Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Płatne parkowanie w całym centrum Lublina. Jakie ceny?

Utworzony przez walenty, 8 kwietnia 2011 r. o 09:13
mieszkańcy tych ulic też mają płacić? posrane, a co to ich wina że mieszkają w centrum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ogulnie pomysl mi sie nie podoba bo uderzy mnie pokieszeni, ale skoru juz miasto chce zarobic (bo niechodzi o to ze ludzie tam parkuja przeciez a teraz niebeda), to niech sie szarpnie na wiekszy wydatek i sie z nikim nie dzieli, szybko im sie zwroci i bedzie zarabiac, niebedzie potem znow szukac gdzie tu zabrac, a tak pewnie ponad polowe oddadza komus i jak mieli pusta kase tak beda mieli pusta kase. chyba chodzi o to zeby firma wujka tescia brata zarobila na tych parkometrach a nie miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może szanowni radni zajmą się problemem parkowania przy ul. Wallenroda na LSMie? To co tu się dzieje to o pomstę do nieba woła... wolna amerykanka... A ja jako mieszkaniec tego osiedla który mieszka tu ponad 30 lat nie mam gdzie postawić auta bo po^^bani prokuratorzy, wielce wylansowane panie z zusu i ich petenci mi je zajmują .... Hahaha a co do mieszkańców śródmieścia ... śmieszni jesteście, że każecie im płacić pieniądze za parkowanie pod ich własnym domem ... ... po^^bane miasto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwiekszym błędem ze pod placem Litewskim nie buduja parkingów podziemnych choćby inwestor prywatny Lubelski ,gdzie Lublin jest bardzo zatłoczony a samochodów przybywa .W poznaniu pod pl Wonosci jest potezny parking -kierowcy zadowoleni wizualnie wyglonda okej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbieramy 3 mil. zł na zwrot za nie zrealizowane lotnisko w Niedzwiadzie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w śródmieściu i jeszcze mam płacić za parkowanie? Niedługo wprowadzą opłatę klimatyczną, za wdychanie tego syfu z obszczanych podwórek. Niech ktoś w ratuszu puknie się w głowę, śródmieście Lublina to nie ekskluzywna dzielnica, wystarczy się dokładnie przyjrzeć. Niestety brud i bieda kreślą nasze centrum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak masz placic ale z bonifikata ukolon ze strony miasta, nic nie stoi na przeszkodzie jak masz prywatne miejsce parkingowe to parkujesz za darmo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prywatne miejsce parkingowe... byłeś ostatnio w śródmieściu? Przejdź się po bocznych uliczkach, po podwórkach a zobaczysz jakie luksusy jeszcze tu mamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby żyło się lepiej. WSZYSTKIM. Buhahahahahahhahahahhahahahah hohohohohoohohoho hieheiheiheiheiheie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo! Zostałem niedawno wybrany do Rady Dzielnicy Śródmieście. Zrobię wszystko, by mieszkańcy Śródmieścia nie musieli nic płacić za pozostawienie samochodu pod domem. Samochodu nie mam, więc nie mam prywatnego interesu w tej sprawie. Ryszard Milewski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobrze, może bedzie porządek a nie płacenie żulowi parkingowemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie, czy będzie można liczyć (jak we wszystkich większych miastach) na darmowe parkowanie w dni powszednie od 18 i w weekendy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze wypadałoby pozbyć się "dzikich ochroniarzy" ubranych hmm "na sportowo". Dasz 2zł za "pilnowanie" samochodu czujesz tylko niesmak, nie dasz czujesz presje żeby szybko wracać bo nigdy nie wiadomo czy "bodyguard" nie zrobi jakiegoś psikusa. Chociaż jeszcze nigdy nie spotkałem się żeby coś zrobili złego, ba nigdy tam nawet godziny nie wystali. Tylko, że odchodzą jedni przychodzą następni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania, przecież pisze, że za darmo będze już od 17(co mi osobiście pasuje:-)) i w weekendy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mozeby tak za darmo dla niepelnosprawnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzik napisał:
a mozeby tak za darmo dla niepelnosprawnych
Na niepełnosprawnych najlepiej zarabiać.Są niepełnosprawni,więc nie pójdą protestować.Tzw.giełda w Elizówce pobiera opłaty od niepełnosprawnych.Wszystkim,którzy żerują na niepałnosprawności przypomnę,że taki los również może ich spotkać,choć im tego nie życzę.Wezcie to pod uwagę szanowni rajcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niepełnosprawny napisał:
Na niepełnosprawnych najlepiej zarabiać.Są niepełnosprawni,więc nie pójdą protestować.Tzw.giełda w Elizówce pobiera opłaty od niepełnosprawnych.Wszystkim,którzy żerują na niepałnosprawności przypomnę,że taki los również może ich spotkać,choć im tego nie życzę.Wezcie to pod uwagę szanowni rajcy.
Zgadzam się w całości. Ryszard Milewski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw wybudujcie parkingi przy sadach i wszystkich urzedacha, dac urzedasom darmowe dojazdy komunikacja miejska i niech nei zabieraja miejsc parkingowych dla ludzi ktrych tych miejsc potrzebuja godzinami szukajac miejsca do zaparkowania, czesto zmuszanych do lamania przepisow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dość że osoba niepełnosprawna musi płacić za wydanie karty parkingowej, która uprawnia do parkowania na kopertach to jeszcze dojdzie do tego kolejna opłata. Osoby takie korzystają z auta raczej z konieczności a nie z wygody, opłata taka dla nich budżetu nie uratuje a pewien niesmak po decyzjach urzędników pozostaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Live napisał:
To może szanowni radni zajmą się problemem parkowania przy ul. Wallenroda na LSMie? To co tu się dzieje to o pomstę do nieba woła... wolna amerykanka... A ja jako mieszkaniec tego osiedla który mieszka tu ponad 30 lat nie mam gdzie postawić auta bo po^^bani prokuratorzy, wielce wylansowane panie z zusu i ich petenci mi je zajmują .... Hahaha a co do mieszkańców śródmieścia ... śmieszni jesteście, że każecie im płacić pieniądze za parkowanie pod ich własnym domem ... ... po^^bane miasto!
http://lublin-mickiewicza.mojeosiedle.pl/viewtopic.php?t=75676
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...