Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
popieram Elżbietę Kruk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krukowa jest lojalna myśli Lecha Kaczyńskiego! i jego wizji POLSKI! najlepsza 1 jaka mogła być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby Henryk Dudziak zdradził PSL. W tym wieku pcha się jeszcze do koryta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagłosuję na Sylwestra Tułajewa, należy mu się za kampanię prezydencką Dudy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do dzisiaj byłem zdecydowany oddać głos na PIS,ale skoro oni nie liczą się z nami to nawołuję wszystkich czytelników nie oddawajmy głosu na PIS!!!Niech tam Kaczor "coś,coś tam" sobie zrobu,ale nie z nami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mizerna ta lista. Brak tam ludzi naprawdę kompetentnych. A pierwsza piątka to wiernopoddańczy kaczora i macierewocza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby ta Pani znów pod tymi okularami ukrywała swoje pijaństwo???Znowu pojedzie do warszawki bawić się za pieniądze podatników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdrowie☺☺☺☺
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto z nami nie wypije niech pod stołem ...;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem głosować na radnego Sobonia ale z tej pozycji to zmarnowany glos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś tam, coś tam..... ile będzie miała głosów SETKĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Soboń zostanie posłem to będzie "Żenua"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby taki szary polaczek zostal przylapany na spożywaniu alkoholu w pracy to by mu się odechciało pić do konca życia. A Kruk dalej pcha się na pierwsze miejsce jako wzór i najmocniejszy punkt PISu. Ż E N A D A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co oni sobą reprezentują ja się pytam??? Nie pozwólmy PiSowi zrobić z nas ciemnogrodu!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popatrzcie na to zdjęcie. Pani Ela Kruk reprezentuje grupę społeczną zadowoloną z siebie i swoich sukcesów. Tak żyją ludzie, którzy odnoszą sukcesy naszym kosztem. Beztrosko, bezstresowo, czyli żyć nie umierać. P.S. Pani Elu może coś łykniem, a potem coś tam, coś zrobimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto w miarę ogarnięty do jasnej anielki będzie głosował na pis? ani z prawem, ani tym bardziej ze sprawiedliwością nie mają nic wspólnego. byleby dopchac sie do koryta. czcicielom jarka mówię stanowcze NIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co oni sobą reprezentują ja się pytam??? Nie pozwólmy PiSowi zrobić z nas ciemnogrodu!!!!!!!!!!!
Patrząc na wyniki sondy pod artykułem to można smiało powiedzieć że jesteśmy ciemnogrodem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KRUKU ODLEĆ RAZ NA ZAWSZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henryk Dudziak z Bychawy do niedawna w PSL czy zbieżność nazwisk tylko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ta co umie ..coś tam coś tam... ,kiedyś jej mam mnie uczyła w TPS w Lublinie ,ale to była kobieta z klasą ,czego można tylko niedowarzonej córce życzyć, tata była za to podwójnie ciekawy jako I sekretarz pzpr w lublinie i oni w pisie mówią ,że taka zaj. ilość byłych komuchów w ich szeregach ,to przypadek i nieprawda,jak zwykle zakłamane gady to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...