Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PJN będzie partią: Kluzik-Rostkowska na kongresie jak Tina Turner

Utworzony przez polak, 12 grudnia 2010 r. o 20:47
Chcesz zaistnieć to twórz partię. Niektórzy ludzie nie znają pojęcia pracy . Wszyscy chcą decydować,pokazywać nam zwykłym ludziom jak żyć co nam wolno czego nie. Polska stała się za sprawą tych ludzi z ego większym od d.. podzielona na zwolenników i przeciwników. Pewnikiem jest jedno; Wszyscy chcemy żyć spokojnie,mieć prace w której nie bylibyśmy wykorzystywani. Chcemy mieć oszczędności za ktore pomożemy dzieciom,a po które nie wyciągnie rękę Minister Finansów czy inny złodziej reprezentujący Skarb Państwa. Tworzenie nowych parti przeciwko już istniejących to zwykły PR. propaganda i żerowaniu na emocjach. Żadna partia nie chce stabilizacji i normalności to sztuka dla sztuki/Młoda Polska -sztuka nie ma żadnego celu ,jest celem samym w sobie,, St.Przybyszewski. Partie to ambicje ich liderów to obietnice niespełnione to brak szacunku dla OBYWATELI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze życzę powodzenia tej Pani, jak i Polsce. Mam już dość POPIS-u, PSL-u czy SLD, przeżyłem 47 lat, jestem bezpartyjny, lecz noszę się z zamiarem zmiany tego stanu rzeczy. Mam nadzieję, iż nie jest to slogan i Polska będzię dla nich najważniejsza. Z wyrazami szacunku Mariusz K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam, widziałam. PJN nie spodziewało się takiego poparcia, o jakim możnaby sądzić z dzisiejszego spotkania w kinie Kultura. Przyszło o wiele więcej zainteresowanych, niż mogło pomieścić kino. Ludzie nawet ponad godzinę czekali na ulicy na wejście. Wierzę, że tworzy się coś nowego DLA Polaków. Wierzę także, że to nowe będzie lepsze dla ludzi a nie jak dotąd - dla partii lub samych polityków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie wasze wypowiedzi są złe, ta partia niczego nie zdobędzie,niczego,niczego....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczekamy, a raczej - podziałamy to zobaczycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...