Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
może trzeba na poczatek sprawdzić czy ten baner wisi na miejscu ku temu przeznaczonym ,zgodnie z przepisami .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komunistyczne,POlszewickie czerwone świnie już was nie ma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  to tylko kwestia kilku tygodni i KONIEC !!!!  na śmietnik historii czerwone konfidenckie chamy !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yes we can!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Damy radę......nie dopuścić PISu do władzy !!!
  Macie doświadczenie. 10 kwietnia. Dorzynanie watahy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czyje to zdjęcie na tym banerze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto to potem zdejmie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO i PSL na śmietnik historii za krzywdy wyrządzone polskim rolnikom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta cala Brzydlo to nawet sie dobrze nie umie wypowiadac!pisiory smiejecie sie z Kopacz a sami macie zajebista kandydatke na premiera!i nie myslcie ze jestem za po! glosowalem na Pawla!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech wreszcie wygra PIS i pogoni ten cały POstkomunistyczny i postsowiecki chłam, czy to łybełałny, czy tzw. chłopski.
Jak czytam takich niemotów ciemniaków jak w/w to ciarki po plecach mi chodzą ! Człowieku co ty bredzisz, co  ty pieprzysz ! przecież to fałsz i obłuda ! ludzie z pod znaku kaczo-rydzokowego + duduś to szkodniki Polski i Polaków ! Ja nie chcę cię pouczać ale przekonasz się szybciej jak myślisz co to za bagno ! Złodziej, kłamczuch, oszust, szatan, belzebub oto oni - tak to oni ! popatrz tylko na bydlaka wesołoskiego -  pozbawiony wszystkich tytułów w Kościele a tu raptem  chowają arcybiskupa z pierścieniem w sutannie ! Jaka  hipokryzja jaka potwarz dla dzieci skrzywdzonych przez zwyrodnialca ! I co jeszcze do Polski ! do rowu i to melioracyjnego a nie na cmentarz ! Samobójców chowali za murami a tu !!!! Groza, fałsz i obłuda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuje płoty okolicznych cmentarzy, doskonale wkomponuje sie w otoczenie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam dobre hasło dla pisu  pis da rolnikom pis da robotnikom pis da emerytom pis da ręcistom  pisda wszystkim :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy płaca za umieszczanie reklam (w tym i banerów) w pasach drogowych dróg publicznych. PIS nie płaci. Dlaczego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szydło w oryginale jest bardziej gruba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smiesza mnie wszyscy ci co uwierzyli ze pan Duda zmieni wiek emerytalny!jestescie naiwni!im o to chodzilo aby wcisnac ciemnocie ciemnote i w wyborach miec wynik!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam z utęsknieniem na plakat znanego i cenionego ludowca GODSONA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS jest konsekwentne działaniu. Trzyma zasady i to doprowadzi do dobrych rezultatów. PSL zebrało głupków i agentów od Palikota oraz spady z SLD i PO więc będzie przechowalnią czerwonych mamutów np. Bury lub Zelichowski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Damy rade wszystko sp...olic. to nasza profesja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...Szanowni Państwo, spieszę poinformować wszystkich czytających ten artykuł, iż mężczyzna przechodzący na tle banneru nie jest w żaden sposób powiązany z PiS!. Zdjęcie zostało dobrane fatalnie i mogło zasugerować czytelnikom, iż nawet ludzie inteligentni, kulturalni oraz rozgarnięci "kumają" się z mózgowymi paralitykami ... Mam nadzieję na reakcję człowieka tak nikczemnie utożsamianego z debilami ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dacie radę zaprzedać Polskę Watykanowi, tak jak wasz duda którego nazywaja stróżem baldachimu biskupiego. Pojechał do Niemiec by szkalować swój Kraj. Inny duda, ten od zadym, teraz udaje związkowca w gdy był w zomo to zapomina dodać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko antypolski dziad może krytykować obecnego Prezydenta RP, który to jako DRUGI w historii POLSKI po roku 89 nie był związany z żadnymi służbami i wywiadami obcych państw. Dla przypomnienia: Jaruzel - wolski, Kwach - Alek, Walesa - Bolek, Komoro - Bronek WSI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...