Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plebiscyt Dziewczyna na okładkę. Zaczynamy głosowanie

Utworzony przez frywolni, 11 sierpnia 2013 r. o 12:37 Powrót do artykułu
Ciekawe dlaczego wszystkie kandydatki mają jedno zdjęcie a 11 dwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe dlaczego wszystkie kandydatki mają jedno zdjęcie a 11 dwa
 
Ciekawe dlaczego wszystkie kandydatki mają jedno zdjęcie a 11 dwa
  Zgłaszając się do konkursu wysłałam w mailu 2 zdjęcia ponieważ sama nie potrafiłam się zdecydować które wybrać, pomyślałam że redakcja zrobi to za mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Fajnie że wysłałaś dwa bo przynajmniej jest na co popatrzeć ;-)   Uwaga na przyszłość do redakcji: możliwość wysyłania nieograniczonej liczby smsów z jednego telefonu powoduje, że tak jak przy tym konkursie osoba która tak na prawdę nie wiadomo czy zasługuje na wygraną (okulary zasłaniają je pół twarzy, a mina którą zrobiła jest dość dziwna) może sama spowodować że wygra. No chyba że robicie konkurs pt. "kto więcej zapłaci za zdjęcie na okładce" 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie miałem zamiaru głosować, bo nie biorę udziału w takich konkursach, ale jak widzę że naprawdę ładne zdjęcia są za tą Olgą (bez urazy ale nawet nie wiem czy jesteś ładna) wysyłam kilka smsów na naprawdę ładne zdjęcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zagłosuję na nr 9, za odrobinę tajemnczości,dla mnie to zdjęcie jest intrygujące. A ile wywołało kontrowersji.Chciałabym zobaczyć zdjęcie tej kandydatki bez okularów. Skoro jest opublikowane widocznie regulamin nie zabrania.Moje typy to:9 ,11,16. :)
Magdo, to szkoda że nie wysłałem swojego zdjęcia z workiem na głowie bo miał bym w tobie wierną fankę ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magdo, to szkoda że nie wysłałem swojego zdjęcia z workiem na głowie bo miał bym w tobie wierną fankę ;-)
 
Magdo, to szkoda że nie wysłałem swojego zdjęcia z workiem na głowie bo miał bym w tobie wierną fankę ;-)
John,zawsze możesz próbować ,lepiej coś zrobić niż  póżniej żałować,że się czegoś nie zrobiło.A o gustach się nie dyskutuje.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez Glosuje na kandydatke nr.9,ma bardzo ciekawa,nietypowa urode,mam nadzieje,ze   pojawi sie zdjecie bez okularow. 11 tez jest w miare ladna,tylko za duzo makijazu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez zaglosuje na nr9 ,ma bardzo ciekawa,nietypowa urode. Mam nadzieje,ze pojawi sie zdjecie bez okularow. 11 tez jest w miare ladna tylko za duzo makijazu i wlosy cieniutkie i widac ze zniszczone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie z Toba Karolu i glosuje na 9 i nie rozumiem dlaczego 11 ma dwa zdjecia a pozostale tylko jedno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno o gustach się nie dyskutuje ale Karolu i Mariuszu wytłumaczcie mi o jakiej urodzie 9 wy piszecie? Przecież przez te okulary nie widać czy ta dziewczyna jest ładna czy nie. Odnoszę wrażenie, że albo ją znacie prywatnie i wiecie jak wygląda co usprawiedliwiało by wasze twierdzenia i zrozumiał bym dlaczego na nią głosujecie. Albo to Pani Olga sama tworzy te posty i podpisuje się różnymi imionami. Jak dla mnie co najmniej dwie lub trzy dziewczyny zasługują na to by być przed Panią "zorro". Między innymi 16 i 11. Co do makijażu 11 którego się czepiacie to już małostkowość. Nie przeszkadzają wam okulary na pół twarzy, a cienkie włosy zauważyliście. Śmiech na sali :-)))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez zaglosuje na nr9 ,ma bardzo ciekawa,nietypowa urode. Mam nadzieje,ze pojawi sie zdjecie bez okularow. 11 tez jest w miare ladna tylko za duzo makijazu i wlosy cieniutkie i widac ze zniszczone.
Tu chyba Panią Olgę (lub jakąś jej koleżankę) poniosło. Facet który na zdjęciu zauważył że dziewczyna ma cienkie i zniszczone włosy. Buachacha :-))))) czyżby brakowało już kasy na karcie że w ten sposób (obżydzając konkurentkę) chce Pani wygrać ten plebiscyt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś prosił o wyraźniejsze zdjęcie kandydatki nr 11- jako że dziewczyne znam to chyba mogę sobie pozwolić na podlinkowanie 2zdjęć. (jeśli regulamin zabrania proszę moderatorów  o usunięcie komentarza) http://static.maxmodels.pl/photos/6/1/2/6122ac6f0e4c16777c6d716ab5d01c71.jpg   http://static.maxmodels.pl/photos/9/9/f/99fb9169f21c8a30fc63f7e6f616a70b.jpg  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O to jeśli tak się da to poprosimy Panią Oleg o zdjęcie bez bryli. Przestanie wzbudzać kontrowersje :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam 11 osobiscie,lubi konie... haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E raczej nie wstawi bo bez okularów pewnie już tylko sama na siebie wyśle smsa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja znam nr.9 - Olge osobiscie,ma piekne naturalne wlosy,duze zielone oczy. Z tego co sie orientuje to olga wyslala 6 zdjec,a redakcja wybrala wlasnie to w okularach. Poza nie napisala ani jednego komentarza,a powinna za te obrazliwe posty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba niektorzy powinni skorzystac z wizyty u okulisty. Jak mozna nie widziec urody nr.9? Nr.11 to tylko wymalowana dziewczyna,ciekawe jak wyglada bez makijazu. Zwrocilem uwage na wlosy bo studiuje fotografie wiec takie rzeczy od razu rzucaja mi sie w oczy! A tak na marginesie niektorzy mezczyzni patrza np. na buzie i wlosy u dziewczyny,a inni na cos innego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie z karolem w calej rozciaglosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poza tym olga nr.9 nie musi nic nikomu udowadniac,nie chcecie glosowac to nie ,ale przynajmniej jej nie obrazajcie,bo to tylko swiadczy o waszej kulturze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na reszcie ktoś się wstawił za Olgą :-) Jak to jest że ona wysłała 6 zdjęć, a redakcja opublikowała tylko jedno, a 11-tka z tego co napisała wysłała 2 zdjęcia i obydwa się tu znalazły? Skoro ją znasz osobiście, a być może ona tu nie zagląda namów ją żeby wstawiła linki do pozostałych zdjęć wówczas może umilknął negatywne komentarze pod jej adresem? Skoro ktoś tu w komentarzach wstawił linki tej 11-tki to dla wyrównania szans niech i 9-tka się pochwali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...