Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Należy sobie poszukać o tym urządzeniu w komputerze więcej wiadomości żeby o nim się wypowiadać,nie zawsze pieniądze są najważniejsze jeżeli człowiek chce być wyleczony.lub dobrze zdiagnozowanym ,a u Profesora ile kosztuje wizyta i zawsze pomoże!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paragraf napisał:
kika wpisz sobie w googlach art 212 KK i pomyśl dwa razy zanim nazwiesz kogoś oszustem
A KOGO personalnie nazwałam oszustem? I'm shaking. Idę medytować Ps. a groźby to który paragraf, Panie Prawniku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowne Panie! Powiększam piersi przez dotyk! Płatne 100Zł.Pierwsza wizyta gratis.Satysfakcja gwarantowana, albo zwrot pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Sprzęt wart 100 tys. zł sprowadziłam z Niemiec.". To coś na zdjęciu jest warte 100 tysięcy złotych? Podzielić to przez 150zł za zabieg, daje... 666,666. Wiedziałem, że coś tu nie gra. Robiąc zdjęcie zaklinacie w zdjęciu swoją duszę, a to diabelskie urządzenie pod pozorem leczenia, kradnie Wam duszę. Nie mając duszy, nie macie ludzkich zmartwień i uczuć. Stąd właśnie brak depresji. Myślę, że Episkopat powinien się tym zainteresować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kika napisał:
A KOGO personalnie nazwałam oszustem? I'm shaking. Idę medytować Ps. a groźby to który paragraf, Panie Prawniku?
najlepiej idź sobie z tego forum bo Twoje wypowiedzi nie mają sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starałem się przeczytać komentarze ze zrozumieniem. Ale się nie udało. Widać, że piszą i odpowiadają sobie właściciele przekrętu. Co więcej można o nich powiedzieć? Raczej nawet szkoły podstawowej nie skończyli. Błędy ortograficzne, brak znaków interpunkcyjnych, wypowiedzi w stylu "Kali pisać, Kali rozumieć, Kali leczyć". Żałosne. Wszystkiego NAJGORSZEGO w Nowym Roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gutek napisał:
Starałem się przeczytać komentarze ze zrozumieniem. Ale się nie udało. Widać, że piszą i odpowiadają sobie właściciele przekrętu. Co więcej można o nich powiedzieć? Raczej nawet szkoły podstawowej nie skończyli. Błędy ortograficzne, brak znaków interpunkcyjnych, wypowiedzi w stylu "Kali pisać, Kali rozumieć, Kali leczyć". Żałosne. Wszystkiego NAJGORSZEGO w Nowym Roku.
Gutek bez względu na to co? kto? i jak napisał życzeniami nie popisałeś się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gutek bez względu na to co? kto? i jak napisał życzeniami nie popisałeś się.
Nie ma litości dla oszustów. Niech się wezmą do pracy, a nie zarabiają kosztem naiwnych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gutek napisał:
Nie ma litości dla oszustów. Niech się wezmą do pracy, a nie zarabiają kosztem naiwnych ludzi.
Bez diagnozy Quantec'iem widac, ze pracujesz w ZUSie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Quantec to program który działa na zasadzie bliźniaczych kwantów, które tworzą się podczas robienia zdjęcia. Ze zjawiska zdawała sobie sprawę już Einstein. Naukowo zjawisko to udowodniono na Uniwersytecie w Princton. Einstein powiedział też że łatwiej rozbić atom niż ludzkie przekonania. Proponuję by wbrew Einsteinowi czytać i edukować się. Mówi się też że jeśli nie ma czegoś w internecie to to praktycznie nie istniej. A o fizyce kwantowej i Quantecu jest więc istnieje. www.quantec.eu www.my-quantec.cl W Lublinie na KUL-u wykładał biofizykę ks. Prof. Włodzimierz Sedlak. Napisał książkę pt.: „Homo elektronikus” a pierwsze zdanie jej brzmi „Przed lekturą tj książki należy zapomnieć o szkolnych wiadomościach z biologii, a także pozbyć się dotychczasowych wyobrażeń o człowieku.” Polecam również "Prawo rezonansu" Pierre Franckh Życzę miłej lektury. Drodzy Państwo żyjemy w XXI wieku, czas najwyższy zapomnieć o średniowiecznych metodach że jak coś nam obce i nieznane, coś czego nie rozumiemy to palimy na stosie. Od trzech lat poddaje się działaniu Quanteca i osobiście znam osoby, które pod wpływem działania programu Quantec pozbyły się chorób i dolegliwości (np.13letnia nerwica natręctw ustąpiła w miesiąc)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE! JAK MOZECIE PISAC COKOLWIEK ZLEGO O QUANTECU??????? TO ZE CZEGOS NIE ROZUMIECIE, NIE ZNACZY ZE NIE ISTNIEJE! 12 LAT CHOROWALAM NA NERWICE NATRECT, BYLAM NIE ZDOLNA FDO ZYCIA, A W 2 MIESIACE QUANTEC WYLECZYL MNIE Z TEJ DOPROWADZAJACEJ DO MYSLI SAMOBOJCZYCH CHOROBY! JESTEM INNYM CZLOWIEKIEM!! JESTEM ZDROWA, MOGE SIE CIESZYC ZYCIEM, POSZLAM DO PRACY, MAM ZAMIASR NADROBIC SZKOLE, BO BEZ QUANTECA SIEDZIALABYM W PSYCHIATRYKU, A JA TAK KOCHAM ZYCIE. DZIEKI QUANTECOWI WROCILAM DO SWIATA ZYWYCH A GDY OTWIERAM OCZY CIESZE SIE NA KOLEJNY DZIEN A NIE PLACZE ZE TO KOLEJNY DZIEN ZAMECZANIA PRZEZ CHOROBE! CI, CO TEGO NIE ROZUMIEJA I NIE WIERZA W QUANTECA, MOZE NIECH TROCHE POCZYTAJA O FIZYCE KWANTOWEJ. JAKIM PRAWEM NEGUJECIE FAKT LECZENIA QUANTECKIEM NIE DOSWIADCZAJAC JEGO UZDROWICIELSKIEJ MOCY. QUANTEC URATOWAL MI ZYCIE!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE! JAK MOZECIE PISAC COKOLWIEK ZLEGO O QUANTECU??????? TO ZE CZEGOS NIE ROZUMIECIE, NIE ZNACZY ZE NIE ISTNIEJE! 12 LAT CHOROWALAM NA NERWICE NATRECTW, BYLAM NIE ZDOLNA DO ZYCIA, A W 2 MIESIACE QUANTEC WYLECZYL MNIE Z TEJ DOPROWADZAJACEJ DO MYSLI SAMOBOJCZYCH CHOROBY! JESTEM INNYM CZLOWIEKIEM!! JESTEM ZDROWA, MOGE SIE CIESZYC ZYCIEM, POSZLAM DO PRACY, MAM ZAMIAR NADROBIC SZKOLE, BO BEZ QUANTECA SIEDZIALABYM W PSYCHIATRYKU, A JA TAK KOCHAM ZYCIE. DZIEKI QUANTECOWI WROCILAM DO SWIATA ZYWYCH A GDY OTWIERAM OCZY CIESZE SIE NA KOLEJNY DZIEN A NIE PLACZE ZE TO KOLEJNY DZIEN ZAMECZANIA PRZEZ CHOROBE! CI, CO TEGO NIE ROZUMIEJA I NIE WIERZA W QUANTECA, MOZE NIECH TROCHE POCZYTAJA O FIZYCE KWANTOWEJ. JAKIM PRAWEM NEGUJECIE FAKT LECZENIA QUANTECKIEM NIE DOSWIADCZAJAC JEGO UZDROWICIELSKIEJ MOCY. QUANTEC URATOWAL MI ZYCIE!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich, cóż , artykuł ciekawy , ale nie na temat. Pani dr hab. Bożena Jasińska z Instytutu Fizyki UMCS zajmuje się fizyką ale nie kwantową. Aby o czymś mówić a nawet coś osądzać trzeba to poznać a ta Pani nie ma o tym najmniejszego pojęcia. Ciekawym jest to, że autorka artykułu i Pani dr noszą te same nazwiska - Ciekawy zbieg okoliczności !!! Moim zdaniem artykuł jest napisany nieprofesjonalnie , bez zachowania najwyższej staranności dziennikarskiej. Szanowny autor nie zadał sobie trudu aby zapoznać się z tematem, ba nawet nie skontaktował się z producentem w celu weryfikacji zawartych tez w artykule. Wygląda mi to na szybkie i łatwe pieniądze za wyprodukowanie artykułu, który jest delikatnie mówiąc tendencyjny. Mam nadzieję, że przed następnym artykułem autor zada sobie minimum trudu i napisze prawdę opartą na wynikach badań uniwersyteckich, które to wyniki są dostępne u producenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIKT NIKOGO DO NICZEGO NIE ZMUSZA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beret napisał:
"Sprzęt wart 100 tys. zł sprowadziłam z Niemiec.". To coś na zdjęciu jest warte 100 tysięcy złotych? Podzielić to przez 150zł za zabieg, daje... 666,666. Wiedziałem, że coś tu nie gra. Robiąc zdjęcie zaklinacie w zdjęciu swoją duszę, a to diabelskie urządzenie pod pozorem leczenia, kradnie Wam duszę. Nie mając duszy, nie macie ludzkich zmartwień i uczuć. Stąd właśnie brak depresji. Myślę, że Episkopat powinien się tym zainteresować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO TY W OGOLE GADASZ!! Jesli Twoim zdaniem magia Quanteca nie dziala, to jak mozesz twierdzic, ze kradnie dusze???? Sam sobie przeczysz!!LUDZIE! JAK MOZECIE PISAC COKOLWIEK ZLEGO O QUANTECU??????? TO ZE CZEGOS NIE ROZUMIECIE, NIE ZNACZY ZE NIE ISTNIEJE! 12 LAT CHOROWALAM NA NERWICE NATRECTW, BYLAM NIE ZDOLNA DO ZYCIA, A W 2 MIESIACE QUANTEC WYLECZYL MNIE Z TEJ DOPROWADZAJACEJ DO MYSLI SAMOBOJCZYCH CHOROBY! JESTEM INNYM CZLOWIEKIEM!! JESTEM ZDROWA, MOGE SIE CIESZYC ZYCIEM, POSZLAM DO PRACY, MAM ZAMIAR NADROBIC SZKOLE, BO BEZ QUANTECA SIEDZIALABYM W PSYCHIATRYKU, A JA TAK KOCHAM ZYCIE. DZIEKI QUANTECOWI WROCILAM DO SWIATA ZYWYCH A GDY OTWIERAM OCZY CIESZE SIE NA KOLEJNY DZIEN A NIE PLACZE ZE TO KOLEJNY DZIEN ZAMECZANIA PRZEZ CHOROBE! CI, CO TEGO NIE ROZUMIEJA I NIE WIERZA W QUANTECA, MOZE NIECH TROCHE POCZYTAJA O FIZYCE KWANTOWEJ. JAKIM PRAWEM NEGUJECIE FAKT LECZENIA QUANTECKIEM NIE DOSWIADCZAJAC JEGO UZDROWICIELSKIEJ MOCY. QUANTEC URATOWAL MI ZYCIE!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO TY W OGOLE GADASZ!! Jesli Twoim zdaniem magia Quanteca nie dziala, to jak mozesz twierdzic, ze kradnie dusze???? Sam sobie przeczysz!!LUDZIE! JAK MOZECIE PISAC COKOLWIEK ZLEGO O QUANTECU??????? TO ZE CZEGOS NIE ROZUMIECIE, NIE ZNACZY ZE NIE ISTNIEJE! 12 LAT CHOROWALAM NA NERWICE NATRECTW, BYLAM NIE ZDOLNA DO ZYCIA, A W 2 MIESIACE QUANTEC WYLECZYL MNIE Z TEJ DOPROWADZAJACEJ DO MYSLI SAMOBOJCZYCH CHOROBY! JESTEM INNYM CZLOWIEKIEM!! JESTEM ZDROWA, MOGE SIE CIESZYC ZYCIEM, POSZLAM DO PRACY, MAM ZAMIAR NADROBIC SZKOLE, BO BEZ QUANTECA SIEDZIALABYM W PSYCHIATRYKU, A JA TAK KOCHAM ZYCIE. DZIEKI QUANTECOWI WROCILAM DO SWIATA ZYWYCH A GDY OTWIERAM OCZY CIESZE SIE NA KOLEJNY DZIEN A NIE PLACZE ZE TO KOLEJNY DZIEN ZAMECZANIA PRZEZ CHOROBE! CI, CO TEGO NIE ROZUMIEJA I NIE WIERZA W QUANTECA, MOZE NIECH TROCHE POCZYTAJA O FIZYCE KWANTOWEJ. JAKIM PRAWEM NEGUJECIE FAKT LECZENIA QUANTECKIEM NIE DOSWIADCZAJAC JEGO UZDROWICIELSKIEJ MOCY. QUANTEC URATOWAL MI ZYCIE!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam szanownych forumowiczów. Sam jakiś czas temu nie bardzo wierzyłem w działanie Quanteka , chociaż z wykształcenia jestem fizykiem .Jednak nie zostawiłem tego tak sobie .Sprawdziłem , że teoria na której opiera się działanie tego urządzenia jest prawdziwa. Więc pomyślałem sobie , że nie ma innego wyjścia jak sprawdzenie tego na sobie. Na pierwszej wizycie wyszły wszystkie moje choroby obecne i przebyte ( na które oczywiście tak wspaniali i szanowani lekarze nie mogli nic poradzić oprócz głupich maści , leków lub skalpela). Zostało puszczonych na mnie , a później na pozostałych członków mojej rodziny, parę programów , które faktycznie nam pomogły .Quantek ma dwie bardzo ważne zalety - diagnozuje bardzo dokładnie i leczy .Oczywiście nie wyleczy wszyskiego , ale w bardzo wielu sytuacjach może pomóc i niezaszkodzić .Oprócz poprawy naszego zdrowia , Quantek pomógł nam również poradzić sobie ze szkodliwością działania żył wodnych .Stwierdzenia powyższe oparłem nie na domysłach , opiniach lekarzy czy innych "nieobeznanych" z tematem , ale na własnych doświadczeniach. Równie dobrze można by napisać :osoby zdrowo myślące i te wyleczone przez Quanteka ostrzegają - lekarze to naciągacze .Chcesz być jeszcze bardziej chory idź do lekarza ostatniego kontaktu , a jeszcze lepiej do specjalisty bo on od razu , bez zdjęcia popatrzy na ciebie i wie na co jesteś chory - nawet bez badania i oczywiście "ulży" twojej kieszeni kwotą większą niż 150 zł ( nie licząc zaordynowanych lekarstw - przecież musi za coś wyjechać na urlop) .Idąc na Quanteka masz przynajmniej pewność , ŻE CI NIE ZASZKODZI , czego nie można powiedzieć o wizycie u lekarza ( chyba nie muszę nikomu tłumaczyć dlaczego) . Więc nie dziwcie się , że lekarze i laicy przed tym ostrzegają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
QUANTEC UZdrowił mojego kota z genetycznej choroby(ZDEFORMOWANE PODUSZECZKI).KOTA CIEZKO CHOREGO NA NERkI WŁASNIE DOPROWADZA DO KONCA TERAPII.ZNAM OSOBISCIE KILKANASCIE PRZYPADKOW sUPER DZIAŁANIA quanteca U ZWIERZAT NO I U SIEBIE.LEKARZ OWSZEM TYLKO W NAGLYCH PRZYPADKACH.POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To urządzenie naprawdę działa. Kilka miesięcy temu poddałam się eksperymentowi. Diagnoza Quanteca pokazała wszystko, co do tej pory wiedziałam o swoim organiżmie i wskazała na problemy jeszcze ukryte, ale podejrzewałam, ze istnieją. W opcji BIOLOGIA BUDYNKU wykazał promieniowanie jonizujące , które potwierdziłam badaniami specjalistów. Spektakularna była terapia w sferze psychicznej, dzięki Quantecowi poczułam jak smakuje życie. Odeszło kilka małych problemów fizycznych. To urządzenie wyprzedza nasze czasy i mam wrażenie, ze nie zostało jeszcze w pełni wykorzystane. Konkurencja będzie jednak walczyć tym zacieklej, im większe widzi w Quantecu zagrożenie. A walczyć nie należy, dla dobra pacjentów powinno to urządzenie stac w każdym gabinecie lekarza rodzinnego wspomagając go w decyzjach diagnostycznych. W moim 400tysięcznym mieście na urządzeniu tym pracuje dwóch lekarzy z doktoratami w swoich specjalnościach. Ale dla przeciwników nie istnieją żadne sensowne argumenty. Jakkolwiek jednak można zrozumieć antykampanię potężnej konkurencji na rynku farmaceutyków i producentów drogiego sprzętu medycznego,sposobu szukania tematu na tanią sensacje przez pseudodziennikarzy, tak przerażający jest fakt ignorancji ze strony środowisk naukowo-medycznych. Nie posiadając elementarnej wiedzy na temat urządzenia i jego sposobu działania ocenzurowują to jako oszustwo. To przeraża tym bardziej, że to oni kształtują opinię publiczna. Wystarczy przeczytać wszystko, co na temat Quantecka jest w necie i bez skończonej fizyki, można wyrobić sobie zdanie. Mają szczęście, że wszyscy niezadowoleni pacjencji gabinetów tzw. medycyny akademickiej nie ruszyli jeszcze do ataku medialnego krytykując sposób i skuteczność leczenia nas za nasze składkowe pieniądze. Nikt nie apeluje w mediach, że 100zł za wypisanie skierowania na kolejne nietrafione badanie to dużo! Ścigajmy oszustów, jestem za, ale róbmy to profesjonalnie. I niestety w tych działaniach wychodzimy poza margines cywilizacji światowej, w całej europie zachodniej medycyna niekonwencjonalna jest usankcjonowana, wkracza na uczelnie jako przedmiot, ma otwarte drzwi do szpitali i gabinetów. Czasami nie mogę być dumna z moich rodaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...