Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plebiscyt Dziewczyna na okładkę. Zaczynamy głosowanie

Utworzony przez frywolni, 11 sierpnia 2013 r. o 12:37 Powrót do artykułu
tylko nr.7, 11,13, 16. Reszta to pospolite twarze.   (To tylko moje osobiste zdanie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do frywoli : Bo numery które podałeś są najbardziej wyświechtane a wydaje nam się że tu chodzi o coś więcej niż niebanalna twarz która tak naprawdę jest toną makijażu. Pozdrawiam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"publiczność" po pierwsze widzę megaloman z Ciebie bo nadając sobie taki login przypisujesz sobie prawo wypowiadania się za "wszystkich" obserwujących. Po drugie muszę przyznać ze zgadam się w pełni z frywoli bo mimo że ci się nie podoba to jednak w takich konkursach chodzi o to by osoba na okładce była ładna i miała w sobie to coś, a nie miała niebanalną twarz. Niebanalną twarz to miał Kwazimodo z Dzwonnika z Notre Dam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko nr.7, 11,13, 16. Reszta to pospolite twarze.   (To tylko moje osobiste zdanie)
Zdecydowanie 11 to też tylko moje osobiste zdanie  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
11 zdecydowanie nie . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
11 ciekawa twarz- chciałbym zobaczyć zdjęcie dziewczyny w lepszej jakości. Może na okładce :) trzymam kciuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
6 <3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To drugie zdjęcie 11-tki które jest pod tytułem artykułu jest po prostu zajebiste. Tylko jedenastka B-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co nr 5 robi na drugim miejscu? Chyba jakaś pomyłka albo sama sobie na wysłała :-P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 A ja chciałabym zobaczyć oczy dziewczyny nr9.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do frywoli : Bo numery które podałeś są najbardziej wyświechtane a wydaje nam się że tu chodzi o coś więcej niż niebanalna twarz która tak naprawdę jest toną makijażu. Pozdrawiam :)
Zgadzam się z Tobą w 100-u% :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym tą Ruską -szarapał jak złodzieje z Lubartowskiej łańcuszki.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokladnie nie ta co ma tone tapety tylko jak najbardziej naturalna dziewczyna powinna wygrac !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co wam makijaż przeszkadza? na zdjęciu okładkowym i tak dziewczyna będzie miała jak to piszecie "tone" make-up'u a jesli nie makijaż to photoshop  więc w czym problem? niech wygra najładniejsza czy to z makijażem czy bez. a laska w okularach nie powinna być dopuszczona do konkursu bo nie widać całej twarzy. szkoda że z każdego telefonu można wysyłać dowolną ilość smsów gdyby to był jeden sms z jednego numeru byłoby sprawiedliwiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też jestem zdania że zdjęcie w okularach nie powinno być dopuszczone do konkursu - To ABSURD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co rozumiecie pod pojęciem jak najbardziej naturalna? Ja jakoś tu nie widzę żeby któraś miała za duży makijaż. A może wam chodzi o to żeby była przeciętna albo brzydsza od was? No cóż, szkoda że Grycanki się nie zgłosiły mieli byscie na kogo głosować. 100 kg jak najbardziej naturalnego ciała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ode mnie kandydatka ze zdjęcia nr 12.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12 i 5 to jakaś porażka. Jak można wysyłać na konkurs zdjęcia na których nic nie widać? Albo okulary na pół twarzy albo zdjęcia robione z kilkunastu metrów na których nie bardzo widać urodę modelki. Na następny konkurs wyślijcie zdjęcia robione w kominiarkach o najlepiej ze 100 metrów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12 i 5 to jakaś porażka. Jak można wysyłać na konkurs zdjęcia na których nic nie widać? Albo okulary na pół twarzy albo zdjęcia robione z kilkunastu metrów na których nie bardzo widać urodę modelki. Na następny konkurs wyślijcie zdjęcia robione w kominiarkach o najlepiej ze 100 metrów
jeszcze do tego miała być 9 tka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zagłosuję na nr 9, za odrobinę tajemnczości,dla mnie to zdjęcie jest intrygujące. A ile wywołało kontrowersji.Chciałabym zobaczyć zdjęcie tej kandydatki bez okularów. Skoro jest opublikowane widocznie regulamin nie zabrania.Moje typy to:9 ,11,16. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...