Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PKP będzie oddawać pieniądze za spóźnione pociągi

Utworzony przez marla, 15 czerwca 2009 o 10:52
Nareszcie! Powiało cywilizacją w PKP! Ostatnio wybierałam się do Gdańska, bardzo zależało mi żeby do 14 być na miejscu więc wybrałam trasę z przesiadką w Warszawie. Wstałam o 4 rano, o 6 miałam pociąg Lublin-Warszawa, o 8.30 POWINNAM mieć pociąg Warszawa-Gdańsk! Ku mojemu zaskoczeniu, akurat tego dnia zlikwidowali ten kurs! Pani w Informacji na Dworcu Wschodnim była wzburzona, że 30 osób zamiast marznąć i pokornie czekać na następny (10.00) pociąg zakłóciło jej poranny przegląd prasy i oglądanie serialu! Nie potrafiła nam odpowiedzieć na pytanie, czy bilet jest ważny, dlaczego nas nie poinformowano wcześniej o zmianie rozkładu, a przede wszystkim - skoro taka zmiana była planowana - to dlaczego sprzedano nam bilet na pociąg, którego nie ma?! W dobie internetu, to nie problem uaktualnić rozkład! Ja wiem, że to nie z jej winy pociągu nie było, ale do jasnej cholery - powinnam posiadać elementarną wiedzę chyba co do ważności biletu, i jest od tego żeby udzielać INFORMACJI! Zdenerwowałam się na samą myśl o tym feralnym dniu i indolentnej, opryskliwej, niedomytej pani z PKP
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ostatnio zmuszony byłem kupić bilet na stacji PKP Otwock. Przy kasie byłem na 3 min przed PLANOWANYM odjazdem pociągu, za co zostałem zrugany przez panią w kasie: "się powinno wcześniej przychodzić po bilety!". Bilet kupiłem, ale... pociąg miał opóźnienie około 15 min. Pani z głośnika zapomniała przeprosić podróżnych, natomiast nakazała nam szybko przenieść się na inny peron (w momencie wjazdu pociągu).
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: