Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plebiscyt Dziewczyna na okładkę. Zaczynamy głosowanie

Utworzony przez frywolni, 11 sierpnia 2013 r. o 12:37 Powrót do artykułu
Czy Panowie Maciek i Karol to ta sama osoba, czy są parą? jakoś dziwne że zawsze ich posty pojawiają się w duecie? ;-) A tak na marginesie to sami wytykacie ludziom że czepiają się 9-tki a jedziecie po bądź co bądź po ładniejszej (przynajmniej na zdjęciach które tu są) dziewczynie równo. Umówmy się że na siłę chcecie przepchnąć paszteta na okładkę DW. Nie mam pojęcia co wami kieruje ale pamiętajcie że to nie ma być reklama "Podlaskiego z pomidorami" Ps  żeby nie było nie głosuję w takich konkursach bo możliwość wysyłania 100 esów z jednego telefonu stwarza właśnie takie patologie jak ta tutaj gdzie po pierwsze zdjęcie w goglach na pół twarzy nie powinno być dopuszczone (skoro studiujesz fotografię to powinieneś o tym wiedzieć), a po drugie nawet jak ją dopuścili to nie wierzę by ktokolwiek obcy na nią za głosował. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby głosowanie odbywało się w inny sposób wygrała by któraś z tych dziewczyn 8, 11, 16 ale głosowanie raczej nie ma sensu bo widzę że 9-tka dysponuje największym budżetem na wykupienie miejsca na okładce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej naturalne dziewczyny to 16 i 9, wiec tak naprawde to 16 powinna byc na drugim miejscu,a nie 11,ktora ma robione zdjecia przez profesjonaliste,retuszowane. Moze niech wrzuci bez makijazu zobaczymy jak wyglada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Panowie Maciek i Karol to ta sama osoba, czy są parą? jakoś dziwne że zawsze ich posty pojawiają się w duecie? ;-) A tak na marginesie to sami wytykacie ludziom że czepiają się 9-tki a jedziecie po bądź co bądź po ładniejszej (przynajmniej na zdjęciach które tu są) dziewczynie równo. Umówmy się że na siłę chcecie przepchnąć paszteta na okładkę DW. Nie mam pojęcia co wami kieruje ale pamiętajcie że to nie ma być reklama "Podlaskiego z pomidorami" Ps  żeby nie było nie głosuję w takich konkursach bo możliwość wysyłania 100 esów z jednego telefonu stwarza właśnie takie patologie jak ta tutaj gdzie po pierwsze zdjęcie w goglach na pół twarzy nie powinno być dopuszczone (skoro studiujesz fotografię to powinieneś o tym wiedzieć), a po drugie nawet jak ją dopuścili to nie wierzę by ktokolwiek obcy na nią za głosował. 
Tak dla jasnosci to nie znam Macka. Po drugie widocznie regulamin tego nie zabrania skoro zostalo wybrane zdjecie w okularach 9-tki. A Ty chyba musisz byc znajoma,znajomym 11skoro tak jej "cukrujesz" Jesli 9 okreslasz mianem" paszteta" to jakie okreslenie pasowaloby do 11...? W przeciwienstwie do niektorych osob nie bede nikogo obrazal. Jeszcze jedno sprawdz w slowniku pojecie "patologia"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow zbieg okoliczności ;-) na forum jest cisza przez pół dnia, pisze Karol i w odstępie kilku minut Maciek. I tak kilka razy w ciągu dnia. Człowieku kogo chcesz oszukać? To po pierwsze, a po drugie nikomu nie cukruje, a już na pewno nie bronię rzeczy nie do obronienia tak jak ty i twój nieznajomy. Na koniec informuję że doskonale wiem co oznacza określenie patologia i doskonale ono opisuje chory sposób wybierania w tym plebiscycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, że spośród uczestniczek biorących udział w konkursie, ciekawą i przede wszystkim naturalną urodę posiada Pani z numerem 16 :) . Nie możemy  zapomnieć o tym, iż tego typu plebiscyty przeznaczone są dla amatorek - kobiet, które zamierzają w ten sposób zadebiutować. 16-stka wygląda na osobę młodą, widać także, że zdjęcie zostało zrobione przez profesjonalistę, a mimo to dziewczyna nie ma na twarzy tony makijażu. No i nie oszukujmy się - jasna cera jest ostatnimi czasy w modzie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie 4/16 (pani Wojciechowska) oraz zdjęcie nr 6/16 (pani Walczak) - to jakieś nieporozumienie. Nie mam na myśli pań, ale fotografie, które ktoś wybrał bez sensu. Ktoś kto je wybrał, nie miał najmniejszego pojęcia o co chodzi w fotografii na okładkę. Szczególnie zdjęcie 4 to jakas pomyłka. Za stołem i z daleka... żenada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że z jednego numeru można wysłać nielimitowaną ilość głosów to jakiś absurd. Nie jest to sprawiedliwe, bo co bogatsi lub "popularni" mogą sobie pozwolić na wydanie pieniędzy tylko po to, żeby wygrać jakiś plebiscyt. Moim zdaniem powinno to być zorganizowane w taki sposób, że z jednego numeru można wysłać tylko 1 sms, albo powinna być zrobiona ankieta na stronie, gdzie także można zagłosować tylko raz. Poza tym, ta dziewczyna w okularach nie powinna być dopuszczona, bo kompletnie nie widać jej twarzy, a konkurs ten polega właśnie na wybraniu najlepszej dziewczyny (patrząc na twarz) na okładkę. Wg mnie najlepsza jest 16 :) A wszyscy Ci, którzy piszą, że 9 jest najlepsza to pewnie jej znajomi, którzy powysyłali smsy. Żałosne. Wszystko odbywa się po znajomości, albo za pomocą kasy. Są dziewczyny, które są naprawdę śliczne, ale nie mają aż tak dobrej sytuacji finansowej jak inni, albo nie mają aż tak wielu "przyjaciół".  Mała propozycja do redakcji : Może wybierzcie jedną dziewczynę (oprócz tej, która wygra) aby ona też miała szansę pojawić się na okładce na przykład nie wrześniowego a październikowego wydania magazynu, bo obecna forma konkursu jest po prostu niesprawiedliwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
14 to pomyliła konkursy..Najlepiej niech spróbuje na wiocha.pl tam ma większe szanse.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pic na wode fotomontaż kolejna porażka wysyłajcie ile się da a i tak wygra ta co ma wygrać !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem kto oprócz niej samej głosował na dziewczynę ze zdjęcia nr 9? To jakaś siara a nie plebiscyt. Dziennik mógł od razu ogłosić że to licytacja i sprawa by była czysta. Kto da więcej za focie na okładce. Żenada nie konkurs
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrycji ze zdjęcia nr 14 trzeba ufundować lustro, bo chyba nigdy się nie widziała. Żeby startować w konkursach piękności trzeba mieć urodę ponadprzeciętną...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ta 14-tka jest z jakiejś koziej wólki to jak może wyglądać? jak klasa robotnicza, nie obrażając nikogo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszustwo typowe jak wszędzie, wiadomo, ze jak się skrzyknie znajomych to wyślą smsy, a ta co nie dostała żadnego głosu jest i tak najładniejsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AUTORKA TEGO ARTYKUŁU NA OKŁADKĘ! ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MORDA BURAKI :) Jak dla mnie to finał pomiędzy Klaudią Kołodziejczyk a Martą Bednarz a ta Olga mi się nie podoba dlatego pewnie tylko znajomi na nią głosują.   Następnym razem zróbcie sondaż internetowy a nie jakies SMSy za kase bo i tak na reklamach sporo DW zarabia aż wku****ją bo oczopląsu można dostać. Ciekawe czy te reklamy nie przesłonią zdjęcia zwyciężczyni na okładce :P Pozdro!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://s3.manifo.com/usr/a/A6DF/2e/manager/okladka.jpg Zapraszam do głosowania :)Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O prosze i kolejna stowke Olga wydala zeby przypadkiem nikt jej nie wyprzedzil :) dziewczyno ten bon ktory jest nagroda juz wyklikalas na smsy :P a mordy i tak ladniejszej moec nie bedziesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olga .. żałosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.facebook.com/olga.kowalewska.796/photos haha:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...