Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PiS chce usunięcia Sikorskiego z PO. Odpowiedź: Publikacja "Wprost" to insynuacje

Utworzony przez jurek, 8 grudnia 2014 r. o 19:11
Jakie insynuacje. "Wprost" poinformowało o pobranych kwotach przez Marszałka  Sejmu, Posła na Sejm RO - Radosława Sikorskiego. Miał "furę" służbową, ochronę BOR, diety poselskie i jeszcze mu mało było. Drą z prawej, lewej strony sceny politycznej ile się da - dla mnie to są ŁOBUZY.       
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie insynuacje. "Wprost" poinformowało o pobranych kwotach przez Marszałka  Sejmu, Posła na Sejm RO - Radosława Sikorskiego. Miał "furę" służbową, ochronę BOR, diety poselskie i jeszcze mu mało było. Drą z prawej, lewej strony sceny politycznej ile się da - dla mnie to są ŁOBUZY.       
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS chce usunięcia Sikorskiego z PO? PiS to sobie może chcieć np. usunięcia Błaszczaka z PiS :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS chce usunięcia Sikorskiego z PO? PiS to sobie może chcieć np. usunięcia Błaszczaka z PiS :P
Bo żadnemu innemu chójowi BORowcy barania głowo nie wożą pizzy służbowym samochodem na tzw. służbowym paliwie, za twoje i moje pieniądze chociażby dlatego a o innych szwindlach to nawet szkoda pisać !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciał pajac dożynać watahy,dorżneli i jego,czerwonego knura,bu,ha,ha,ha. taśmy prawdy POwiedzą resztę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...