niedługo chodzic nie bedzie mozna!!!
0
Potraktują kierowców wszystkich równo. Bo jak udowodnisz, że nie przekroczyłeś prędkośći niedozwolonej? POlicjanci mają premie od mandatów. Jak nie wlepi 5 mandatów na służbie to nie ma poco z niej wracać. No ale wybrał naród Tuska to mu d.. łuska. A Polak jak był głupi to i jest.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: