Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Platforma Obywatelska rusza w teren busem

Utworzony 2 października 2015 r. o 20:20 Powrót do artykułu
Z PO , to tylko były minister Karpiński się nadaje, reszta pcha się na stołki. Dzięki niemu mamy drogi i inwestycje w województwie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba też nie masz trzeźwego oglądu na sytuację,aczkolwiek o alkoholizm nie posądzam.
Nie on tylko robi cos tam, coś tam :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha piękna nawet z cebularzem. Byłam, widziałam na własne oczy. Za to Wcisłowa bardzo traci "na żywo". I dziwię się Karpińskiemu, że znów się pcha tam gdzie go nie chcą. Jego obecność na liście nie pomoże PO tylko zaszkodzi
Na wlasne oczy widzialas Muche z cebularzem w paszczy i to jeszcze piekna, wzruszyla mnie twoja historia, zal .pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tzn. nie wykszałcona? Doktor ekonomii, zna dwa języki obce...
Ile co roku ludzi po studiach idzie na bezrobocie o wiedzy i umiejetnosciach wiekszych od tej pani,co sie zna na wszystkim, tam gdzie ja partia popchnie tam idzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile co roku ludzi po studiach idzie na bezrobocie o wiedzy i umiejetnosciach wiekszych od tej pani,co sie zna na wszystkim, tam gdzie ja partia popchnie tam idzie.
  Sądząc po sposobie pisania jesteś bardzo dobrze wykształconym absolwentem szacownej uczelni "o wiedzy i umiejetnosciach wiekszych od tej pani". Zastanów się dlaczego ludzie z takim jak ty wykształceniem są bezrobotni. Ferdek Kiepski mógłby ci to zagadnienie wyjaśnić. :) Pokaż chociaż jednego bezrobotnego doktora ekonomii znającego dwa języki obce. Dyrdymał na forum może pisać każdy kogo nauczono tej trudniej sztuki pisania.   Są studenci, którym jakimś cudem udało się ukończyć studia, ale daleki byłbym od stwierdzenia, że większość studentów posiada wiedzę większą niż ich wykładowcy. Przypominam, że Pani dr Joanna Mucha była wykładowcą na KUL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To koniec Muchy,Karpińskiego,Tuska,Kopaczowej i reszty bandy PO(Partii Oszustów) i wspólników z PSL-Sawickiego,Burego i reszty !!!!! a hasło tych przestępców(Oby Naszym Mordom Żyło Się Lepiej) zniknęło na zawsze !!!! razem z tymi skorumpowanymi mordami !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To możesz się zdziwić szanowny gościu. Ludzie nie sa naiwni i nie zagłosują na skandalistów typu kruk masłowska czy michałkiewicz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co pani Mucha była minister sportu robi przecież to co je publicznie to w szkołach zakazane, białe pieczywo i sól . Jaki daje pani przykład dzieciom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czyj to będzie początek E. Kruk, A. Sobonia? Może Palikota albo Łopaty? Czy ludzie nie widzą, serio nie widzą ile inwestycji poszło w lubelski dzięki Karpińskiemu? Trzeba głosować w wyborach na ludzi, którzy coś zrobili bo to znaczy, że dalej będą a nie na tych co obiecują, że coś zrobią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ciężko mi uwierzyć w te sondaże? Ja głosuję na Karpińskiego. Chcę żeby wygrało PO, bo kiedy PIS dojdzie do władzy dopiero zacznie się emigracja. Ludzie, opamiętajcie się! Nie głosujcie na PIS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiejsze sondaże pokazuję, że pis straciło poparcie (5pkt. proc) a platforma zyskała 2 pkt. Oczywiście zaraz się zacznie krzyk, że są niewiarygodne, ale mnie się zdaje, że są przede wszystkim niewygodne dla E.Kruk i spółki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zadajmy sobie pytanie co osiągniemy glosujac na PiS? No odpowiedz jest jasna i klarowna - wielkie nic! W koncu żaden z Polaków którzy uciekali z Polski, nie wroci.. Wybieramy PO na wyborach i stanowczo glosujemy na Karpińskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emigracja Plaków za chlebem zaczęła się za czasów rządów pisu. O tym trzeba pamiętać. Już widzę jak wszyscy wracają do prezydenta, który zniechęcał Polaków do powrotu. Trudno też spodziewać się powrotów na Lubelszczyznę jeśli pis ze swoją jedynką na listach twierdzą, że to jedna ruina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie trzeba być za partią żeby głosować na człowieka, bo to ta wybrana osoba będzie nas reprezentować stąd mój głos dla Karpińskiego bo sa efekty Jego pracy a poza tym patrząc na kontrkandydatów to ręce opadają do ziemi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodzimierz Karpiński - człowiek który dla miasta, regionu w którym zamieszkuje zrobil na prawdę sporo.dlatego w tych wyborach oddaje na niego glos. Głosujmy tylko na tych sprawdzonych, nie eksperymentujmy z jakimś tam PiSem z Kruk np na czele,co nie wyjdzie nam na dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pisowskich kandydatach widać, że prezio postawił na sondaże a nie na ludzi. Tacy przedstawiciele to kompromitacja dla pisu a przede wszystkim dla samego Kaczyńskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Karpiński jest w stanie coś zmienić w tym regionie. Ciężko pracował, jako poseł i minister na poprawę tego regionu. Dzięki właśnie jego ciężkiej pracy Polska wsch , wygląda jak wyląda i trzeba być ślepym , zeby nie zauważyć tych wszystkich zmian na plu. Mój Głos dostaje właśnie on.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...