Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kara smierci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Morderca swoich obojga rodziców powinien dostać mniejszą karę ? Ciekawa teza. Przecież obydwoje to tacy sami dewianci. No chyba że o czymś nie wiemy.  ;) ........................................................................ "Został zmanipulowany", "był pod wpływem koleżanki", "nie postrzegał rzeczywistości w sposób racjonalny", "nie umiał przewidzieć skutków swego czynu", "był osobowością podatną na sugestie innych" .... itp. itd.   Chcesz być adwokatem tego gluta ?
 
 Morderca swoich obojga rodziców powinien dostać mniejszą karę ? Ciekawa teza. Przecież obydwoje to tacy sami dewianci. No chyba że o czymś nie wiemy.  ;) ........................................................................ "Został zmanipulowany", "był pod wpływem koleżanki", "nie postrzegał rzeczywistości w sposób racjonalny", "nie umiał przewidzieć skutków swego czynu", "był osobowością podatną na sugestie innych" .... itp. itd.   Chcesz być adwokatem tego gluta ?
  wiecie co??   mozecie mi nie wierzyc ale siedzialem na jednej celi w areszcie w lublinie z tym chlopakiem. tak naprawde to jest mi go szkoda bo naprawde byl pod jej wplywem, wrecz jego rodzice sa sami sobie winni bo nie mial z nimi prawie zadnego kontakty, kazde bylo pochloniete swoimi sprawami, stary calymi tygodniami w warszawie gdzie mial kochanke, matka tez miala jakiegos tam chlopa na boku. jak w tej sytuacji, spotykajac ekstremalnie inteligentna dziewczyne, ktora uznaje za autorytet zachowuje sie malolat? slucha jej i traktuje jak guru, robiac wszystko czego sobie zyczy. jesli mi nie wierzycie czekajcie na proces, siedzialem z nim na jednej celi monitorowanej 24/7.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... ^^^ a jesli chodzi o kare smierci to uwierzcie ze sam myslal w wiezieniu non stop tylko o tym zeby sie zabic, wiec to bylaby dla niego przysluga, zycie z ta swiadomoscia bedzie wieksza kara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni powinni dostac karę śmierci oraz glodowanie przez reszte zycia . Przecież to jest tak jagbym jadł dzisiaj z rodzicami obiad ja jutro w nocy bym ich zamordował ! Czy ktos mi wyjasni co Kamil.N i Zazanna.N sie dobili. Rozumiem milość itp. Ale teraz oni ani sie już nigdy nie zobaczą ani nie trafią do Nieba . Jaką kare byscie im dali w czasie sądu ostatecznego po smierci. Ja dałbym żeby cale zycie wieczne spedzili w piekle prosto pod widłami szatana!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli z zimną krwią,dokonali morderstwa planowanego od kilku tygodni, z możliwością przemyślenia skutków przez ten okres kilku tygodni - zbrodni na najbliższej rodzinie na matce i ojcu, wiec KTO moze miec wieksza wartość oprócz ojca i matki? Nie widzę możliwosci regeneracji emocjonalnej u tych nastolatków. Dożywocie jest słuszną karą, zabezpieczającą przed utratą życia innych osób mogących stanąć na drodze ich życia. ( mam 51 lat, Chicago)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinna być KARA ŚMIERCI!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopak zaczyna żałować bo się ocknął jak mu ciężko bez rodziców. Myślę, że tak to jest jak rodzice za dużo dają i niczego nie oczekują w zamian. Nie wiem jak było w domu Kamila ale wydaje mi się że jak by było w porządku to on by się z taką nie zadawał. Bardzo dziwne że dopuścił się takiej straszliwej zbrodni, nie zdawał sobie sprawy z konsekwencji że za to odpowie a mama przecież nauczycielką była i doświadczona z młodzieżą. Tam chyba zabrakło twardej ręki ojca..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąsiad mieszkający naprzeciwko, jak wynika z wypowiedzi słyszał krzyki wołające o pomoc ale, co zazwyczaj się dzieje w Polsce, zignorował... zadzwonił dopiero rano... Nic dodać nic ująć... :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak gdyby jak gdtby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Sąsiad mieszkający naprzeciwko, jak wynika z wypowiedzi słyszał krzyki wołające o pomoc ale, co zazwyczaj się dzieje w Polsce, zignorował... zadzwonił dopiero rano... Nic dodać nic ująć... :( " to samo pomyślałam.w takich sytuacjach dzwoni się od razu na policję.na jego miejscu czułabym się fatalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmierc i to bolesna dlanich taka zeby czuli ze umieraja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uniewinnic!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopak każdego dnia żałuje i będzie żałować to wrak człowieka on juz ponosi karę po co takich trzymać w więzieniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...